Numbripettus tervise(manipulatsiooni)ametis: 2 aasta jooksul ainult koroonaviirusesse surnud 20 inimest

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

21. jaanuar 2022 kell 11:16Foto: ekranaikuva + Canva

Terviseamet tunnistas Telegramile, et 99% kõikidest koroonasurnutest omasid kaasuvaid haiguseid ning Sotsiaalministeerium kinnitas, et üleüldises koroonaviiruse haiglaravi statistikas kajastuvad ka muude haiguste ja vigastustega patsiendid. See tähendab, et vastutavad isikud ja riiklikud organisatsioonid on kaks aastat Eesti rahvale valetanud. Lihtne arvutus näitab, et kahe aasta jooksul on Eestis ainult koroonasse surnud 20 inimest.

 

Tänase seisuga on “Terviseameti andmetel Eestis surnud 1994 koroonaviirusega nakatunud inimest”.

Kui sellest 99% omasid ka muid haiguseid ja vigastusi (nt südame-veresoonkonna haigused, vähk, rasked õnnetusjuhtumid jne), siis 1% ainult koroonasse surnuid tähendab 20 inimest.

Eesti rahvaarvust moodustab 20 inimest 0,001% ehk promill.

20 : 1 300 000 x 100 = 0,001%

Sellel pole mitte mingit tähtsust kui mitu positiivset testi tuvastatakse või kui mitu inimest on haiglates, sest kahe aasta peale kokku on Eestis surnud koroonasse 0,001% inimesi.

See tähendab, et kõik koroonaga seotud piirangud, meetmed, reeglid, vaktsiinid, maskid jne on täiesti ebavajalikud ning see tuleb koheselt lõpetada!

Tuletame meelde, et ka Lissaboni 2021.aasta kohtuotsusest selgub, et jaanuarist 2020 kuni aprillini 2021 on kinnitatud Covid-19 surmajuhtumeid vaid 152, mitte 17 000, nagu väidavad valitsusasutused.

Kas tõesti on mõistlik veel 100 miljonit eurot kulutada PCR-testide jaoks, kui Eestis on üle 80% täiskasvanutest koroonaviiruse antikehad? Või tuleks see 100 miljonit investeerida näiteks eestlaste vaimse tervise parendamisse, mis on koroonakriisi käigus liigselt räsida saanud?

 

Hando Tõnumaa

 

Allikad: lingid artiklid sees

Foto: ekranaikuva + Canva

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt