Video! Elvis Brauer Vabaduse väljakul 15.05.2021: enamus ei oska ega julgegi enam küsimusi küsida

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

18. mai 2021 kell 11:3315. mail toimus terve päev Tallinnas Vabaduse väljakul meeleavaldus ÜHEL PÄEVAL – KÕIK KOOS, mis oli osa ülemaailmsest sündmusest World Wide Rally for Freedom 2.0, mis seisis vabaduste, inimõiguste ja tarkade lahenduste eest. Telegram tegi sündmusest otseülekannet, mida saad täispikkuses vaadata siit. Avaldame ka kõik meeleavaldusel peetud kõned, järgnevalt saab sõna ettevõtja Elvis Brauer.

 

Brauer rääkis küsimuste küsimisest, segadusest ja korruptsioonist riigiaparaadis, tegude mõjust ja tagajärgedest, tahtejõust jne. “See on ka meie süü. Sest et halvad asjad maailmas saavad juhtuda ainult nii kaua ja selle pärast, et on liiga palju häid inimesi, kes ei tee mitte midagi, et sellele vastu seista,” ütles ta.

VAATA VIDEOT SIIT:

Tegu oli jätkuprotestiga 20. märtsil toimunud Word Wide Rally for Freedom´ile, mis toimus ka Eestis, olles ainus meeleavaldus maailmas, mis toimus suuremas osas autodes, mitte masskogunemisena.

15. mai meeleavalduse sisu kohta saad pikemalt lugeda siit.

 

Vaata lisaks: Meeleavalduse FacebookHeli: Telegram

Video: Hierba Preciosa

Foto: ekraanikuva + Canva

 

Toimetas Mariann JoonasKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt