“Viirus pääses lahti laborist” on libauudis!

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

9. juuni 2021 kell 17:27Foto: Wuhan Institute of Virology

Koroonapettuse saaga on jõudnud uude staadiumisse: rahvale enam kui aasta päevast päeva valetanud ja olematu pandeemiaga hirmutanud peavoolumeedia pasundab nüüd, et koroonaviirus on laboratoorset päritolu ning USA valitsuse meditsiininõunik dr Anthony Fauci oli sellest juba ammu teadlik. See tähendaks, et libapandeemia viirus lasti liikvele laborist. Loe seda lauset mitu korda, kui jäi segaseks.

 

Libapandeemia viirus lasti liikvele laborist

Kuna mitte mingit pandeemiat pole olnud ja kogu pettus tugineb tugevalt üle normide võimendatud PCR-testide tsüklitel, mille testitulemused on sisuliselt loterii, siis kuidas saab üldse uskuda, et libapandeemia viirus lasti liikvele laborist?

Veel ülemöödunud aastal teadis terve maailm, et see nähtus, mida nimetatakse “viirusepuhanguteks” levib külmas ja niiskes kliimas ning kaob kuivas ja soojas kliimas. See tähendaks, et kui uskuda, et “viirus pääses liikvele laborist”, siis tuleks ka uskuda, et too Wuhani laboriviirus saadi kontrolli alla tänu piirangutele.

Aga kui möödunud sügisel kuulutati, et “oht on tagasi”, kas siis see tähendab, et Wuhanist saadeti uus viirus teele

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt