KUULA | Maatriksi “häkker” ja Reiki meister Toomas Piik rahast ja selle loomisest

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

5. juuni 2021 kell 14:54Foto: Ausad Mehed

Käesolevas podcast’i ”Ausad mehed” episoodis on Chris Kala külaliseks ning vestluskaaslaseks reiki meister Toomas Piik, kellega võetakse ette teemad nagu reiki, raha, maatriks, iseenda tervendamine, kvanthäälestus ja veel mitmed teised olulised teemad.

 

Toomas Piik on Tartu Ülikoolis psühholoogiat õppinud ja USA-s Richard Bartletti Maatriksi seminaridel osalenud mees. Reiki tuli Toomase ellu aastal 2000. Tal kulus 10 aastat, et saavutada reiki meistri tase. Pidev enesetäiendamine käib asja juurde ja Toomas usub, et lugemine on teadmisi jõudsalt edasi arendav meetod. Elukestev õpe on tema maapealse reaalsuse arengu põhimotiiv. Toomasele meeldivad psühholoogilised jutuajamised, reiki, maatriksi ja kvanthäälestuse seansid, erineva suunitlusega terviselaagrid ja raamatute kirjutamine.

“Kui raamid ehk sildid ära kaotada, siis arvatakse, et seal on tühjus. Tegelikult see päris nii ei ole. Mõttetuse taga on oluliselt suurem mõte. See, mida me oleme tulnud siia planeedile tegema, see, kuidas see esile tuleb, ei saa lähtuda kellegi teise elu mõtetest. Teiste inimeste mõtetega tutvumine võib aidata kaasa, aga see pole päris see, mis on sinu missiooni ja sisemise maailmaga kooskõlas. Mulle ühtlasi tundub, et kollektiiv ühiskonnas ei lase meil olla meie ise. Sest kollektiivne teadvus selgitab seda, et kui sa reeglitest kinni ei pea, siis sa oled teistsugune ja see ei ole okei. Selle tulemusena hakkad sa ennast piirama ja end tagasi tõmbama, sest keegi ei taha olla grupist või karjast välja heidetud. Aga sellega hakkad sa ka enda sisemist maailma tagasi tõmbama, seda sinu päris olemust,” selgitab Toomas saate alguses iseendaks jäämise olulisust.

Saate esimeses pooles tuleb pikalt juttu ka rahast ja selle olemusest, mille kohta on Toomasel öelda järgmist: “Vaesuse mentaliteedi iva seisneb selles, et me ei lase enda ellu küllusel tulla.”

“Sa võid mõelda, et sa oled miljonär ja sul võib ka olla miljon, aga kui sinu sees on vaesus või rahaline piir, siis ega see miljon hästi ei püsi sinu juures. Rikkus on sisetunde küsimus, peame treenima seda. Enda sees tuleb tekitada mingi summaline tunne ja siis sa mõtled sellest suuremale numbrile. Tihtipeale seda suuremat summat me ei usu, aga just selle tundega tulebki tegeleda, et oma ellu rohkem raha luua. See on see piir, kust jookseb sinu nii öelda normaalne raha kogus, mida oled võimeline vastu võtma. Alateadlik teadvus on mitte teadlik teadvus, mis domineerib meid 95% ulatuses. See, kust sulle raha tuleb, ei ole sinu asi. Sinu töö on tekitada endas seisund ning mõte suundub alateadvusesse, mis hakkab neid ühendusi looma. Sellest hetkest hakkab meie teadlik pool ehk see 5% dikteerima meie alateadvusele ehk 95%-le, kuidas seda raha sinuni toimetada. Nii lihtne see ongi, see on pidev mäng meie enda sees,” räägib Toomas avameelselt, kuidas raha loomine käib, jagades saates ka erinevaid isiklikke raha loomise kogemusi.

Head mõtted saatest:

  • “Kui sa piisavalt hästi otsustad, siis nii elus ka läheb.”
  • “Ma ei karda surra, sest see ei ole Lõpp.”
  • “Kui inimesele öelda, et sa tuled järgmises elus tagasi ehk reinkarneerud, siis ta ei pinguta enam.”
  • “Me elame vaba tahte maailmas.”
  • “Nii kaua, kui me ei ole otsustanud surra, me lihtsalt ei sure.”
  • “Vaesuse mentaliteedi iva seisneb selles, et me ei lase enda ellu küllusel tulla.”
  • “Raha on energia ja kui sinu sees ei ole raha energiat, siis sul ei ole ka raha.”
  • “Saad kõik, mida küsid.”
  • “Rahale ei tohi kunagi ei öelda, muidu ta ei tahagi enam tulla.”
  • “Enne kui sa lähed vaimuga kohtuma, pead sa olema teadlik sellest, kes oled sina ise.”

Kuula saadet ja saa teada, miks on oluline olla sina ise, kuidas enda ellu rohkem raha luua, miks surma ei ole vaja karta, mida tähendab kvanthäälestus, maatriks ja reiki ning kuidas muuta enda teadvuse seisundit.

 

Vaata lisaks: Chris KalaAusad Mehed podcast

Foto: Ausad Mehed

 

Toimetas Chris KalaKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt