Video: Ekspertide ja meditsiinidoktorite pöördumine: Koroona on pettus! See ei ole tõeline meditsiiniline pandeemia!

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

28. aprill 2021 kell 14:55Foto: Canva

Avaldame erinevate rahvusvaheliste meditsiinidoktorite ja ekspertide ühispöördumise, mille sõnumiks on, et koroona puhul ei ole tegemist ülemaailmse meditsiinilise pandeemiaga ning koroonavaktsiinide turvalisus pole tõestatud: inimesi kasutatakse katsejänestena – koroona on pettus! Pöördumises tuuakse esile, et Covid-19 PCR-test on vigane ja selle haiguse sümptomeid saab edukalt ravida D-ja C-vitamiini ning tsingiga ja väga ohutute ravimitega. Seega pole lukustamine ja sellised meetmed nagu karantiin, sotsiaalne distantseerumine ja maskid vajalikud. Ja vaktsiini pole samuti vaja!

 

“Lisaks ei ole selgelt määratletud ühtegi uut haigust, mille suhtes seda saaks testida. Pole eraldatud haiguse põhjuseks osutunud viirust, mistõttu ei ole vaktsiinil sihtmärki. Kuna haigusega seoses ei ole uusi surma-juhtumeid, ei ole uut vaktsiini lihtsalt vaja,” selgitab meditsiinidoktor ja kohtupsühhiaater Andrew Kaufmann.

 

Belgia meditsiinidoktor Hilda Smith:

“Covid-19 vaktsiin ei ole ohutu ja ülemaailmset pandeemiat ei ole. Farmaatsiatööstus on peaaegu 20 aastat püüdnud ebaõnnestunult välja töötada koroonavaktsiine. Loomkatsetes esinesid tõsised kõrvaltoimed, autoimmuunsushäired, kui loom puutus uue metsikut tüüpi viirusega kokku. Need autoimmuunsushäired on võrreldavad komplikatsioonidega, mida oleme näinud mõnedel Covid-19 patsientidel. Ülemaailmse “pandeemia” varjus on farmaatsiatööstusel luba loomkatsed vahele jätta. Inimesed on katsejänesed ja uute viirustega võivad kaasneda rasked kõrvaltoimed.”

 

Dr Nils Fosse Norrast:

“Covid19 vaktsiin ei ole tõestatult ohutu ega tõhus. See on uus tehnoloogia, mida on mõne kuu jooksul testitud paari tuhande inimese peal. Palun uurige ise. See ei ole tõeline meditsiiniline pandeemia. Surmajuhtumite arv Norras pole suurem kui aastas keskmiselt.”

 

Dr Elizabeth Evans, pensionil arst ja Inglismaa Meditsiinivabaduse Liidu kaasasutaja:

“Covid-19 vaktsiinid ei ole ohutud ega tõhusad. Usume, et on hoolimatu ja ebavajalik anda miljonitele eksperimentaalseid vaktsiine, mis kasutavad uut mRNA tehnoloogiat. Kui on ainult lühiajalised ohutusandmed ja ei ole tõendeid, et need peatavad viiruse leviku. Puuduvad pikaajalised ohutusandmed, et välistada hilisemad negatiivsed mõjud nagu autoimmuunhaigused, viljatus ja vähk.”

 

Dr Mohammed Adil Suurbritanniast:

“Kuulun konsulteeriva kirurgina Kuninglikku Kirurgide Kolleegiumisse. Olen laitmatu renomeega töötanud 30 aastat riikliku tervishoiuteenuse heaks. Olen GNO ja UK Pakistani meditsiiniliidu juht. Hiljuti lõime koos tuhandete maailma tervishoiutöötajatega Maailma Arstide Liidu. Hiljuti oli meil väga edukas veebinar, mida vaatasid miljonid inimesed üle kogu maailma. Ma seisan inimkonna eest. Eriti praeguses koroonaviirusest tingitud laastavas olukorras. Seisan avalikkusele kehtestatud piirangute vastu.”

 

Dr Vernon Coleman, Suurbritannia perearst:

“Arstid ei tohi avalikult Covid-19 teemal kahelda. Materjal, mis sisaldab tõde väidetava haiguse ja vaktsiini kohta, on viimasel aastal keelatud, mind vihati ja mu kohta valetati. 50-aastane karjäär ja maine hävitati nende poolt, kes propageerisid pandeemiat, mida ei ole, ja vaktsiini, mida pole vaja. Covid-19 on Pettus, ütlesin juba 2020. aasta märtsis, suurim pettus ajaloos. Teadliku nõusoleku põhimõte on meditsiinis hädavajalik, kuid vaktsineeritavad patsiendid ei saa anda informeeritud nõusolekut, sest neid ei teavitata. Tänu taevale selliste veebilehtede eest nagu Brand Newtube, mis esitavad tsenseerimata videoid arstidelt, keda tsenseeritakse või keelatakse mujal.”

 

Prof. Dolores Cahill, molekulaarbioloog ja immunoloog:

“Meil on koroonaviiruse kohta häid uudiseid. Lukustuse ulatus ei olnud nii ulatuslik, kui arvati. Teame, et Covid-19 sümptomeid saab edukalt ravida D- ja C-vitamiinide ning tsingiga ja väga ohutute ravimitega. Seega pole lukustamine ja meetmed nagu karantiin, sotsiaalne distantseerumine ja maskid vajalikud. Ka vaktsiin ei ole vajalik. Litsentseeritud RNA vaktsiini pole olemas. Mitte seetõttu, et pole kliinilisi uuringuid, vaid, et uuringutes esines viimase 20 aasta jooksul loomadel kõrvalmõjusid ja suremust.”

 

Zach Cox, holistiline hambaarst ja homöopaat:

“Olen Maailma Arstide Liidu asutajaliige. Usun, et pandeemia on põhimõtteliselt läbi ja oli juba suvel. Covidi vaktsiinide kohta puuduvad pikaajalised ohutusandmed. See tähendab, et nad eksperimenteerivad meiega, mis on vastuolus Nürnbergi koodeksiga. Mina ei vaktsineeri ennast.”

 

Dr Anna Forbes Suurbritanniast:

“Esindan Suurbritannia Meditsiinivabaduse Liitu. See on kasvav arstide, teadlaste, akadeemikute ja juristide ühendus. Usume, et rahva tervise riske on ülehinnatud SARS COV-2 andmete väärkajastamise ja PCR-testi ebasobiva kasutamise tõttu. Nõuame teadliku nõusoleku, meditsiinilise valiku ja kehalise autonoomia säilimist. Arstidena peame seda äärmiselt oluliseks.”

 

Ralph Sundberg, Md Phd, endine siirdamiskirurgia professor Karolinska Instituudis:

“Minu arvamus koroonakriisist on, et PCR-test on ebatäpne. See annab nii palju valepositiivsust, et me kardaksime ja end vaktsineeriksime. Ma ei usalda seda vaktsiini.”

 

Dr Johan Denis Belgiast:

“Koroonavaktsiin ei ole tõestatult ohutu ega efektiivne. Pole meditsiinilist hädaolukorda. See on võltspandeemia. Koroonaviirus on suremuse ja nakkavuse poolest võrreldav hooajalise gripiga. Olen vastu ebaproportsionaalsetele meetmetele, mida meie valitsused ette võtavad. Ei ole mingit hädaolukorda. See tekitati, et hirmutada meid piisavalt, et laseksime end vaktsineerida. See vaktsiin ei ole ohutu, see on liiga kiiresti välja töötatud. Meil pole aimugi, mis on selle pikaajalised mõjud. See vaktsiin vajab palju rohkem uurimist. Ei ole kiiret ega hädaolukorda. See võib muuta teie DNA-d, mis on pöördumatu ja parandamatu kõigi tulevaste põlvkondade jaoks. See on eksperiment inimkonna peal, mida ma ei teeks endale, oma patsientidele ega lähedastele. Me pole katsejänesed.”

 

Dr Daniel Cullum, kiropraktika arst USA-st Oklahomast:

“Meil ei ole praegu tõelist meditsiinilist pandeemiat. Vaktsiin ei ole tõestatult ohutu ega efektiivne ja ma ei tee seda ise ega soovita seda teha, sest ohutut vaktsiini ei ole.”

 

Moritz von der Borch, teadus- ja meditsiiniajakirjanik Saksamaalt:

“Ärge tehke seda vaktsiini. See on ohtlik. See pandeemia on Pettus.”

 

Dr Anne Fierlafijn Belgiast, spetsialiseerunud kroonilistele nakkushaigustele nagu Lyme’I tõbi, Epstein-Barri viirus jt:

“Covid-19 vaktsiin ei ole tõestatult ohutu ega tõhus ja on vastuvõetamatu, et tootjafirmad on vabastatud kogu vastutusest. Kui farmaatsiatööstus ei võta vastutust oma toodete eest, kuidas võib oodata, et arstid süstivad seda oma patsientidele kahtlemata, kas nad teevad kahju. Näeme järjest enam, et see ei ole tõesti meditsiiniline pandeemia. Koroonavastased meetmed põhjustavad palju rohkem kahju kui viirus ise. Näeme kogu maailmas, et juhtumite arv on võltsitud, et juhtida elanikkonda kuulekale käitumisele ja vaktsineerimisele. Palun olge kriitilised, uurige ise. Ärge laske meedial endaga manipuleerida. Arvan, et on aeg reageerida. Aeg seista oma vabaduse eest, oma laste tuleviku eest. Ärge andke ärevusele voli inimesi polariseerida, valitsusele kontrollida ja piirata oma vabadust viiruse ettekäänega, sest see on see, mis praegu toimub.”

 

Dr Tom Cowan:

“Tahan inimestele meelde tuletada, et tervis ei tule mürkide süstimisest meie kehasse, vaid pigem otsusest, mida tähendab olla inimene ja selle kogu südamest arendamisest.”

 

Dr Kevin Corbett, pensionil meditsiiniõde ja terviseteadlane Inglismaalt:

“Covid-vaktsiinid ei ole tõestatud ohutud ega tõhusad. See ei ole tõeline meditsiiniepideemia. Vaktsiinides kasutati sünteetilisi tooteid, mis muudavad teie geene, võimaldavad jälgida teie vaktsineerimisseisundit ja tekitada ohtlikke keemilisi reaktsioone. Teadlased nõuavad seetõttu, et kõik Covid vaktsineerimised peatataks kohe. Tõeline epideemia on hirm ja hüsteeria. See algas Hiinast ja levis kiiresti Maailma Tervishoiuorganisatsiooni kaudu. Hüsteeriat võimendasid korporatsioonid, kes said kasu, müües kiireid, võltsmeditsiinilisi teste, mürgiseid viirusevastaseid ravimeid ja nüüd tõestamata ja potentsiaalselt ohtlikke vaktsiine. Ignorantsushüsteeria ja kasumi tõttu eirati üldsust kaitsvaid ettevaatusabinõusid. Näiteks ei ole vaktsiinid läbinud õiget 3. etapi testi. Covid-19 PCR-test on vigane. UK Riiklik Terviseamet ei ole seda kunagi standardi kohaselt uurinud ja seda ei oleks tohtinud kunagi kasutada haigetel ega neil, kellel ei ole sümptomeid. PCR-testi puuduste kohta saate lugeda www.cormandrostonreview.com.”

 

Dr Carrie Madej, sisehaiguste arst USA-st:

“Mul on oma kliinik ja olen olnud kahe erineva kliiniku meditsiinidirektor ja viimased 19 aastat arstiõpilaste juhendaja. Olen siin, et öelda – ülemaailmset Covid-19 pandeemiat ei ole olemas. Kasutame teste nimega PCR, mis ei ole mõeldud nakkuse diagnoosimiseks. See ei ole viis, kuidas peaks diagnoosima. Lisaks saavad haiglad ja arstid rahalisi toetusi Covid-19 diagnoosimiseks. Lisaks ilmneb maailmas mitmeid laborivigu, mis näitavad rohkem valepositiivseid teste. Olen siin, et öelda, et ei tee Covid-19 vaktsiini ja ei soovita seda ühelegi oma patsientidest. See vaktsiin on eksperimentaalne, kuna nad püüavad kasutada modifitseeritud sõnumitooja RNA-d või modifitseeritud DNA-d. See on inimorganismile võõras. Seda katsetatakse inimeste peal esimest korda. Me ei tea, mis meiega juhtuda võib. Lisaks tahetakse kasutada inimestel nano-lipiidtehnoloogiat või nanotehnoloogiat. On nii palju erinevaid kohutavaid asju, mis võib meiega juhtuda ja me peame seda enne jätkamist uurima. See on minu äratuskõne maailmale.”

 

Dr Barre Lando:

“Olen ravinud paljusid vaktsiinikahjustusega lapsi. Kuna puuduvad nõuetekohased testid ja väidetavat pandeemiat ümbritsevad hirmsad tingimused, hoiataksin kõiki, kes kaaluvad Covid-19 vaktsiini.”

 

Kate Shemirani, loodusravi õde:

“Kas ma usun, et on olemas pandeemia? Absoluutselt mitte! Selle kohta ei ole tõendeid. Kas ma usun, et Covid-19 on olemas? Ei! Seda ei ole kunagi tõestatud. Kas usun, et rahval on vaja uut, ohtlikku Covid-19 vaktsiini, millel puuduvad ohutusuuringuid? Seda pole ka kunagi varem tehtud. Ei! Keegi ei vaja seda. Kas usun, et meie valitsuse peaks arreteerima võimaliku genotsiidi eest? Kindlasti!

 

Sandy Luna, pensionil apteeker Norrast:

“Covid-19 vaktsiinid ei ole tõestatult ohutud ega tõhusad. Keskenduge kahele ohutusküsimusele. Vaktsiinid kannavad immuunsuse vähendamise riski. Selmet kaitsta nakkuse eest, võib vaktsiin haiguse halvemaks muuta, kui vaktsineeritud inimene nakatub viirusega. Teiseks, UK Ravimi- ja Tervishoiuamet esitas kiireloomulise taotluse: MHRA otsib tehisintellekti tarkvara, et töödelda Covid-19 vaktsiini kõrvaltoimete eeldatavat suurt mahtu.”

 

Boris Dragin, diplomeeritud akupunkturist Göteborgist:

“Olen 40 aastat juhtinud alternatiivravi kliinikut. Koroonapandeemia ei ole tõeline pandeemia. See on rünnak inimõiguste, vabaduse ja ühiskonna vastu. Peaksite olema hull, et teha testimata eksperimentaalvaktsiini kuritegelikult tootjalt, kes kiirustab üle turvalisusnõuete, sundides kasu nimel inimesi seda tegema. Kas arvate, et on olemas kindlustus, mis julgeks sellist vaktsiini kindlustada? Las meie juhid ja teised selle mürgi propageerijad teevad seda.”

 

Piotr Rubas Poolast, töötab internina Saksamaal:

“Ma ei ole nõus end vaktsineerima koroona-vaktsiini eksperimentaalse preparaadiga. Iga uus vaktsiin peab läbima vähemalt viieaastase kliiniliste uuringute perioodi. Teiseks, miks peaksin alistama oma keha millelegi tundmatule viiruse tõttu, mille suremus sarnaneb hooajagripiga? Covid-19 vaktsiin ei ole tõestatult ohutu ega tõhus. Meil ei ole tõelist meditsiinilist pandeemiat. Tahan, et te kõik teaksite, et igaüks teist on majakaks ennast ümbritsevate jaoks.

Olge eeskujuks, ärgake ja jätkake võitlust, eriti laste eest. Et teie lapsed näeksid, mida tähendab olla vaba, laske lastel näha oma kangelaslikkust ja et olete valmis tegema seda, mis on õige, olenemata sellest, mis teie ümber toimub. Probleem pole vaktsiini põhimõttes, vaid selles, et nad tahavad, et me usuks, et vähem kui aastaga saab luua uue vaktsiini. Uue haiguse vastu, kasutades uut tehnoloogiat ja seda nii suurel määral. See ei ole vaid sihtrühm, keda vaktsineeritakse.

Nad planeerivad vaktsineerida kõik maailma inimesed. Kõik, kes on vaktsiinidega töötanud, teavad, et kulub aega, et koguda piisavalt andmeid, veendumaks nende tõhususes ja ohutuses ning mõista nende pikaajalist mõju. Sajandi jagu on vaktsineerimine tuginenud korrumpeerunud teadusele, propagandale ja teadliku nõusoleku süsteemsele mahasurumisele.

Covid-vaktsiiniga jõuame punkti, kus tõde on kõigile kättesaadav. Kas usaldad oma tervise eugeenilisi tehnokraate subsideeriva GMO ja 5G kätte? Või näed transhumanistlikku eesmärki, see eesmärk on võtta sult kontroll keha üle, igal alal sinu elus ja isegi su inimlikkuse üle. Vaktsineerimine on riigi sissetung sinu kehasse, mõistusesse ja vaimu. Covid-19 vaktsiin ei ole ohutu ega tõhus. See ei ole reaalne meditsiiniline pandeemia.

 

Konstantin Pavlidis, kognitiivteaduse professor, biomeditsiiniteadlane ja integreeritud tervisepraktik Londonist:

“Covid-19 viirus ei ole meditsiiniline pandeemia ja sel põhjusel ei ole vaktsiin tõestatult ohutu ega tõhus. On neli etappi, asümptomaatiline staadium, staadium, kus ilmnevad sümptomid – viirus veenab T-rakke, et see pole sissetungija ja siis ründab immuunsüsteemi, ja lõpuks neljas etapp, viiruse vähenemine, kui see ei ole ühegi testiga tuvastatav ja seda ei ole kehavedelikes. Viiruslik DNA saab DNA peremeesorganismi immuunrakkude osaks. Sel põhjusel ei ole koroonatestid täpsed ja ükski vaktsiin ei saa olla täpne, sest see paneb immuunsüsteemi reageerima, nagu oleks tegemist viirusrünnakuga. See vallandab monotsüüte immuunmälurakkudele juurdepääsu. See ilmneb viirusesümptomitena. Näiteks krooniline väsimus, lihaskrambid või vaimse tervise häired depressioonist enesetapukalduvusteni. Kõik need on tegelikult vaktsiinide kõrvalmõjud.

Kui see välja arendati, 2005. aasta seaduse järgi on neil täielik vastutuskaitse. Neid ei saa kohtusse kaevata ja te ei saa abi, kui see vaktsiin teid kahjustab. Koroonaviiruse vaktsiini püüti välja arendada alates 2002. aastast, kui meil olid SARS. Tehti tuhkrute uuringuid, küülikute ja rottide uuringuid… Tuhkru immuunsüsteem meenutab täiskasvanud inimese immuunsüsteemi. Kõik loomad lõpetasid paradoksaalse immuunsusreaktsiooniga, mille puhul väga kõrge antikehade tase kiirendas infektsiooni ja võimaldas viiruse osadel siseneda rakkudesse ja seguneda vaktsiini saaja DNA-ga transduktsiooni protsessis. See suunab selle viiruse pöördumatult sinu DNA-sse ja muundab su rakke.”

 

Senta Depuydt, vabakutseline ajakirjanik, esindab Euroopa laste tervisekaitset koos Robert F Kennedy jr-iga:

“Tahame teid hoiatada selle eest, et praegused Covid-vaktsiinid on eksperimentaalsed tooted, mis põhinevad geneetilise materjali süstimisel meie rakkudesse. Nende uute tehnoloogiate ohud inimestele ja keskkonnale on teadmata, samas kui neil võivad olla pöördumatud tagajärjed. Euroopa Covid-tõrje vahenditele juurdepääsu raamistik vabastab vaktsiinitootjad vastutusest ja 15. juulil 2020 kaotas Euroopa Parlament GMO määruste riskihindamise nõude. Otsustati 10 päevaga, ilma teadusuuringute, arutelude, muudatusettepanekute ega hääletuseta. Euroopa Laste Tervisekaitse palus selle otsuse tühistamist Euroopa Kohtus Luksembourgis. Palun jagage seda, äärmiselt oluline on mõista, et Covid-vaktsiinid ei ole ohutud. Seadusandjad on hüljanud ettevaatuspõhimõtted, uskudes pimesi ohtlikku eksperimenti.”

 

Dr Heiko Santelmann, Saksa meditsiinidoktor:

“Olen 40 aastat töötanud üldarstina, teinud 20 aastat uurimistöid, 10 aastat peamiselt vaktsiinide kohta. Pean ütlema, et see ei ole tõeline meditsiiniline pandeemia ja vaktsiin pole ohutu ega tõhus. Nõustun Briti meditsiiniajakirjaga, et teste ei tehta ausalt. Väidetav 90% tõhusus on uuringute järgi tegelikult ainult 0,2%. Imestan, miks Gates ja tema vandenõuterroristid kulutasid miljardeid, et arendada vaktsiine, mis võivad steriliseerida mehi, naisi ja isegi sündimata lapsi. Ühtsed jõulised meetmed, meditsiinilised meetmed on ebaeetilised ja neid ei tohi rakendada kaitsetul elanikkonnal ei testide ega vaktsiinidena.

Mis tahes meditsiinilist sekkumist: teste, ravi või vaktsiini saab rakendada vaid eetilisel ja õiguslikul viisil, mis põhineb individuaalsel meditsiinilisel kaalumisel hästi informeeritud patsiendi nõusolekul ja vaieldamatute kliiniliste ohutustõenditega.”

 

Mikhail Nordforce, meditsiinidoktor Rootsist:

“Töötan integreeriva meditsiiniga. Pandeemiat ei ole ja vaktsiin ei ole ohutu ega efektiivne. Süstida tervele inimkonnale testimata vaktsiini ja kasutada inimesi katsejänestena on täielik hullumeelsus. Peame selle kohe peatama. Veelgi hullumeelsem on teha seda lastele, kui lapsed ei kannata Covid-19 käes ja minu riigis pole siiani surnud ühtegi alla 15-aastast. Siis on ainult kõrvalmõjud, riskid ja kulud. Raha, inimelude ja ohutuse raiskamine. Lõpetage see kohe!

Vean kihla, et kunagi ei sünni nii ohutut ja efektiivset vaktsiini nagu D-vitamiin, mis võib vähendada suremust 50–95%, sõltuvalt teie vere D-vitamiini tasemest. Tänan teid väga!

 

Elke de Klerk, Hollandi meditsiinidoktor:

“Olen vaktsiinide kohta uurinud ja tahan rääkida kolmest asjast. Esiteks, see vaktsiin võib steriliseerida naisi ja tüdrukuid. Teiseks võib see põhjustada viiruse häireid ja tsütokiiniküllastust, mis on tervisele ohtlik. Seda on esinenud inimesel ja loomakatsetes teiste koroonavaktsiinidega. Kolmandaks võib see vaktsiin muuta teie geneetilist plaani, DNA-koodi igaveseks ja me ei tea, mida see kaasa toob. Tänan väga, hoidke end kursis, kaitske end ja oma lapsi ja uurige seda. Tänan teid.”

 

Allikas: Ibry TV

Foto: Canva

 

Toimetas Hando TõnumaaKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt