Dr Mercola: ametliku koroonanarratiivi kurja juur USA-s on CDC manipuleeritud uuringud

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

20. november 2021 kell 15:58Foto: cdc.gov

Dr Joseph Mercola analüüsis oma veebilehel hiljuti avaldatud artiklis, kuidas USA Haiguste Kontrolli ja Tõrje Keskus (CDC) saab oma uuringute tulemuseks kardinaalselt teistsugused andmed kui need, mis statistikaameti numbritest vastu vaatavad. Millel siis põhineb ikkagi nn ametlik vaktsineerimisnarratiiv? Kui kaks kuud tagasi olid ka Eesti koroonarindeveteranid Popov ja Lutsar sunnitud tõdema, et loomulik immuunsus kaitseb COVIDi vastu paremini kui vaktsiinisüst, siis CDC püüab vaktsineerimise lippu endiselt kõrgel hoida kahe suuresti manipuleeritud uuringuga, millest üks väidab, et COVIDi vastu vaktsineerimine vähendab üldist suremust, ja teine, et koroonavaktsiin kaitseb viis korda paremini kui loomulik immuunsus. Millel need väited siis õigupoolest põhinevad? Avaldame dr Mercola artikli pisut lühendatud kujul.

 

Ühendkuningriigi riikliku statistikaameti hiljutised andmed näitavad, et kahe süstiga COVID-19 vastu vaktsineeritud inimeste hulgas on üldine suremus kuus korda kõrgem kui vaktsineerimata inimese hulgas. Samal ajal toetab USA Haiguste Kontrolli ja Tõrje Keskus (CDC) ametlikku vaktsineerimisnarratiivi kahe manipuleeritud uuringuga: üks neist uuringutest väidab, et COVID vastu vaktsineerimine vähendab üldist suremust ja teine, et see koroonavaktsiin kaitseb viis korda paremini kui loomulik immuunsus. Mõlema CDC uuringu puhul tekib mitmeid küsimusi, sealhulgas ka uurimisandmete kogumise meetodi kohta, mis seab kahtluse alla uuringute tulemused, mille põhjal väidetakse, et COVID vaktsiinid on ohutumad ja tõhusamad, kui need tegelikult on.

Suremuse statistika kohaselt on 2021. aasta jaanuarist augustini surnud ameeriklaste arv 16% suurem kui 2018. aastal (COVIDi eelne aasta, kus oli kõrgeim üldsuremuse näitaja) ja 18% kõrgem kui keskmine suremus 2015. ja 2019. aasta vahel. Tekib küsimus, kas COVID-19 suurendas hukkunute arvu vaatamata massilisele vaktsineerimisele või sureb inimesi COVIDi kaitsepookimiste tõttu sagedamini. CDC andmetest selgub, et kuigi haiglaravil viibivate koroona läbipõdenud patsientide arv langes suvel järsult, siis delta tüve leviku ajal kasvas vaktsineeritud hospitaliseeritute arv hüppeliselt – kevadel keskmiselt kolm korda kuus ja enam kui 100 korda kuus hilissuvel.

 

Kuigi Ühendkuningriigi riikliku statistikaameti (ONS) hiljutised andmed näitavad, et inimesed, keda on COVID-19 vastu kahe doosiga süstitud, surevad erinevatel põhjustel kuus korda sagedamini kui vaktsineerimata inimesed, 1 siis USA Haiguste Kontrolli ja Tõrje Keskus toetab ametlikku vaktsiininarratiivi “uuringuga”

Palun oota...

Tegemist on tasulise artikliga, edasi lugemiseks palun logi sisse või hakka liikmeks.

    Telegram.ee tavaliige Telegram.ee kuldliige
Ava galerii

10.88€
1 kuu

(130.56€ 1 aasta)

50€
6 kuud

(8.33€ 1 kuu)

188€
1 aasta

(68€ aasta / 5.66€ kuu +*) Võimalik tasuda kolmes osas
Telegrami 1g kuldplaat
* väärtus 120€, limiteeritud kogus!
Kõik artiklid
Kõikide artiklite kuulamisvõimalus
Kõik videod
Kõik koolitused
Kõik podcastid
Telegram Mastermindid veebis
Kohtumised Telegram.ee toimetusega näost näkku
-10% allahindlus Telegram.ee veebipoes (ka kuldplaadilt)
 TelliTelliTelli


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt