Video! Priit Vimberg (Tsiviilallianss) Vabaduse väljakul 15.05.2021: Hirmuga, mis on juba levima hakanud, on keeruline võidelda

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

18. mai 2021 kell 10:56Foto: ekraanikuva + Canva

15. mail toimus terve päev Tallinnas Vabaduse väljakul meeleavaldus ÜHEL PÄEVAL – KÕIK KOOS, mis oli osa ülemaailmsest sündmusest World Wide Rally for Freedom 2.0, mis seisis vabaduste, inimõiguste ja tarkade lahenduste eest. Telegram tegi sündmusest otseülekannet, mida saad täispikkuses vaadata siit. Avaldame ka kõik meeleavaldusel peetud kõned, nüüd on teie ees ettevõtja ja Eesti Tsiviilallianssi eestvedaja Priit Vimberg.

 

“Hirmuga, mis on juba levima hakanud, on keeruline võidelda, sest see hävitab ratsionaalsuse ja eemaldab inimeste huvi faktide vastu,” alustas ta oma sõnavõttu.

VAATA VIDEOT SIIT:

Tegu oli jätkuprotestiga 20. märtsil toimunud Word Wide Rally for Freedom´ile, mis toimus ka Eestis, olles ainus meeleavaldus maailmas, mis toimus suuremas osas autodes, mitte masskogunemisena.

15. mai meeleavalduse sisu kohta saad pikemalt lugeda siit.

 

Vaata lisaks: Meeleavalduse Facebook

Heli: Telegram

Video: Hierba Preciosa

Foto: ekraanikuva + Canva

 

Toimetas Mariann JoonasKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt