Kommentaare Jüri Ratase seinalt: inimesed ei võta valitsuse püüdeid hirmu tekitada enam tõsiselt

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

29. oktoober 2020 kell 13:23Foto: https://twitter.com/ratasjuri/status/1179051869295054848 + Telegram

Peaminister Jüri Ratas hoiab rahvast enda ja valitsuse tegevusega kursis lisaks tavameediale ka enda Facebooki lehel, kus postituste all avaneb üsna muigamapanev pilt. Nimelt, kui tegu on koroona-teemaliste sõnavõttudega, on suurem osa kommenteerijaid seisukohal, et Ratas võiks juba inimeste hirmutamise ära lõpetada, sest keegi seda pidevat hirmutamist enam tõsiselt ei võta.

 

Toome näiteks Jüri Ratase postituse Facebookis 28. oktoobril 2020:

Positiivsete testide suurenev osakaal meie ööpäevaste testide hulgas annab põhjust tunda muret, kas Eestis võib tekkida varjatud koroonaviiruse levik. Väldime seda ohtu ja seeläbi jätkame normaalset argielu vaid siis, kui lähiajal teeme kõik, et mitte nakatuda ega nakkust levitada.
Kuna koroonaviirus levib inimeselt inimesele, siis on igaühel võimalik selle levikut piirata. Järjekindel hügieen, turvaline vahemaa, haigena kodus püsimine, mobiilirakendus HOIA ja mask rahvarohketes siseruumides võiksid muutuda meie igapäevasteks harjumusteks.
Terviseamet kutsub ka kergete haigusnähtude korral kõiki inimesi minema testima. See aitab võimalikele nakatumistele varakult piiri ette panna. Seeläbi meie kõigi tervist ohu ja tervisesüsteemi ülekoormuse eest kaitsta.
Vaid meie endi vastutustundlik käitumine ja ühine pingutus aitab viiruse levikut kontrolli all hoida. Oleme saanud hakkama, pingutame ühiselt edasi.

Kodanikud selle postituse all kommenteerivad näiteks:

Annika 
Inimeste osakaal, kes ei usu koroonaviiruse olemasolusse üldse või sellesse, et nende nohu võib olla ka koroona ja käivad niimoodi ilma piiranguteta endiselt igal pool (poes, tööl, pidudel jne), tundub olevat väga suur… Ei imestaks kui see hüpoteeritav “varjatud levik” on sellega seotud. Eriti kuna väga paljud põevad ka seda väga kergelt. Ongi ainult nohu või köha.

Mairi 
Mingil hetkel on ajuloputusel vastandlik tulemus. Enam ei loputa… Iga viirus levib inimeselt inimesele – ka nohu! 🤦🤷😳
Teine küsimus-” tulge testima ka väiksemate sündroomide puhul!?” Et oleks siis reaalselt võimalik nn koroona positiivseid märkida…. Et reaalne inimene käis, nooo paneme talle positiivse…..seda vale-tulemust siis rahva hirmutamiseks kasutada!!! Palun Hr Ratas, palun… Siiani kuulasin ja uskusin! Nüüd on piir käes. Rahvas ei ole nii loll nagu te seal kokku lepite….

Mairi 
Veelkord võtan sõna: Palun loe/kuula rahvast ja kommentaare. Mõtlevaid inimesi on… Kahjuks ei saa meie hetkel midagi olulist ette võtta. Sina saad! …. AGA ühel hetkel saab Sinu valitsus läbi ja kas me enam usaldame Sind!? 🤷 Ole aus, palun ole aus!!! Ja siis oleme meie Sinuga! Sina ja rahvas- Koos! 😊
Natalja
mis koos? kas te ei mäleta seda et nemad rahva heaks peaks töötama ?!mis muidu nendest kasu on palka maksta..
Mairi 
Natalja seda ma ju rõhutangi, et Koos. Valitsus ja meie. 😊

Lihtsalt Maria
ei süüdista koroonat kohe meil on veel lisaks tavaline gripp ka pluss veel millel on sarnased nähtused kõrge palavik jne. Vau ma üllatusin praegu uskumatu et kaitsen koroona viirust praegu seda ma poleks endast uskunud.😳

Natalja 
äkki siis olete valmis vastutada kodanike eest , kellele mask on vastunäidustatud seoses krooniliste haigustega, ega muud haigused pole kuhugi kadunud. teie hüsteeria on lootusetu, Viimastel aastatel on gripi tõttu surnud rohkem inimesi kui terve Covid hooaja jooksul, ja need inimesed oli palju noorem kui 94!!! lõppetage see jama ja tehke oma tööd põhiseaduse järgi. meid ei huvita käsk välismaalt.
I. peatükk
ÜLDSÄTTED
§ 1. Eesti on iseseisev ja sõltumatu demokraatlik vabariik, kus kõrgeima riigivõimu kandja on rahvas.
Kui teistmoodi ei saa, siis leidke endale teine töökoht!

Rubin 
Väga huvitab kuidas moodi see kopsugripp saanud vanadekodude? Kas seal käinud korraks Hiinakad või Ukrainlased? Kuidagi juba naljakaks läheb ja miks nende kohades keegi ei kontrollinud personaal ja külastajad? Nüüd see osa tuleb range karantiini panna 🙁 Ei taha roppenda, aga tulevad selliseid sõnad… Kuidas Eestis lastnud “panda mia” lõdvaks.
Helve 
Rubin teate ehk, et meie seas on supernakatajad, kes ise ei haigestugi.
Kai 
Muidugi – paneme ennast kõik ise karantiini! Istume kodus ka mask ees! Ja siis ei sure enam mitte üks eestlane mitte kunagi! Hurraaa!

Aivar
Mask ju ei kaitse viiruse eest. Pisut kaitset pakub nõuetele vastav meditsiiniline mask ehk kirurgimask. Kuigi see ei kaitse maski kandjat viiruste eest, pakub see tõestatud ja kontrollitud kaitset (Bacterial Filtration Efficiency Test BFE) suuremate osakeste ehk bakterite eest. Test kinnitab, et maski materjal ei lase läbi baktereid (bakterid on viirustest kümme kuni sada korda suuremad). On oluline aru saada, et kirurgimask ei ole isikukaitsevahend vaid meditsiiniline seade,
Loe pikemalt Äripäeva veebist: https://www.aripaev.ee/sisuturundus/2020/09/25/p3-respiraator-paris-kaitse-viiruste-eest?utm_source=copypaste&fbclid=IwAR2Jso61dizQ6V-GJXpZs0pyAc1vJC_aZtEUaSoGdx5vYH-4WwLyVbDCdEg

Nele
ära valeta!

Otto 
Jüri Ratas kas olete ära vaadanud Saksamaa tippadvokaadi dr Reiner Fuellmich: Ajaloo suurim inimkonnavastane kuritegu video? Selles videos on juhtivate arstide ja teadlaste poolt välja toodud kõik selle globaalse pettuse detailid. Kui kaua siis selle globaalse kuriteoga kaasa jookstakse? Keegi nagu ei julgeks ütelda, et kuningas on alasti. Ees ootab vastutusele võtmise aeg. Kohtu hagisi juba koostatakse. Ammu on teada, et need testid valetavad. Miks ikka täie tuuridega edasi pannakse ja miljonite eurode eest teste juurde tellitakse? Rapla Hooldekeskuses ei ole ju 32 haigestunut, vaid 32 inimest, kes said testi positiivse vastuse. Positiivse vastusega töötajad saadeti koju. Nendega kokku puutunud teised töötajad saadeti ka koju. Huvitav oleks teada, kes seal siis nüüd töö ära teeb? Kust leitakse nipsust mitukümmend hooldustöötajat? Keeratakse vanainimeste keskel ainult paanikat üles, mis tõstab vererõhku. Lähedasi ka ligi ei lasta. Inimesed surevad murest ja närvipingest. Ja kui pole veel töötajaid piisavalt siis jäävad vanainimesed hooleta. Kui siis vanur kõigest sellest närvipingest ära sureb, pannakse surmatunnistusele koroona. Nende testidega on ka siis saadud positiivseid vastuseid kui inimene on end testile registreerinud, aga on jätnud minemata.

Gripiga on alati olnud niimoodi, et haigestunud inimene on jäänud kodusele ravile. Raskemal juhul ka haigla ravile. Kunagi pole terveid inimesi testima hakatud ja koju saadetud. Nüüd on üks gripi tüvi, mida koroonaks nimetatakse ja kohe tahetakse majanduskaost ja maailma lõppu tekitada.

Andres 
Otto tänan, et tõe nii ilusasti kokku võtsid.
Lgp. Jüri Ratas , ma leian, et Otto küsimustega tasub teil arvestada. See pole nali enam ammu.

Juri 
Covid-19 testide valed tulemused . . . https://www.nytimes.com/2020/08/29/health/coronavirus-testing.html?fbclid=IwAR0FExaqL0gAA7qAzx7PKwOEaNfQIkpByAS8vKQWgpIYqY-uHY7-bzZxs4w

Jaanus
Minu ringkonnas on vaid mõned kes seda palakanni veel usuvad, aga ikka jätkub valitsusel ja meedial jultumust seda jura edasi leierdada ja inimestele hirmu külvata. Nagu eelpoolgi mainitud, gripp sama ja keegi pole kunagi testinud, oleneb kui haige ja siis kas kodus või haiglas. Tuleb ka samamoodi nüüd selle koroonaga edasi elada, mis vahet sel on palju nakatunuid.

Leevi 
äri õitseb, miljonid lähevad testide ja maskide tootjaile, 100 miljonit testiside´le ja sajad miljonid maskidele, samas on haigekassa rahapuuduse tõttu hangumas ja mesitsiinisüstem kokku kutsumas, kui valitsus meetmeid ei rakenda, kas valitsus hakkab raha munema või ? küllap vist

Dei Ro
Saage aru seal valitsuses ükskord, et kõigil on jumala ükskõik sellest koroonast. Samasugune väljamõeldis nagu päkapikk ja hambahaldjas

Ken

Juri

 

Allikas: Jüri Ratase Facebook

Foto: https://twitter.com/ratasjuri/status/1179051869295054848 + Telegram

 

Toimetas Hando Tõnumaa

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt