Anti Kallaste Vabaduse väljakul 15.05.2021: kokkuvõte meeleavalduse põhjustest

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

19. mai 2021 kell 11:1515. mail toimus terve päev Tallinnas Vabaduse väljakul meeleavaldus ÜHEL PÄEVAL – KÕIK KOOS, mis oli osa ülemaailmsest sündmusest World Wide Rally for Freedom 2.0, mis seisis vabaduste, inimõiguste ja tarkade lahenduste eest. Telegram tegi sündmusest otseülekannet, mida saad täispikkuses vaadata siit. Avaldame ka kõik meeleavaldusel peetud kõned, nüüd on teie ees ettevõtja Anti Kallaste.

 

Anti tegi oma kõnes kokkuvõtte sellest, miks üldse meeleavaldajad kokku on tulnud — millised seadusemuudatused ja koroonakriisi valupunktid on hetkel päevakorral. Kallaste oli ka kogu sündmuse päevajuht ning tema firma Combipact OÜ registreeris selle ametlikult avaliku koosolekuna.

VAATA VIDEOT SIIT:

Tegu oli jätkuprotestiga 20. märtsil toimunud Word Wide Rally for Freedom´ile, mis toimus ka Eestis, olles ainus meeleavaldus maailmas, mis toimus suuremas osas autodes, mitte masskogunemisena.

15. mai meeleavalduse sisu kohta saad pikemalt lugeda siit.

 

Vaata lisaks: Meeleavalduse FacebookHeli: Telegram

Video: Hierba Preciosa

Foto: ekraanikuva + Canva

 

Toimetas Mariann JoonasKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt