Podcast “Imede hommik Telegramiga” #62: Tagasi armastuse juurde (23. osa, “Taevariik”)

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

23. veebruar 2024 kell 8:51Fotokollaaž: Triin Pärn + Ithalu Dominguez / Pexels + pilgrim.ee + Canva.com

Teie ees on kuuekümne teine Telegram.ee hommikusaade “Imede hommik Telegramiga”, mida juhib Anneli Roots. Saabunud “armastusekuu” raames loeb Anneli igapäevaselt ette peatükke raamatust “Tagasi armastuse juurde”, mille autoriks on Marianne Williamson, sest millest muust armastuse kuul sügavamalt mõtiskleda kui mitte armastusest?

 

“Kursus imetegudes” kinnitab: “Armastus ootab vastuvõttu, mitte õiget aega.” Taevariik ootab üksnes meie valmidust. See pole miski, mida kogeda hiljem. “Hiljem” on lihtsalt mõte. “Olge julged”, ütles Jeesus, “sest mina olen maailma ära võitnud”. Jeesus mõistis ja meilgi on võimalus mõista, et maailmal pole Jumala väe üle mingit võimu. Maailma võim pole tõeline. See on ainult illusioon. Jumal lõi armastuse ainsaks tõelisuseks ja ainsaks võimuks. Ja nii see jääb.

 

Alustame 9. peatükiga “Taevariik”:

Kuulata saad ka järgnevatelt platvormidelt:

Podcast,

Podbean,

Spotify,

iTunes

 

NB! Sooduskupongiga “Imede Hommik Telegram” saad “Imede hommiku” raamatu Million Mindsets (www.million.ee) -15% soodsamalt! Teisi raamatuid saad soetada sooduskoodiga “Telegram” 10% soodsamalt.

PS! Liitu samanimelise (IMEDE HOMMIK Telegramiga) Facebooki grupiga, kus lisaks podcastidele jagame hommikurutiine, ideid ja mõtteid, mis viivad igaüht aina paremasse kohta iseendaga!

 

Toimetas Anneli Roots

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt