Brian Tracy: 3 sõna, mis võivad muuta su elu igaveseks

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

24. märts 2020 kell 16:44Brian Tracy (76) on motivatsioonikõneleja ja mitme eneseabiraamatu autor. Tema teostest kuulsamad on “Earn What You’re Really Worth“ (“Teeni niipalju, kui sa päriselt väärt oled“), “Eat That Frog!“ (“Söö see konn ära“) ja “The Psychology of Achievement“ (“Saavutuste psühholoogia“). Brian viib läbi ka ajaplaneerimise, isikliku arengu, juhtimis- ja müügikoolitusi. Tegime kokkuvõtte Tracy kõnest, mis võib muuta su “probleemidele” lähenemist igaveseks.

Artikkel ilmus Telegramis esmalt märtsis 2020.

 

Mu sõber avaldas raamatu “Words Can Change Your Brain“ (“Sõnad võivad muuta su aju“), milles ta kirjutab oma avastustest, mis ta tegi, töötades pikki aastaid neuroteaduses. Suurim avastus on see, et kindlatel sõnadel on tohutu mõju meie mõtetele ja tunnetele – kas positiivne või negatiivne. Me peaksime muutma oma kõneviisi, et saavutada positiivsed väljavaated.

Näiteks lendamise puhul saab sõna attitude (hoiak, asend, suhtumine) kasutada, viitamaks su asendile silmapiiri suhtes. Lastes alla või tõstes lennuki nina, saame muuta lennuki asendit. See, kuidas sa probleemist mõtled, määrab ära aga sinu suhtumise ja lähenemisviisi.

Siin on kolm sõna, mida sa võid kasutada, et muuta oma hoiakut ja lähenemist ükskõik, millise raskusega sa silmitsi seisad.

Muuda “probleem“

Palun oota...

Tegemist on tasulise artikliga, edasi lugemiseks palun logi sisse või hakka liikmeks.

    Telegram.ee tavaliige Telegram.ee kuldliige
Ava galerii

10.88€
1 kuu

(130.56€ 1 aasta)

50€
6 kuud

(8.33€ 1 kuu)

188€
1 aasta

(68€ aasta / 5.66€ kuu +*) Võimalik tasuda kolmes osas
Telegrami 1g kuldplaat
* väärtus 120€, limiteeritud kogus!
Kõik artiklid
Kõikide artiklite kuulamisvõimalus
Kõik videod
Kõik koolitused
Kõik podcastid
Telegram Mastermindid veebis
Kohtumised Telegram.ee toimetusega näost näkku
-10% allahindlus Telegram.ee veebipoes (ka kuldplaadilt)
 TelliTelliTelli


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt