Urmas Volmer Vabaduse väljakul 15.05.2021: vabaduse tähendus on eelkõige olla vaba hirmust

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

21. mai 2021 kell 10:3715. mail toimus terve päev Tallinnas Vabaduse väljakul meeleavaldus ÜHEL PÄEVAL – KÕIK KOOS, mis oli osa ülemaailmsest sündmusest World Wide Rally for Freedom 2.0, mis seisis vabaduste, inimõiguste ja tarkade lahenduste eest. Telegram tegi sündmusest otseülekannet, mida saad täispikkuses vaadata siit. Avaldame ka kõik meeleavaldusel peetud kõned, järgmisena võtab sõna ettevõtja ja fotograaf Urmas Volmer.

 

Urmas Volmeri kõne kujutab endast vaimsemat mõtisklust vabaduse, piirangute, sõnavabaduse ja muutuste üle. Transformatsioon hakkabki toimuma siis, kui vana süsteem on end ära elanud. Kas oled aga kindel, et sa ise ei kanna endaga kaasas oma aja ära elanud mentaliteeti? Näiteks – kas sa kutsud politseinikke mentideks? Või suhtud sa neisse nagu oma partneritesse rahu hoidmisel?

VAATA VIDEOT SIIT:

Tegu oli jätkuprotestiga 20. märtsil toimunud Word Wide Rally for Freedom´ile, mis toimus ka Eestis, olles ainus meeleavaldus maailmas, mis toimus suuremas osas autodes, mitte masskogunemisena.

15. mai meeleavalduse sisu kohta saad pikemalt lugeda siit.

 

Vaata lisaks: Meeleavalduse Facebook

Heli: Telegram

Video: Hierba Preciosa

Foto: ekraanikuva + Canva

 

Toimetas Mariann JoonasKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt