Rakvere ööklubi: Head ettevõtjad, olgem julged ja näitame ka meie valitsusele nende absurdseid otsuseid!

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

16. september 2021 kell 17:31Koroonapassi absurdsus on kohale jõudnud paljude riikide valitsustele. Inglismaal loobuti diskrimineeriva Covid-tõendi nõudmisest,  Põhjamaades kaovad järjest piirangud ning USA-s Floridas ootab koroonatõendi küsijat koguni kopsakas rahatrahv. Eestis aga ei lubata vaktsineerimata inimesi ilma testimata töölegi, rääkimata kohviku-, teatri- või kinokülastusest. Rakvere ööklubi Mjau postitas täna oma Facebooki lehele üleskutse, et ettevõtjad võiksid pead kokku panna ja leida endas julgust juhtida meie valitsuse tähelepanu sellele, et koroonatõend ei taga ohutut elu ja selle nõudmine ei ole põhjendatud: “Me ei ole vaktsiinivastased, küll aga tänaseks teaduslikult tõestatud faktide teadliku ignoreerimise vastased!” seisab pöördumise lõpus, mille avaldame ka Telegramis.

 

Pane nüüd tähele!

COVID TÕEND EI OLE TÕSISELTVÕETAV NAKKUSOHUTUST TÕENDAV DOKUMENT

On teada fakt, et vaktsineeritud kannavad samamoodi viirust edasi.

Uskumatu on aga see, et läbipõdemist kinnitav tõend antakse positiivse PCR testi tulemuse saamise järgi, kontrollimata kas see inimene üldse haigeks jäi ja kas tal antikehad moodustusid.

ANTIKEHADE TESTI ALUSEL COVID TÕENDIT EI SAA

Kuigi parimaks kaitseks uuesti haigestumise vastu on TEADUSLIKULT tunnistatud eelnev läbipõdemine, ei anta määratud antikehade testi alusel inimesele läbipõdemist kinnitavat tõendit…

Head ettevõtjad, olgem julged ja näitame ka meie valitsusele nende absurdseid otsuseid ja püüame mõelda, kuidas reaalselt probleem seljatada.

Mjaul on palju mõtlevaid kliente, palun kommenteerige ja jagage seda infot, sest vaid nii jõuab see võimalikult paljudeni!

Koos oleme me suur jõud ning saame peagi normaalse elu tagasi.

NB! Me ei ole vaktsiinivastased, küll aga tänaseks teaduslikult tõestatud faktide teadliku ignoreerimise vastased!

 

Merle Martinson: Oleme kõik mass nende ettevõtete seljataga, palun!

“Aitäh julgelt oma seisukohti väljendamast. See poliitiline mäng kahjuks ei lõpe enne, kui rahvas ise seda ei lõpeta. See ongi meie õppetund unest ärgata ja hakata ise oma elusid juhtima, mitte oodata, et poliitikud seda meie eest teevad. Tulemas on omavalitsuste valimised, kindlasti tuleb ka seal tähelepanu oma valikute osas teha,” kirjutab Martinson postituse kommentaarina, rõhutades, et koos saab kõike: üksikut on võimalik manipuleerida ja rünnata, aga masse mitte.

 

Allikas: Mjau Facebooki leht

Pilt: Pixabay / ktphotography

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt