Vlad Freedom Vabaduse väljakul 15.05.2021: teil ei ole õigust öelda tervetele inimestele, et nad on kohustatud hävitama oma tervist maski kandmisega

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

21. mai 2021 kell 11:5515. mail toimus terve päev Tallinnas Vabaduse väljakul meeleavaldus ÜHEL PÄEVAL – KÕIK KOOS, mis oli osa ülemaailmsest sündmusest World Wide Rally for Freedom 2.0, mis seisis vabaduste, inimõiguste ja tarkade lahenduste eest. Telegram tegi sündmusest otseülekannet, mida saad täispikkuses vaadata siit. Avaldame ka kõik meeleavaldusel peetud kõned, nüüd on teie ees tele- ja raadiosaatejuht ning praegu enamasti videoblogijana tuntud Vlad Freedom.

 

Vlad Freedom, kes on võitnud oma julge suhtumisega poolehoidjaid nii eesti- kui venekeelse elanikkonna seas, on koroonameetmete teemal sõna võtnud ka näiteks ETV+´i eetris koos dr Arkadi Popoviga.

Kõne on vene keeles, eestikeelsete subtiitritega.

VAATA VIDEOT SIIT:

Tegu oli jätkuprotestiga 20. märtsil toimunud Word Wide Rally for Freedom´ile, mis toimus ka Eestis, olles ainus meeleavaldus maailmas, mis toimus suuremas osas autodes, mitte masskogunemisena.

15. mai meeleavalduse sisu kohta saad pikemalt lugeda siit.

 

Vaata lisaks: Meeleavalduse Facebook

Video ja heli: Telegram

Subtiitrid: ATCG Tõlkebüroo

Foto: ekraanikuva + Canva

 

Kõne tõlkis Anastasi

Toimetas Mariann JoonasKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt