SYNLAB-i kasutajatingimused kinnitavad Terviseameti pettust

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

13. mai 2021 kell 14:38Foto: ekraanikuva + Canva

Erinevalt peavoolumeediast ja Terviseametist, mis enam kui aasta kaagutavad surmavasse taudi nakatunud ja haigestunud inimeste statistikast, saab SYNLAB-i kodulehelt nüüd lugeda, et nemad ei diagnoosi haigusi. Kummalisel kombel aga just tänu SYNLAB-i testitulemustele ongi avalauses välja toodud institutsioonid kogu oma koroonaterrorismi rajanud. Peavoolumeedia, Terviseamet ja nende agendid kasutavad termineid nagu koroonahaige, nakatunu, ohtlikud inimesed, koroonabandiidid, aga kellele nad viitavad, kui SYNLAB kinnitab, et positiivne test ei tähenda haiguse diagnoosimist?

 

Miks nõutakse rahvalt testimist viiruse osas, mida pole mitte kunagi isoleeritud ja mille testimismeetodiga ei saa tuvastada, kas inimene on haige või nakatunud?

Meie vastutavad isikud on erafirmadele nagu SYNLAB jt, kes pakuvad Eestis “koroonaviiruse” testimisteenust, kulutanud üle 100 miljoni euro maksumaksja raha, et tuvastada nähtamatut vaenlast – viirust, mida pole võimalik näha ega tõestada isegi mitte mikroskoobiga; kasutusel on küll elektronmikroskoobid, mis genereerivad oletusliku viiruse arvutiekraanile – samamoodi nagu NASA kuvab meile triljonite kilomeetrite kaugusel olevaid oletuslikke galaktikaid ja tähesüsteeme arvutiga tehtud piltide näol. See on kõike muud kui teadus.

SYNLAB-i lehelt saab kasutustingimuste alt lugeda:

Laboriteenuse sisuks ei ole haiguste diagnoosimine ega arstiabi osutamine. Teenusepakkuja soovitab Kliendil (või Muul Prooviandjal) konsulteerida Laboriteenuse tulemuste osas arstiga.

 

Vabaduse ja põhiõiguste jätkuv äravõtmine

Teisisõnu ütleb SYNLAB, et mida iganes nende test tuvastab, siis see ei tähenda, et inimene oleks haige, terve, nakatunud, ohtlik vms, vaid et nende test leidis või ei leidnud üles seda, mida ta oli kalibreeritud tuvastama. Ning täpsema ülevaate saamiseks tuleks konsulteerida arstiga.

Aga kas positiivse testi saanud terve inimene saadetakse arsti juurde? Ei, talle saadab Terviseamet hoopis SMS-i ja teatab, et terve inimesena peab ta veetma nüüd 10 päeva karantiinis, ei tohi käia tööl, koolis, reisimas jne.

Kes otsustab/määrab/tuvastab, kas positiivse testi saanud inimene on haige või nakatunud ja kas ta peab või ei pea jääma karantiini? Mingi automaatne robot saadab SMS-i ja see ongi tuvastus?

Hiljuti ilmus vene Delfis huvitav artikkel, millest selgus, et inimene sai kolmel järjestikusel päeval testimisel kolm erinevat tulemust, mille tõttu pidi ta tühistama oma reisi (mida keegi kinni ei maksa) ja jääma karantiini. Just nii – Terviseametis vohab hullus. Loodetavasti arendab SYNLAB peagi välja idiootsuse määramise testi, et sellega tuvastada Eesti juhtivate kriisimanageerijate positiivseid tulemusi.

 

Kellele kuuluvad meie koroonatestide DNA-d?

Veel eraldi teema on DNA-proovid, mida SYNLAB jt usinasti ohtlikelt süütudelt 99,95% tervetelt inimestelt võtavad? Kes on selle DNA-näidise omanik, mille SYNLAB testimise käigus inimestelt võtab? Kas on võimalik, et need näidised müüakse edasi näiteks Bill Gatesi organisatsioonidele, nagu pakub välja mitte-ametlik bestseller “Tervisediktatuur”, mida Rahva Raamat keeldub müümast ja mida Apollo keeldub panemast oma TOP raamatute listi?

 

Hando Tõnumaa

 

Foto: ekraanikuva + CanvaKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt