Saksamaa kukub, EL jookseb vaktsiini-amokki ja põletab maksumaksja raha, kas Eestil on aeg liidust lahkuda?

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

24. mai 2021 kell 13:52Võitluses olematu pandeemiaga on Euroopa Liit viimase aasta jooksul lakkamatult Euroopa rahvast hirmutanud ja maksumaksja raha kulutanud. Tänaseks on lollilegi selge, et mitte mingit pandeemiat ega meditsiinilist hädaolukorda pole olnud ning koroona on täielik pettus – kuningas on alasti. Sellegipoolest on EL sõlminud värske lepingu BioNTechiga veel 1,8 miljardi vaktsiinidoosi saamiseks, vahendab Epoch Times.

 

Euroopa Liidu Komisjoni president Ursula von der Leyen teatas 20. mail, et täiendavaid doose tuleb kasutada eelkõige revaktsineerimisel, et võidelda viiruse võimalike variantidega – seetõttu võiks järgida sarnaseid lepinguid teiste tootjatega. See tähendab, et põhiseaduse vastased ja eluohtlikud inimkatsed jätkuvad kogu rindel. Kuigi mitmel pool maailma on vaktsineerimine pandud liigsete inimohvrite ja kõrvalmõjude tõttu pausile, siis pikemas perspektiivis see niiditõmbajaid ei morjenda. Eesmärgiks ei ole inimeste tervis, vaid Big Pharma raha.

 

2,6 miljardit vaktsiinidoosi

EL leppis Mainzis asuva ettevõtte BioNTechi ja tema USA partneri Pfizeriga kokku 900 miljoni vaktsiiniannuse fikseeritud kohaletoimetamises ja tagas võimaluse saada 900 miljonit täiendavat vaktsiinidoosi aastateks 2021 kuni 2023. Komisjon oli juba teatanud lepingu allkirjastamisest aprilli keskel, aga loomulikult rahva käest keegi seda nõusolekut ei küsinud.

Lisaks BioNTechi ja Pfizeri vaktsiinile on EL-is seni heaks kiidetud Moderna, AstraZeneca ning Johnson & Johnsoni koroonavaktsiinid. Curevaci, Sputnik V ja Sanofi-GSK heakskiit on veel ootel. Siiani oli EL erinevatelt tootjatelt tellinud kokku 2,6 miljardit vaktsiinidoosi. See on lihtsalt uskumatu, kui palju maksumaksja raha on üle kantud erakätesse kuuluvasse Big Pharmasse.

Täna, 24. mail 2021, teatati Eestis 77 positiivsest testist, mis matemaatiliselt on 0,0% elanikkonnast. Seega on kõik koroonapiirangud-reeglid illegaalsed. Kogu asi on täielik naljanumber ja puhas Lutsari ja co egotripp.

Kuna pandeemiat ei ole, siis on endiselt õhus küsimus, miks seda kõike ikkagi tehakse? Mis põhjusel tahetakse kogu inimkond süstla alla saata? Miks on majandus kokku kukutatud, riigid suletud, inimõiguseid piiratud ning ainsaks väljapääsuks on vaktsiin?

 

Kas Euroopa Liit on surnud?

Üha enam inimesi arutavad teemal, et kui Euroopas riikide vaheline reisimine on takistatud ja Schengeni viisaruum enam ei toimi, kas see tähendab, et Euroopa Liit on surnud? Kui tavakodanikud ei saa enam vabalt Euroopas ringi liikuda, siis miks peab EL-ile mingeid makse maksma ja EL-i seadustele/ettekirjutustele alluma?

Mäletan, kui Eesti liitus EL-iga, siis olid mitmed ärid sunnitud oma tegevuse lõpetama, sest äritegevus polnud enam EL-i nõutele vastav. Ühe näitena tean, et minu maakodu kandis oli kohalik pagar sunnitud lõpetama luugist jaemüügi, sest EL ei lubanud seda teha. Eks sarnaseid näiteid ole praktiliselt igast valdkonnast. Aga kui Euroopa Liit on surnud, siis kas too pagar võib jälle luugist külarahvale pirukaid müüma hakata?

 

Kui Saksamaa kukub, siis kukub kogu EL

Saksamaal on koroona ettekäändel kehtestatud ennenägematu eriolukord, mille kõrval tunduvad Eestis rakendatud jaburad meetmed lausa puhkuse, peo ja pillerkaarina. Näomähkmetest ja desovahenditest me ei hakka isegi rääkima. Põhimõtteliselt on terve riik kinni pandud, enamik ärisid on suletud, väljas tohib käia ainult komandanditunni alusel (öine liikumiskeeld) ja päeval tohib liikuda ainult 15 kilomeetri raadiuses. Hiljuti oli uudis, kuidas haiglasse öövahetusse läinud medõde oli 10 minutit lubatust kauem väljas olnud ning sai selle eest 350 eurot trahvi. Lisaks ei lubata sakslastel ka riigist välja minna, kuid pagulastel on riikide vaheline liikumine lubatud.

Saksamaa ja Šveitsi vaheline liikumiskeeld on väga raskelt mõjunud peredele, kus üks pereliige elab ühes riigis ja teine teises – hiljuti toimunud petitsioonile “Avage Šveitsi piirid paaridele ja peredele” kirjutas alla üle 50 000 inimese.

Kuigi Saksamaal on koroonapettuse teadlikkus üpris suur, korraldati ju möödunud aastal mitmeid suurejoonelisi proteste ning tipp-advokaat dr Reiner Fuellmichi juhtimisel on koostamisel meditsiinitürannia vastane ühishagi, on läinud süsteem n-ö all-in ning kehtestatud on täielik Merkeli diktatuur. Välja on kuulutatud eriolukord, mis tähendab, et valitsuses puudub igasugune opositsioon, parlamendilt ei pea küsima mitte mingit heakskiitu järgmiste meetmete rakendamiseks, vaid parlament allub lihtsalt Merkeli käskudele.

Analüütikute hinnangul on Merkelile antud selge käsk Saksamaa kokku kukutada. Kui Saksamaa kukub, siis kukub kogu EL – või pigem pikaajaline Euroopa Liidu liitumisplaan, loomaks ja välja kuulutamaks “Euroopa Ühendriigid”, et lõpuks täielikult kaotada iseseisvad rahvusriigid. Piltlikult öeldes oleks tegu uue EL-Nõukogude Liiduga, mis lihtsalt asetseks geograafiliselt rohkem läänes.

Kas me seda tahame?

Tänu tohutule lobitööle ning Big Pharma “koroonakriisile” on see kõikvõimsate niiditõmbajate pikaajaline eesmärk lõpuks jõudnud realistlikku lähedusse. Ja mida meie poliitikud ja vastutavad isikud teevad? Aina magavad oma õigustatud süvaund ja ei märka, et ühel hetkel nad ärkavad üles täielikus diktatuuris.

 

Hando Tõnumaa

 

Allikad: lingid artikli sees

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt