Telegrami Podcast: “Vabamüürlus ja vabamüürlased” (külas Jüri Lina)

16. detsember 2019 kell 20:36Seekord on meil külas legendaarne vandenõude uurija, kirjanik ja filmirežissöör Jüri Lina (sünd. 1949). Ta on mitmel pool maailmas tunnustust saanud vabamüürluse ja vabamüürlaste plaanide paljastajana ning tema teoseid on tõlgitud paljudesse keeltesse; raamatutest tuntuim on ilmselt “Maailmaehitajate pettus“ (2003), mis 2020. aasta kevadel uuesti välja antakse. Muuhulgas lubab Lina, et kordustrükis tuuakse välja kogu Eesti vabamüürlaste nimekiri.

 

Rootsis resideeruv Jüri Lina oli äsja Eestis tutvustamas oma uut filmi “Praod fassaadil“ (“Sprickor I Fasaden”), mis mängis suuremates linnades täis kinosaalidele.

Vabamüürlusest pajatava podcasti raames räägime sellest, et mis asi üldse on vabamüürlus, kuidas härra Lina vabamüürluse avastas ja millised on vabamüürlaste kurjad plaanid inimkonnaga. Ta toetub oma uurimustöös asitõenditele ehk originaalmaterjalidele, mitte teooriatele või teise-ja/või kolmandajärgulistele allikatele.

Tutvunud nii Eesti, Rootsi, Prantsusmaa, Saksamaa, Inglismaa, USA ja Kanada vabamüürlaste kirjandusega, on Jüri Lina veendunud, et vabamüürlased on inimkonna vaenlased ehk pahad tegelased, kelle eesmärgiks on praeguse maailmasüsteemi ja rahvusriikide hävitamine ning ülemaailmse segarassi loomine, mis omakorda garanteeriks lõpmatud konfliktid. See kõik toimub massilise immigratsiooni ehk sisserände kaudu.

Mehe hinnangul kontrollivad vabamüürlased ka muusikatööstust ning isegi Venemaad ja Putinit, keda Lina nimetab USA käsilaseks, kes täidab Wall Streeti ülesandeid.

Meie vestluse käigus saame ka teada, miks saatis KGB 1970ndate lõpul Jüri Lina Eestist minema ja et hr Lina on olnud taimetoitlane juba aastast 1971 (!), sh on mees viimased 6 aastat olnud vegan.

Esimene kolmandik podcastist on tasuta saadaval kõikidel Telegrami podcasti platvormidel (PodBeanSoundcloudYoutubeSpotify ja iTunes), täispikkuses podcast kuulatav ainult Minu Telegrami tellijatele.

Uuri lisaks:

Jüri Lina koduleht: https://jyrilina.com/

Jüri Lina filme ja raamatuid Eestis müüb Loitsukeller:  https://www.loitsukeller.ee/

Täispikkuses podcasti elukutselise teisitimõtleja Jüri Linaga saad kuulata siit: [cpm-player skin="cla

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt