Vaade väljastpoolt: vaktsineeritute pandeemia – mittetoimivad vaktsiinid ja ignorantsed poliitikud

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

17. november 2021 kell 19:07Foto: CRau080 / Wikimedia Commons (fotol meeleavaldus koroonameetmete vastu Saksamaal Mainzis 13. märtsil 2021)

“Poliitikuid ei maksa praegu kadestada. Nad tahtsid nii väga ennast esitleda inimkonna päästjatena. Poliitikud püüdsid oma ebakompetentsust kompenseerida nõustajate abiga, kelle motiiviks oli ahnus ja kes teenivad nüüd suures osas ebatõhusate vaktsiinide/geeniteraapia pealt kerge vaevaga suur kasumit, jättes poliitikud oma muredega üksi,” võtab saksakeelne veebiportaal ScienceFiles 12. novembril ilmunud artiklis luubi alla koroonapandeemia poliitilise olemuse, illustreerides olukorda Covid-19  nakatumise haiglaandmete graafikutega Saksamaal ja Ühendkuningriigis, võrreldes neid Singapuri ja India andmetega. Avaldame artikli tõlke.

 

Kuna on üha selgem, et kõik, mida poliitikud lubasid vaktsiinide/geeniteraapia tõhususe, sellele järgneva “leevenduse” ja vaktsineeritute “ohutuse” kohta, on osutunud valeks, ei jäänud poliitikutel muud üle kui päästa, mis päästa annab ja nii käivitasid nad riikliku propagandamasina, kuulutades pandeemia põhjustajaks mittevaktsineeritud inimesed.

 

Vaktsiinide apartheit – rahva üksteise vastu ässitamine

Selle vale toetamiseks rakendatakse SARS-CoV-2 vastases võitluses suvalisi ja mõttetuid meetmeid, mille ainus eesmärk on anda vaktsineeritutele psühholoogiline kindlustunne ja veenda neid vaktsiinide tõhususes. Kuigi vaktsineerimine/geeniteraapia annab parimal juhul lühiajalise kaitse COVID-19 raskelt haigestumise eest, põhinevad poliitikute poolt kehtestatud üleriigilised meetmed eeldusel, et COVID-19 vastane vaktsiin/geeniteraapia kaitseb nii nakatumise, haiguse edasiandmise kui ka haigestumise eest. Ükski kolmest eeldusest pole õige, kõik kolm on valed.

Kõik praegu rakendatavad meetmed, mida pahatahtlikud tegutsejad “vaktsiinide apartheidi” raames välja mõtlevad, on loodud vaid selleks, et inimesi üksteise vastu pöörata: tekitada vaktsineeritute ja mittevaktsineeritute vaheline vastasseis ja luua illusioon, nagu oleks vaktsiinist vähimatki kasu olnud. Kasu on sellest muidugi olnud, aga mitte meie tervisele. Poliitikute meetmed ei ole valitud tervise hüvangu nimel, vaid selleks, et varjata oma ebaõnnestumisi, valesid ja kaasaegsete riikide ajaloo suurimat raharaiskamist.

Oleme koostanud hulga jooniseid, mis näitavad olukorda erinevate riikide ja maakondade haiglates. Need näitavad väga selgelt, et pandeemia on arenemas vaktsineeritute pandeemiaks, mis peaks omakorda püstitama küsimuse: kui suur osa on vaktsiinidel/geeniteraapial selles, et positiivsete testide ja Covid-19sse haigestunute arv on hüppeliselt kasvanud. Siiani on eeldatud, et vaktsiinid/geeniteraapia ei paku mingit kaitset COVID-19 eest või pakuvad kaitset, mis ajaga kiiresti kahaneb. Ja mis siis, kui need mitte ainult ei paku kaitset COVID-19 eest, vaid lausa soodustavad SARS-CoV-2 levikut ja selle tagajärjel haigestumist?

 

Alustame vaktsineerimismäära ja nakkusjuhtumite arvu võrdlusega neljas riigis:

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt