John Travolta 10x konverentsil: Ümbritse end inimestega, kes näevad sinus potentsiaali

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

21. märts 2020 kell 17:24Foto: ekraanikuva

Kuu aega tagasi (21.-23. veebruaril 2020) toimus Las Vegases kinnisvaragigant Grant Cardone’i korraldatud 10X Growth Conference (10X kasvu konverents), mida ajakiri Forbes on nimetanud number üks turundus-sündmuseks maailmas. Kolmel päeval astusid kõnelejatena üles lisaks Cardone’ile endale ka tema abikaasa Elena ning mitmed äriimpeeriumite loojad ja oma ala profid, nende hulgas Scooter Braun, Magic Johnson, Rick Ross, Pete Vargas, Kevin Hart, Tim Storey jpt. Oleme teieni juba toonud Kevin Harti ja Elena Cardone´i etteasted, nüüd on järg näitleja John Travolta käes, keda laval intervjueeris Grant Cardone.

 

Mis oli sinu suurim läbimurre?

Kui aus olla, siis murrangutest on erinevaid versioone. Kui olin noor, siis näitlemise, laulmise ja tantsimise eest tasu saamine oli murrang. Ma ei hoolinud eriti sellest, kui palju ma teenisin, nii kaua kui ma tegin seda, mis mind õnnelikuks tegi, millega ma sain üüri makstud ning mis võimaldas mul hoolitseda vajalike asjade eest.

Minu järgmine murrang oli telesaade „Welcome back, Kotter“. Siis oli hoopis teine ajastu. Olemas oli vaid 3 telekanalit, mida jälgisid igal nädalal 40-50 miljonit inimest. Praegusel ajal vaatab hittsaadet igal nädalal 3 miljonit. See oli ainulaadne aeg, mil oli võimalik väga kiirelt üle maailma kuulsaks saada. Seega ma arvan, et kui otseselt kuulsusest rääkida, oli see minu esimene murrang.

Alustasid 16-aastaselt, nüüd oled 66-aastane, seega on karjäär kestnud 50 aastat. Kuidas sa seda suudad? Kuidas sa lood jätkuvalt uut versiooni sellest, kes sa oled?

Ma arvan, et see on teatud mõttes lihtne. Ma ei teinud kunagi midagi, mille vastu ma ei tundnud huvi või entusiasmi. Ma austasin oma tundeid ükskõik millises olukorras. Ja ma ol

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt