Vaata siin filmi “Universal Antidote”: inimesed on asjatult põdenud ja surnud

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

20. detsember 2022 kell 10:40Toome ka Telegram.ee lugejateni filmi, mida sai möödunud laupäeval vaadata Tallinnas raamatu “Keelatud tervis” esitlusel. “Universaalne antidoot” on dokfilm, mis on kokku pandud teadusuuringute ja kogemuslugude põhjal.

 

Filmis väidetakse, et on olemas odav ja tõhus nn universaalne antidoot kõigile patogeenidele, aga see on maha vaikitud, vääralt diskrediteeritud ja maailma eest varjatud: “Inimesed on asjatult põdenud ja surnud!”. “Mis siis, kui ma ütleksin teile, et selle turvalisuse kohta on vaieldamatuid tõendeid ja lugematuid tunnistusi? Kas oleksid valmis nende materjalidega tutvuma,” küsitakse filmis ja jagatakse samas kogu kasutatud tõestusmaterjali ka PDF-i kujul.

Laiatarbemeedia nimetab seda mürgiseks pleegitusaineks ning toidu- ja ravimiamet ütleb, et see on ohtlik mürgine kemikaal, kuigi ainet kasutatakse ka joogivee puhastajana ja väikestes kogustes on see tarbimiseks täiesti ohutu.

Üsna hiljuti kasutasid tuhanded Kesk- ja Lõuna-Ameerika arstid (siin näide ühest julgest) seda ligi 100% tõhususega COVID-19 vastu (nt link 1, link 2)…

Vaata eestikeelsete subtiitritega filmi siin:

 

Allikas: Koroonavaba Eesti

 

Toimetas Ksenia KaskKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt