Videod! Klaus Schwab: küberpandeemia on veel laastavam kui koroonakriis

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

8. juuni 2021 kell 15:24Illustratsioon: Maria Petroff

Koroonakriisi üks niiditõmbajatest on kahtlemata majandusteadlane ja Maailma Majandusfoorumi (World Economic Forum) asutaja Klaus Schwab, kes oma olekult meenutab James Bondi filmide kuldajastu põhipahalast, kes üritab parema tuleviku nimel maailma hävitada. Sarnaselt filmides figureerinud tegelastega on ka hr Schwabil kindel filosoofia ja plaan, mille elluviimine tähendaks tema hinnangul uut ja paremat maailma. Kuna koos koroonakriisi tulekuga oli Klaus Schwabil kohe ette näidata detailne plaan (Suur Lähtestamine – The Great Reset) uue ja parema maailma saavutamiseks, siis hakkasid sama kiiresti levima ka vandenõuteooriad, mis seostasid Schwabi plaandeemia korraldamisega.

 

Analüütikute hinnangul on Maailma Majandusfoorumi Suure Lähtestamise plaan niivõrd detailne ja mitmekülgne, et selle koostamiseks pidanuks kuluma mitmeid aastaid, mitte paar kuud. Lisaks Suurele Lähtestamisele on Schwabi juhtimisel rajatud ka küberpolügon, mille eesmärk on vältida tulevasi küberpandeemiaid ja teha pikemas perspektiivis digitaalne maailm “veel turvalisemaks”.

Maailma Majandusfoorum hoiatab küberpandeemia eest:

 

Teatavasti plaanib Maailma Majandusfoorum 9. juulil 2021 erinevate stsenaariumitega küberõppust, mille kohta saab pikemalt lugeda Küberpolügoni kodulehelt https://cyberpolygon.com. See on omakorda sillutanud teed järgmistele vandenõuteooriatele, sh

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt