Austraalia Sky News “Suurest lähtestamisest”: maailma juhid kasutavad Covidit julmalt ära kliimamuutuste kava elluviimiseks

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

11. mai 2021 kell 13:35Sky Newsi saatejuht Rowan Dean ütles, et Davosis toimuv Maailma Majandusfoorum (World Economic Forum) on muutnud “reaktiivseadmete teemadel jauramisest“ õelaks “antidemokraatlikuks ettevõtmiseks, mille eesmärk on hävitada teie töö, varastada teie jõukus ja röövida lastelt tulevik“.

 

“See on väga rets vasakpoolne öko-õudus-etendus, mis on täis peaaegu et fašismi,” ütles ta. Dean tõstis esile suundumust, mida ta kirjeldas kui “paljude maailma vasakpoolsete eliitide seas häirivat suundumust Covid-19 üha enam kliimamuutustega segamini ajada. “Paljud on jõudnud niikaugele, et pakuvad, et kõik koroonaviiruse suhtes rakendatavad meetmed, sulgemised, ettevõtete hävitamine, eriarvamuste mahasurumine, komandanditunnid ja jõulised politseitaktikad peaksid saama kliimamuutusega tegelemise “uueks normaalsuseks “.

Dean ütles novembris eetris olnud saates, et järgmine Maailma Majandusfoorum kavatseb “veenda valitsusi suurettevõtete ja suurtehnoloogiate abil looma mingit suurt õelat plaani “Suure lähtestamise” (The Great Reset) nime all. “See on programm, mille eesmärk on kaotada meie kõigi demokraatlikud põhiõigused eliidi dikteeritud uue ühiskonnavormi kasuks.

“The Great Reseti” reklaam oli klišeelik ja oksendamaajav nagu mingi

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt