Aina rohkem eksperte panevad kogu koroonakriisi suure küsimärgi alla

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

22. detsember 2020 kell 9:57Aina rohkem teadlasi ja eksperte on avaldamas meelt, et COVID-19 pandeemia võib olla ajaloo suurim inimkonnavastane pettus, mille lavastamisel on olulist rolli mänginud ebausaldusväärsed PCR-testid. Seda väidavad näiteks viroloogiaekspert dr Roger Hodkinson, ravimifirma Pfizeri endine teadusnõunik dr Michael Yeadon ja saksa advokaat ning parlamendivälisesse koroona uurimiskomiteesse kuuluv Reiner Fuellmich, kes on ette valmistamas ajaloo suurimat klassihagi inimõiguste päästmiseks ja pettuses osalejate vastutuselevõtmiseks. Järgneva artikli on kirjutanud arst ja New York Timesi bestsellerite autor dr Joseph Mercola. 

 

Kanada ühe parima patoloogi ja viroloogiaeksperdi dr Roger Hodkinsoni sõnul on COVID-19 pandeemia “suurim pahaaimamatu rahva vastu toime pandud pettus”. Hodkinson tegi need otsekohesed avaldused Zoomi konverentsil Alberta kogukonna ja avalike teenuste komiteega.

Hodkinson on biotehnoloogiafirma Western Medical Assessments tegevdirektor, mis toodab COVID-19 PCR-teste, nii et “ma võin sellest kõigest natuke teada,” ütles ta ja lisas, et kogu olukord esindab “meditsiini mängivat poliitikat”, mis on “väga ohtlik mäng.” 

Ta rõhutas, et PCR-testidega lihtsalt ei saa nakkust diagnoosida ja seepärast tuleks massitestimine koheselt lõpetada. Samuti juhtis ta tähelepanu sellele, et sotsiaalne distantseerimine on kasutu, kuna viirust levitavad umbes 30 meetri kaugusele lendavad aerosoolid. Näomaskide osas väitis Hodkinson, et:

“Maskid on täiesti kasutud. Nende tõhususe kohta pole tõendusbaasi. Pabermaskid ja kangasmaskid on lihtsalt vooruse sümbolid. Enamasti ei kanta neid isegi korrektselt.

See on täiesti naeruväärne. Neid õnnetuid, harimatuid inimesi nähes – ma ei ütle seda halvustavas mõttes – nähes neid inimesi, kes kõnnivad ringi nagu lemmingud, kuuletudes ilma igasuguse teadmistebaasita, et mask näole panna … Viiruse leviku peatamiseks ei oleks saanud midagi teha peale vanemate haavatavamate inimeste kaitsmise.”

 

Endine Pfizeri teadusnõunik nimetab COVID-19 pandeemiat pettuseks

Hodkinson pole kaugeltki üksi. Näiteks Michael Yeadon (Ph.D), ravimifirma Pfizeri endine asepresident ja teadusnõunik ning biotehnoloogiaettevõtte Ziarco asutaja ja tegevjuht, on rääkinud, kuidas võltspandeemia loomiseks kasutatakse petlikke PCR-teste.

Sarnaselt mitmete teiste teadlaste, arstide ja uurijatega on ka Yeadon juhtinud tähelepanu sellele, et COVID-19 tõttu pole ülemääraseid surmajuhtumeid. Statistikat analüüsinud Yeadoni sõnul sureb Ühendkuningriigis igal päeval umbes 1700 inimest. Paljud neist surmadest on nüüd vääralt seotud koroonaviirusega.

“Kutsun valeks statistikat ja isegi väidet, et eksisteerib pandeemia,” ütles ta hiljutises intervjuus Briti ajakirjanikule. Ta kutsub kõiki, kes teda ei usu, uurima andmeid kogu suremuse kohta. Seda tehes leiad, et igapäevane surmade arv on “täiesti normaalne,” ütles Yeadon.

 

Saksa advokaadid teevad jõupingutusi pettuse paljastamiseks

Teiste hulka, kes on tuvastanud, et COVID-19 pandeemia on enneolematu ülemaailmne pettus, kuulub rühm Saksa advokaate, kes asutasid parlamendivälise koroona uurimiskomitee. Nad valmistavad ette ajaloo suurimat klassihagi, mille eesmärk on tõestada, et ebausaldusväärseid PCR-teste kasutatakse ohtliku pandeemia lavastamiseks, ning võtta kõik asjaosalised vastutusele.

Fuellmichi meeskond rõhutab, et SARS-CoV-2 – mida reklaamitakse tänapäeva ühe tõsisema ohuna – “ei ole kusagil maailmas põhjustanud liigset suremust”. Koroonameetmed on seevastu “põhjustanud lugematu hulga inimelude kaotust ja hävitanud lugematute ettevõtete ja üksikisikute majandusliku eksistentsi”, märkis Fuellmich oma teadaandes.

 

Lõppeesmärk on kontroll

Venemaa sõjaväeluure endine polkovnik Vladimir Kvatškov nõustub hinnanguga, et paanika õhutamisel on muu eesmärk kui hoida meid viiruse eest. Allolevas videos viitab Kvatškov COVID-19-le kui võltspandeemiale, mis on kavandatud ja rakendatud eesmärgiga saavutada totalitaarne kontroll maailma elanikkonna üle.

Võrreldes seda sõjalise õppusega, ütleb Kvatškov, et lõppeesmärk on vähendada maailma rahvaarvu ühe miljardi “tavalise” inimeseni, keda kontrollib ainult 100 miljonit inimest – kusjuures tavalised inimesed teenivad 100 miljoni inimese huve.

Lühidalt öeldes on “kunstlikult loodud” ja “sihilikult levitatud” koroonaviirusel neli mõõdet. Esimene neist on religioon ja rahvastiku vähendamine; teine on kehtestada inimkonna üle poliitiline kontroll; kolmas on maailmamajanduse pidurdamine; neljas on geoökonoomilise konkurentsi kaotamine.

Oluline on meeles pidada, et Maailma Terviseorganisatsioon, Maailma Majandusfoorum ja Ühinenud Rahvaste Organisatsioon on kõik eraettevõtted, kuid omavad tohutut võimu valitsuste üle ja tegutsevad üle iga riigi seaduse.

Big Tech mängib selles võimu anastamises samuti tohutut rolli. Ilmselt ei saaks võimuhaaramine edukalt toimuda, sest suurim oht potentsiaalsetele totalitaarsetele valitsejatele on teadlik ja haritud rahvas. Teatud teabe ja rahvamasside tsenseerimiseks on Big Tech oluline vahend demokraatia õõnestamiseks kogu maailmas.

 

Mida sa isiklikult teha saad?

Üha rohkem inimesi kogu maailmas hakkab taipama, et rahvatervise kaitsmise sildi all kehtestatud piirangud on selleks, et jääda. Need on osa pikaajalisest plaanist, mille eesmärk on tutvustada uut eluviisi, milles puuduvad meie senised vabadused. See tähendab, et lõpuks peavad kõik otsustama, mis on olulisem: kas isikuvabadus või võltsturvalisus?

Tehnokraatide plaani mittetäitumiseks peame täielikult ära kasutama kohtusüsteemi, mistõttu Fuellmich ja tema meeskond esitavad hagisid piirangute lõpetamiseks ja meie inimõiguste taastamiseks. Praegu on USA-s ja Kanadas ettevalmistamisel klassihagid. Ka Saksamaal tegutsev parlamendiväline uurimiskomisjon töötab õiguslike suuniste ja andmete kogumise kallal, mida advokaadid kogu maailmas saavad kohtus kasutada.

Lõpetuseks on siin Fuellmichi, Yeadoni jt koostatud ettepanekute loetelu selle kohta, kuidas saaksid olla osa lahendusest:

  • Lülita peavoolumeedia välja ja pöördu vahelduseks sõltumatute ekspertide poole. Uuri ise erinevaid allikaid ja loe teaduskirjandust. (Dr Mercola soovitab: Robert F. Kennedy juuniori The Defender on üks “keelatud” uudiste allikas. Muude allikate hulka kuuluvad America’s Frontline Doctors ja Doctors for the Truth (Medicos por la verdad – rohkem kui 600-st arstist koosnev rühm Hispaanias).
  • Jätka tsensuuri vastu võitlemist küsimuste esitamisega – mida rohkem küsimusi esitatakse, seda rohkem vastuseid selgub. Vii end suremuse statistika ja PCR-testimise faktidega kurssi, et saaksid selgitada, kuidas ja miks see pandeemia pole enam tõeline pandeemia.
  • Kui oled meditsiinitöötaja, eriti kui oled kutseühingu liige, kirjuta oma valitsusele avatud kiri, kutsudes neid arvesse võtma sõltumatute ekspertide soovitusi.
  • Allkirjasta Great Barringtoni deklaratsioon, mis taotleb sulgemiste lõpetamist.
  • Koroonakriis on mõjutanud majandust ja räsinud inimeste vaimset tervist, seega toeta võimaluse korral toidupanka ja (laste) vaimse tervisega tegelevaid organisatsioone.

 

Allikas: Mercola.com, lingid artikli sees

 

Toimetas Madis MarkKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt