Täna õhtul Telegram Mastermind taimetark Irje Karjusega ja juunikuisteks üllatuskülalisteks on Argo ja Evelin!

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

7. mai 2024 kell 8:32Telegram Mastermind! Mai: Irje Karjus; juuni: Argo ja Evelin; juuli: Liis Orav; august: Illimar Pilt; september: Ilona Karula; oktoober: Üllatus! Fotokollaaž: Canva.com

Telegram.ee boonus tellijatele – Telegram Mastermind ehk igakuine Zoomi kohtumine/vestlus toimetuse ja erikülalisega – jõuab oma kolmanda kohtumiseni täna, 7. mail kell 18, kui toimetuse ja lugejate küsimustele vastab taimetark Irje Karjus. 

 

Telegram Mastermind toimub Zoomi keskkonnas ja kestab kuni 2 tundi, mille jooksul Telegram.ee toimetus intervjueerib igakordset erikülalist ning seejärel on kõigil osalejatel võimalik küsimusi esitada nii külalisele kui ka toimetusele.

Osaleda saavad kõik, kellel on kehtiv aasta-, 6 kuu või 1 kuu tellimus. Enne TM-i toimumist saadame kõigile tellijatele Zoomi kohtumise lingi.

 

Irje Karjus: Kui ravimtaimed oskaksid rääkida

Ehk kuidas ennast lugeda taimede abil. Ilmselt on enamus eestlasi haigena joonud mõnda taimeteed või lapsena katkisele põlvele niiske teelehe “kleepinud”. Mida aga taimedega veel peale hakata saab ja kas lisaks ravimisele on läbi ravimtaimede võimalik ka iseennast tundma õppida? Koos Irjega ravimtaimede teadvusmaailma sukeldumegi.

Irje Karjus. Foto: Ruudu Sandra

Irje Karjus omab Tartu Ülikooli keeleteaduste ja folkloori magistrikraadi. Lisaks on ta õppinud näitejuhtimist Viljandi Kultuurikoolis ning maaeluarengu spetsialistiõppel Iirimaa Rahvuslikus Ülikoolis. Ta on juhtinud mitut rahvusvahelist turismiprojekti ning täiendanud ettevõtlusalaseid teadmisi Ameerikas, Rootsis, Saksamaal ning Soomes.

Avalikkus teab teda eelkõige taimetarga ja Metsamoorina, kes juhib kahte ettevõtet (Tervise Kodu OÜ ja Loodusloome OÜ), mis tegelevad koolituste ja eestimaiste loodustoodetega. Taimetarkuste kooli Herbaticumis õpetab Irje taimeteadmisega seotud õppeaineid. Ta on kirjutanud ka 13 raamatut, mis selgitavad taimemaailma ja inimloomuse energeetilist sidet.

Möödunud aasta novembris esines Irje Telegrami konverentsil “Tuleviku Foorum”, kus pidas ettekande “Muutunud teadvuse seisundid ja seened”. Taimetark rääkis tookord psühhedeelsetest seentest esimest korda avalikult, varem on tema laialdastest teadmistest ses vallas osa saanud vaid kitsas sisering.

 

***

TELEGRAM MASTERMINDI VARASEMAD KÜLALISED: 

MÄRTS 2024 – Tiibeti astroloogia
külas astroloog SILJA PALM

Järelvaatamine: https://www.telegram.ee/vaimsus/jarelvaatamine-telegram-mastermind-1-silja-palm-ja-tiibeti-astroloogia

APRILL 2024 – Majandusest teise nurga alt
külas Tavidi analüütik MAIT KRAUN

Järelvaatamine: https://www.telegram.ee/eesti/teine-online-telegrami-mastermind-3-aprillil-majandusest-teise-nurga-alt-erikulaline-mait-kraun

 

TELEGRAM MASTERMINDI TULEVAD KÜLALISED: 

MAI 2024 – Kui ravimtaimed oskaksid rääkida
külas taimetark IRJE KARJUS
7. mai (teisipäev), kell 18:00

JUUNI 2024 – Vandenõudest iga nurga alt ja küsida võib kõike! 
külas salapärased ARGO JA EVELIN
3. juuni (esmaspäev), kell 17:30

JUULI 2024 – Kuidas toita oma aju ja saavutada vaimset tasakaalu?
külas integratiivne terviseterapeut ja toitumisnõustaja LIIS ORAV
8. juuli (esmaspäev), kell 18:00

AUGUST 2024 – Lapsevanemaks kasvamine koos lastega
külas blogija, papside koolitaja ja metsasünnipäevade korraldaja ILLIMAR PILT (Piltsberg)
13. august (teisipäev), kell 11:00

SEPTEMBER 2024 – Kõiksuse Kanaldused 
külas Kõiksuse Kanaldused looja ja raamatute autor ILONA KARULA
kuupäev ja kellaaeg selgumisel

OKTOOBER 2024 – ÜLLATUS!!!
kosmiline külaline 😉

 

Sul ei ole veel kehtivat Telegram.ee tellimust?

Just praegu on käimas Telegrami + kirjastuse Eluvaim ULME KAMPAANIA!: Tellides Telegram.ee 6 kuuks (50€ = 8.33€ kuus) või 1 aastaks (88€ = 7.33€ kuus), saad kingituseks kirjastuselt Eluvaim History Channeli populaarse dokumentaalsarja “Ancient Aliens” ehk “Iidsete tulnukate” ühe saatejuhi David Hatcher Childressi menuteose “Jumalate tehnoloogia”(väärtus 25€)! Boonusena saad osaleda 6 või 12 korda (st kord kuus) Telegram Mastermindil.

 

Loe kevadkampaania ja raamatu “Jumalate tehnoloogia” kohta lähemalt klikkides pildile:

 

 

Toimetas Mariann JoonasKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt