Koroonaterrorismis süüdi mõistetud Kallas, Kiik jt valisid karistuseks happetripi

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

1. aprill 2022 kell 13:59Täna hommikul otsustas Tallinna ringkonnakohus seoses ühishagiga, mis pani küsimärgi alla kõigi koroonameetmete õigusliku alguse ja vastavuse põhiseadusega, et kõik ühiskonda terroriseerinud koroonapiirangud on olnud ebaseaduslikud ning nende jõustajad saavad karistada.

 

Kuna suurem osa kinnisel istungil osalenud kohtualuseid näitas neid kaitsnud tippadvokaatide sõnul üles “siirast kahetsust“, andis kohtunik süüdimõistetutele valida: kas 20 aastat reaalset vangistust koos iga kuue kuu tagant kohustusliku vaktsineerimisega koroona vastu või 20-aastane poliitikas, riigiametites, lobitööstuses ning reklaaminduses, teaduses ja meditsiinis tegutsemise keeld + happetripp.

Kohtuniku sõnul inspireerisid teda teist valikut välja pakkuma uuringud, mille kohaselt vanglakaristus kurjategijaid kuritegelikult teelt pigem kõrvale ei suuna, ja Brasiilias kasutusel olnud praktika, mille kohaselt manustati vangidele psühhedeelset taimejooki Ayahuascat, et aidata kinnipeetutel läbi töötada sügavalt juurdunud emotsionaalseid traumasid ja vabaneda vägivaldsusest.

Et aga Eestis Ayahuascat nii suures koguses kiiresti kusagilt võtta pole, pakkus kohtunik koostöös kapo narkolaoga välja võimaluse teha LSD-d ehk rahvakeeli hapet. Kuna koroonaterroristide näol on tegu sügavate hingehaavadega inimestega, võimuahnuse, liiderdamise ja teiste surmapattudega, määras kohtunik koostöös uimastiekspertidega igale süüdimõistetule, kes teise karistusviisi valis, 3-kordse doosi, mida manustatakse pisikeste n-ö pabermarkidena. “Kolmekordse doosiga algab see päris töö,“ põhjendas kapo kogenud psühhonaut, kelle tööks on konfiskeeritud kauba testimine ja hindamine.

Teise versiooni ehk 20-aastase oma senisel alal tegutsemise keelu + 3x LSD rännaku kasuks otsustasid ligi 300 süüdimõistetu hulgas näiteks endised ja praegused ministrid Jüri Ratas, Kaja Kallas, Tanel Kiik, teadusnõukogu juht Toivo Maimets, 2020. aasta inimene dr Arkadi Popov, Sotsiaalministeeriumi 2021. aasta ametlikud koroonalobistid dr Karmen Joller, dr Le Vallikivi ja laiatarbemeedia väljaannete peatoimetajad, vaktsineerimata töötajaid vallandanud kaitseväe juht Martin Herem ja PPA peadirektor Elmar Vaher jpt.

Eraldi karistuse määras kohtunik reklaamiguru Urmas “See on mu elu olulisim kampaania“ Villmannile, kelle ajukurdudes sündis 2020. aasta kevadel (mil sai Terviseameti andmetel positiivse testi keskmiselt 15 inimest päevas) tänavatel, raadios, teles ja ka unenägudesse kummitama tulnud “Püsi kodus, muidu levitad surmavat viirust“ kampaania. Mees peab lisaks happetripile ja 20-aastasele reklaamialal tegutsemise keelule kaks aastat järjest kodus püsima.

LSD-tripi tegijad said oma kolm marki keele peale 1. aprilli hommikul kell 10 ja nad pandi tripi ajaks Stenbocki majja luku taha, maja sees peavad korda hoidma MEM-Cafe’d valvanud kollased joped, kelle ülesandeks on ka ukse peal Wolti ja Bolti kullereid vastu võtta. Maja uksi valvavad nii politsei kui ka kaitsevägi, kellel on keelatud kedagi majast enne esmaspäeva hommikut välja lasta.

Esimese valiku ehk 20-aastase reaalse vanglakaristuse ja vaktsiinisüstide kasuks otsustas vaid endine Terviseameti juht Üllar Lanno, kelle sõnul vaktsiinid on palju ohutumad kui LSD, lisaks on vanglas ees ootamas kindel töökoht. “Aga tegelikult olen ma süütu, inimesed ise on süüdi, et nad gripi ära unustasid,“ hüüdis ta kohtuistungi lõppedes.

 

Kohtumajas toimunut raporteerisid

Mariann Joonas ja Hando Tõnumaa

 

Foto: ekraanikuvad + CanvaKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt