Ärimagnaat Grant Cardone’i soovitused ettevõtjatele: Sellest kaosest sünnivad legendid

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

25. märts 2020 kell 22:18Avaldame lühikokkuvõte suurärimees Grant Cardone’i esmaspäevasest (23.03.2020) 10X mentoritreeningust. Mentorikoolitus programmid kestavad 8 nädalat, mille käigus toimuvad iganädalased Zoom-kõned koos Cardone’i ja tema meeskonnaga. Koolitused on mõeldud ennekõike ettevõtjatele, kuid need teadmised ei jookse ka teistel mööda külge maha.

 

Sellist majandussurutist pole maailmas varem nähtud – see, mis toimub on võimsam, kui moonwalk. See on samal tasemel Noa laeva looga. Valmistu halvimaks, aga looda parimat. Iga päev jääb üha rohkem inimesi töötuks. Rasked ajad loovad suuri inimesi. See on make it or break it (võida või kaota) moment ehk kõige olulisem hetk meie elus. See, kuidas sa sellele reageerid, määrab, kes sinust saab. See on hetk, mis teeb sinust sellise inimese, kes sa päriselt oled alati soovinud olla.

Ära tõmba oma äri kokku vaid laiene. Kuid sa tõenäoliselt pead inimesi koondama, mis tähendab, et laienemine saab toimuda ainult siis, kui sina ja sinu meeskond olete nõus panustama rohkem kui kunagi varem. Jaga oma edulugusid teistega, see tuletab neile meelde, et inimesed endiselt teevad äri. Paljud võtsid aja maha ning passivad kodus, aga need, kes tegutsevad, peavad hetkel panema täiega. Sellest kaosest sünnivad legendid.

Kõige olulisem on endi

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt