Vast avatud Teadvusteraapia keskuses aidatakse inimestel leida enda tõeline potentsiaal

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

29. september 2019 kell 14:50Sel nädalal avas Tallinnas uksed Teadvusteraapia keskus, mis on loodud terapeudi, nõustaja, kanaldaja ja kirjaniku Maria Katariina poolt. Ent keskuse sünnilugu ulatub tegelikult palju kaugemale – 8 aasta tagusesse aega, kui Maria alustas tööd inimestega, nõustades ja juhendades neid vaimse arengu teekonnal. Koos ema Kristiinaga tehti tervendusseansse, psühholoogilist nõustamist, erinevaid kursuseid ja rännakuid.

 

Paljud inimesed said abi ja sellega kasvas ka uute abisoovijate arv sedavõrd, et ühel päeval ei olnud võimalik enam koduuksest sissegi minna, kliente oli lihtsalt nii palju. Antud hetkest oli selge, et on vajalik avada keskus. 2015. aastal tehti mõte ka teoks – esialgu oldi väiksemates ruumides, kuid ajaga kasvas keskuse meeskond. Juurde lisandus palju võimekaid terapeute ja praktikuid, kellega koos tuli ka vajadus suurema keskuse järele.

Nii kutsuski Maria Katariina ühel päeval kogu meeskonna kokku ja üheskoos otsustati avada suur ja vägev keskus, kus ühiselt keskenduda südamelähedasele ja olulisele missioonile – aidata inimestel leida enda tõeline potentsiaal, terveneda vaimselt, füüsiliselt ja psühholoogiliselt ning anda oma panus kogu maailma tervenemisele.

 

Nime lugu

Teadvusteraapia keskuse nimi tuli ühele meeskonnaliikmele kanalduse teel. Teadvus on kõige alus ehk meie otsusest sõltub, milliseks kujuneb meie elu.

Inimene koosneb lihtsustatult kolmest teadvuse tasemest, milleks on alateadvus, tavateadvus ning üliteadvus. Kõik kolm on alaliselt esindatud, isegi kui me igapäevaselt oleme kontaktis ainult oma tavateadvusega. Alateadvuses peituvad kõik meie kogemused ning ta määrab ära meie käitumise sarnastes situatsioonides, kus me oleme juba olnud. Tavateadvus otsustab argiste asjade üle.

Üliteadvus on meie kõrgem mina ehk meie potentsiaal. Parim võimalik versioon meist endist.

Teadvusest ja teadlikkusest saavad alguse kõik impulsid inimese elus. Kas ma valin, mida ma valin, kuidas ma valin ja miks ma valin? Keskus – see on koht, kuhu tullakse, et tegeleda endas toimuvaga. Inimestena on meile antud kasutada võimas tööriist – teadvus ja teadvustamine, kuid väga kergesti võib muutuda see ka inimest hävitavaks jõuks, luues kaost igas eluvaldkonnas, nii füüsilisel kui ka vaimsel tasandil. Kui see kaos on juba tekkinud, siis on oluline see korrastada, tervendada, lahendada, puhastada ja parandada. Sealt tuleneb ka nimi – Teadvusteraapia + Keskus.

 

Tegemist ei ole mingi tavalise spirituaalse keskusega

Seal keskendutakse tuliselt ja kirglikult inimeste raputamisele, avamisele, tervendamisele ning jõulistele läbimurretele. Kui keskus oskaks rääkida, siis ta ütleks: “AITAB! NÜÜD JA PRAEGU KÕIGI KÕIGE KÕRGEMAKS HÜVANGUKS VIIME ELLU KÕIK MUUTUSED JA LÄBIMURDED, MIDA INIMESED KÕIGE ENAM VAJAVAD! AITAB NÄITEMÄNGUDEST JA MASKIDE KANDMISEST! VÕTAN VASTUTUSE JA AITAN TEISTEL VÕTTA VASTUTUST ENDA ELU EEST! ET INIMENE SAAKS TAAS SÄRADA SELLE IMELISE OLENDINA, KELLEKS TA SIIA MAA PEALE KUNAGI LOODUD OLI – JULGE, TUGEVA, TERVE, VABANA PIIRANGUTEST, PUHTA LOOVA ENERGIAGA. SAAGU NII!”

Üheskoos läbi paljude erinevate seansside, kursuste ja ürituste aitab Teadvusteraapia keskuse meeskond inimestel lahendada erinevaid muresid ja probleeme alustades füüsilistest teemadest ja lõpetades vaimsete ning eluliste väljakutsega. Ei ole oluline kui suure või väikese murega on tegu – Universumis leidub lahendus kõigele – on keskuse põhimõte! Ja nii tegutsetakse kirglikult tugeva meeskonnana, kuni abisoovija on saanud oodatud tulemuse või midagi veelgi enamat ja paremat!

 

Lähemalt meeskonnast

Maria Katariina Kuusing – keskuse looja ja juht / nõustaja, life-coach, terapeut, nägija

“Tihti küsitakse minult, kaua ma olen inimeste nõustamise, selgeltnägemise, tunnetamise ja juhendamisega tegelenud, kuid sellele küsimusele on alati raske vastata. Olen seda teinud terve oma elu. Minu jaoks on täideminevad nägemused, inimeste abistamine, parimate lahenduste ja meetodite väljatöötamine olnud täiesti loomulik ja normaalne. Niipea kui olin piisavalt vana, et mõista, mis on minu tegelik eesmärk Maal, olengi alustanud inimeste kuulamist, nõustamist, suunamist, tervendamist ja abistamist kõikide oma teadmistega. Olen juhendanud enesearengu teekonnal tuhandeid inimesi Eestis ja välismaal, aidates neil avada endas peituv tõeline potentsiaal, tahe, kirg ja teadlikkus. Minu töökogemus ulatub ligi kümne aastani erinevate juhtumite, probleemide ja muredega, millega inimesed minu poole pöörduvad.

Minu missioon on olnud ja on ka tulevikuks aidata luua inimestes ja kogu maailma ühiskonnas selgust, julgust, seda pulbitsevat kirge, motivatsiooni, teadlikkust iseendast ja sellest, mis ümberringi toimub. Me arvame, et me areneme ja kasvame homo sapiensidena erakordselt vägevalt, meditsiin ja tehnoloogia on saavutamas tippude tippu, kuid tegelikult oleme end sulgenud ja kaotamas oma ehedust ja sisemist väge. Minu eesmärgiks, mis kõlab üsna enesekindlalt, on aidata kaasa külluslikult ja vägevalt eduka, kuid samas terve, teadliku ja armastava inimese (ühiskonna) kujunemisele.”

 

Kristiina Kuusing – energiaravitseja, kanaldaja

“Olen veendunud, et kõik siin ja sealpoolsuses on omavahel seotud. Müstika oleme vaid meie ise, kes nähtamatut pelgab. Olen oma elus alati olnud otsija, eelkõige iseenda… Sellel pikal ja järjepideval küsimuste-vastuste jadal avastanud oma olemuse ning õppinud tunnetama energiaid enda sees ning ümber. Mind valmistati ette, et saaksin olla tugev ja teadlik ema tüdrukule, kes tuli siia oma kogemusi jagama miljonitega, aitama ja toetama. Minu soov on aidata inimestel leida julgust vaadata sügavale endasse, leida sealt nende tõeline olemus, et juhtida oma elu ise, end tervendada ja olla õnnelik!

Minu tegevusalaks on energiaga töötamine. Teen energeetilist korrastamist, tasakaalustan energiakeskusi, tšakraid, puhastan energiavälja ning transformeerin negatiivse energia positiivseks. Aitan inimestel leida oma sisemise väe ja tarkuse ning luua sügavat selguse ja teadlikkuse seisundit. Minu juurde võid tulla erinevate muredega – tervis, suhted, enesehinnang, vaimsed probleemid, korduvad mustrid, suhete sasipuntrad jne. Energeetiline korrastamine toob lahenduse kõikidele elu probleemidele, sest just energeetilisest plaanist algab kõik muu. Meie saatus on meis endis, tuleb olla vaid piisavalt vapper, et seda näha.”

 

Kerti Põhjala – aktiivmeditatsioonide juht, AccesBarsi praktik

“Seda kõike, millest ma ise olen abi saanud ning läbi läinud oma elus soovin ma jagada ka teistele, et lammutada oma elus blokeeringud, piirangud, emotsionaalne tasakaalutus, kurbus, depressioon ja ärevus, kontrolli vajadus. Et tulla saaks rõõm, emotsionaalne tasakaal, et olla rohkem oma keskmes, olla lubamises ning mõistmises. Ma soovin, et oleksite julged valima iseennast, et olla need kes Te olete. Te olete piiritud olendid ja mitte miski ega keegi ei saa Teid piirata!”

 

Veronika Ilves – heliterapeut, massöör, töö uskumuste ja tervendamisega

“Aastaid tagasi, päris pisikese tüdrukuna, oli minu kõige suurem ja kõige salajasem soov sügaval hingepesas – aidata inimestel terve olla. See väike salajane soov on salamisi kasvanud koos minuga. Pikki aastaid pühendasin end kõigele muule kuni ühel päeval lapsepõlve unistus endast taas vaikselt märku andma hakkas. Sellest hetkest on minu elu olnud põnev seiklus. Suur soov olla inimeste jaoks rohkem kui lihtsalt olemas, on toonud minuni ka teadmised ja oskused, mis võimaldavad mul nüüd pisikese tüdruku unistust täita.

Teekond iseendani on protsess – rännak, millel on omad tõusud ja mõõnad, helged ja säravad hetked, ummikud ja valusad punktid. Asudes teekonnale teadlikult ja toetatult, muutub aukude läbimine pehmemaks, tee sirgemaks ja nauditavamaks ning mida lähemale jõuda iseenda tõelisele minale, seda põnevamaks ja õnnelikumaks muutub elu, avaneb täiesti uus maailm, uute oskuste ja võimetega, kus imed on igapäevane nähtus.

Tundelooja tervendamise meetodid pärinevad iidsetest aegadest. Nende eesmärk on aidata inimesel saavutada füüsilisel tasandil meisterlikkus ning tõusta teadvuse kõrgematele tasanditele.”

 

Heino Väli – MER, teraapia, KI-SHIATSU, EEM teraapia

“Täna on minu suurimaks rõõmuks ja motivaatoriks näha, kuidas inimestel algab tervenemise protsess ja kuidas käegakatsutavad tulemused muudavad inimesi nii palju rõõmsamaks. Algul võib see olla küll valulik nii füüsiliselt kui hingeliselt, sest me hakkame taas tundma ja tunnetama nii oma keha kui emotsioone, kuid sellest koormast järk-järgult vabanedes muutub elu järjest nauditavamaks. Tasub siiski meeles pidada, et mõnikord võib ravi võtta sama kaua kui probleemi väljakujunemine. Kuid siiski on motiveeriv elada tervenemises mitte tervise halvenemises.

Tahan veel öelda, et ma ei ravi inimesi selle sõna otseses mõttes nii nagu lääne meditsiini mõistes sellest räägitakse. Ma aitan inimestel taastada nende tervist toetavad keha energia mustrid ja vabastada blokeerunud energiad kui ka korrigeerida kehaasendit. On teada tuntud tõde, et nii nagu meie füüsilise keha asendid mõjutavad energiaid, mõjutab täpselt vastupidi energia ka füüsilist keha ja see vastasmõju aitab kehal saavutada jälle terve ja toetava olukorra. Kui mina seda suutsin, suudate seda minu väikese abiga ka teie, kallid inimesed. Tähtis on ainult soov ja usu olemasolu paranemisse.”

 

Avo Kruuse – Konstellöör, kogemusnõustaja

“Olen aja jooksul mõistnud, et kõige tänuväärsem tegevus inimeseks olemise müsteeriumis, on iseenda tundmaõppimine. Kes ma selline olen oma sisimas, miks olen selline nagu olen, mis on see, mis minul silmad särama paneb ning mida mul on maailmale anda.Ilmselt lähtuvalt oma minevikust, on minu suureks kireks elu jooksul olnud soov mõista inimsuhetes toimivaid dünaamikaid, põhjuslikke seoseid ning seaduspärasusi. Aidata inimestel näha oma elu uues vaatenurgast ning leida killuke päikest ka kõige lootusetumas olukorras. Me ei pea jääma kinni oma mineviku lugudesse, vaid saame jätta nad sinna, kuhu nad kuuluvad. Kui suudame vabaneda aegunud uskumustest ja mõttemustritest, on meil võimalik igal sammul teha uusi valikuid, mis toetavad meie sisemist rahulolu, kergust, rõõmu ja iseendaks olemist.”

 

Vivika Virve – Bioresonants, toitumisnõustaja

,,Tervislik toitumine ning tervislik eluviis on osa minu igapäeva elust ning ka minu kirg ja südameasi. Alustasin oma teekonda selles suunas juba 9 aastat tagasi. Selleks, et olla terve, tugev ja õnnelik, peab meie toitumine olema väga teadlik, et vale kütusega oma kallist keha ära ei rikuks ning haigustele teed ei sillutaks. Aitan sul teada saada sinu organismi eripäradest. Selgitame välja, mille poolest on just sinu keha eriline ja kuidas seda hoidma peaks ning millele tähelepanu pöörama. Kuidas oma enesetunnet parandada ja millega oma tervist edendada.”

 

Tänapäeva ühiskonda ravides kaunima tuleviku poole

“Meie juurest abisaanuid on palju ning samuti on kõik edulood omamoodi vägevad, rõõmustavad ja südantsoojendavad! Iga inimese jaoks on just tema läbimurre kõige võimsam ja elumuutvam. Oleme saanud aidata paljusid inimesi näiteks vanadest kahjustavatest suhetest lahti laskmisega ning uue terve suhteelu loomisel, samuti aidanud paljusid tervendada oma keha ja füüsilisi probleeme, millele tavameditsiin pole lahendust suutnud leida. Sellele lisaks õpetanud inimesi tööd tegema oma sisemaailmaga ning oma emotsioone ja mõtteid endale kasulikuks tööriistaks pöörama, kaasa arvatud inimesed, kes kogevad depressiooni, ärevushäireid, paanikahooge jne. Muutuseid ja tervenemislugusid on tõesti palju ja erinevaid!,” kirjutab keskuse juht Maria Katariina.

“Teadvusteraapia keskus on kindlalt ja vankumatult pühendunud tänapäeva ühiskonna ravimisele ning oma panuse andmisele, et homne võiks olla kõigi jaoks kaunim, nauditavam, väärtuslikum, parem, helgem. Keskus on avatud kõigi oma teadmiste ja oskustega kõikidele abivajajatele, ka neile, kes on lootust juba täiesti kaotamas.

Abi võib küsida muredega, mis esialgu ei tundugi tähtsad ega suured, keskuses leiad üles endast ka kõige sügavamad blokeeringud, mis takistavad sinu tõelisel elurõõmul, sisemisel rahul ja uinunud potentsiaalil avaneda ning luua oma unistuste elu!”

 

Uuri lisaks: Teadvusteraapia keskus, keskuse FB

Fotod: Adobe Stock, Rauno Vahtre

 

Toimetas Sander SoomaaKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt