Toeta Telegrami!

Telegram hindab üle kõige inimese vabadust ise valida, millist informatsiooni ta lugeda tahab ja meil on väga hea meel, et oleme saanud seda vabadust juba üle kolme aasta pakkuda.

Vajame lugejate toetust, et ka käesoleval aastal tegusalt edasi toimetada. Sinu ühekordne panus - 10 eurot - on ettemaks terve aastatäie sõltumatu, põneva ja kasuliku info eest. Telegrami lugeja vabatahtliku aastamaksu tegemiseks vajaliku info leiad siit.

Igale toetajale kingitus!

NB! Armas püsitoetaja, kuna tegutseme nüüd MTÜ-na, on toetuse konto number muutunud!

Nädal aega on tasuta vaatamiseks üleval 7-osaline doksari vaktsiinidest

13. aprill 2017 kell 9:45Depositphotos_13608497_original13. aprillist kuni 19. aprillini on võimalik veebis vaadata tasuta seitsme osalist dokumentaalsarja “The Truth About Vaccines”, kus arstide ja teadlaste abiga tuuakse välja seiku ju fakte vaktsineerimise telgitagustest.

 

Vaktsineerimine on teema, mis ei jäta pea kedagi külmaks. Meile on räägitud, et vaktsineerimine aitab ära hoida surmavatesse haigustesse haigestumisi ning et nn karjaimmuunsus kaitseb meie ühiskonna nõrgemaid liikmeid. Meile kinnitatakse, et vaktsineerimine on ohutu ning kõrvalmõjud on kerged ning harvad. Kas see jutt, mida ametkonnad meile räägivad vastab ka tõele?

Statistika näitab, et samaaegselt vaktsineerimiskavade tihenemisega on tõusnud ka laste haigestumine rasketesse haigustesse, nagu vähk, autism, autoimmuunhaigused jms. Samuti lööb järjest rohkem arste nende trendide pärast häirekella.

Eesti riiklik vaktsineerimiskava on läinud aastatega järjest tihedamaks. Järgmisest aastast alates hakatakse tüdrukuid ja poisse vaktsineerima HPV vastase vaktsiiniga, mis on üle maailma toonud kaasa tohutul hulgal surmasid, halvatusi ja vähktõppe haigestumisi. Veel lisatakse Eesti riiklikkusse vaktsineerimiskavasse esimene nn kuuikvaktsiin, mis samuti on juba paljude laste elud üle maailma rikkunud. Mis on tõde? Mis on müüt? Dokumentaalsari “Tõde vaktsiinidest” aitab puslet kokku panna.

Episood 1: Vaktsiinide ajalugu, rõuged, vaktsiinide ohutus ja praegune vaktsineerimiskava.

Episood 2: Millest vaktsiinid koosnevad? Kas vaktsiinid on efektiivsed? Kuidas on lood lastehalvatusega?

Episood 3: Analüüs: MMR ja DTaP vaktsiinid ja vaktsineerimine suurimaks hüvanguks.

Episood 4: Gripivaktsiini, HIB vaktsiini ja pneumokokki vaktsiini uurimine ning karjaimmuunsus.

Episood 5: HPV ja Hepatiit B vaktsiinid ning inimute äkksurm ja raputatud beebi sündroom.

Episood 6: Vaatame Ameerika terviseametit lähemalt; tuulerõugete ja rotaviiruse vaktsiinid ning retroviirused.

Episood 7: Loomulik immuunsus, homöopaatiline vaktsineerimine ja vabadus valida.

 

Sarja saad vaadata siit: The Truth About Vaccines

Lisainfo: TTAV Facebook

Foto: Depositphotos

 

Toimetas Sander Soomaa