Telegrami uudised, nädal 36: vaktsiinikahjustused, kasutu koroonapass ning julge riigikogulane

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

13. september 2021 kell 21:00Teeme kokkuvõtte Telegrami uudistest 6. kuni 12. septembril 2021. Nädal möödus inforahe all – koroonapass sai taas kriitika osaliseks ning isegi üks Isamaa faktsiooni liige julges selle tõendi vajalikkuses kahelda ning teadusnõukoja vaikimise küsimärgi alla seada.

 

PS. “Telegrami uudised” on heaks vahendiks olla meil ilmuvaga kursis ka neile, kel pole mahti igapäevaselt artikleid lugeda.

 

 

Tallinlanna räägib, kuidas tema poega koroonasüsti järel elustati

Kahe lapse ema Tatjana Fitania astus esimese julgena kaamera ette ja rääkis loo oma vanemast pojast, kes sai 11. augustil esimese Pfizeri koroonavaktsiini. Noormees kukkus 5 minutit pärast süstimist kokku ning talle kutsuti kiirabi, kes patsienti ka elustama pidi.

Arst, kelle juurde noormees hiljem kontrolli läks, ütles, et see on kindlasti väga harukordne juhtum ning ta võib julgelt minna ka teist süsti tegema. Kannatanu ise teist korda vaktsineerida ei soovi.

Tatjana jagas oma pere üleelamisi ka sotsiaalmeedias, et teised inimesed teaksid vaktsineerimise võimalikest kõrvalmõjudest. Ta tänas ka kiirabitöötajaid, arste ja jumalat, et nad tema poja elu päästsid.

 

Hando Tõnumaa vs prof Andres Merits: ajakirjanik üritab aru saada teadlase loogikast

Hando pidas kirjavahetust teadusnõukoja liikme Andres Meritsaga ja avaldas tema vastused täispikkuses ilma enda kommentaarideta.

Hando uuris muu hulgas, miks Meritsa hinnangul saab n-ö vabasse maailma tagasi minna ainult tänu vaktsiinidele, kui isegi peavoolumeedia teatab, et ka vaktsineeritud inimesed on endiselt viiruse levitajad?

Mida vastas Merits?

Need on uued CDC andmed, mis teevad ettevaatlikuks; järeldus sellest on muidugi, et tuleb kiiremini vaktsineerida ja lisaks sellele peaksid ka vaktsineeritud mõistikke lisaabinõusid rakendama.

Kiirem lahendus on olemasolevate vaktsiinide efektiivsem kasutamine. Kõlab absurdsena, kuid kui iga inimene, kes ennast mitte mingil juhul vaktsineerida ei taha, veenab vaktsineerimisele minema kaks-kolm oma kõhklevat tuttavat, seda rutem see murdepunkt tuleb. Kui nad veenvad neid mitte vaktsineerima, lükkub asi kaugemale…

Loogiline, eks?!

 

USA-s Floridas ähvardab koroonapassi küsijat kuni 5000 dollarine trahv

Sel ajal kui meil võtab võimust inimeste jagamine koroonapassi alusel haigeteks ja terveteks ehk ohtlikeks ja mitteohtlikeks, otsustas Florida kuberner Ron DeSantis, et tema osariigis diskrimineerimist ei toimu: alates 16. septembrist võib ettevõtet, kes nõuab inimeselt Covid-tõendit, tabada kuni 5000 dollarine trahv!

 

Kas koroonapassid tühistatakse? Ennekuulmatu “normaalsuse” vale pärast vaktsineerimist 

Kui süsti mõju kestab 6 kuud, siis peaks ju vaktsiinipass samuti kehtima 6 kuud. Aga mis saab peale 6 kuud? Kas siis on vaja järgmist süsti? Kas viie aasta pärast on passis kirjas juba 10. süst? See tähendaks igavest tsirkulatsiooni ning me ei saaks kunagi koroonast vabaks, sest vaktsiin kestab hooajast hooajani.

Mõelgem, kuivõrd jabur ja samal ajal geniaalne on kogu see vaktsiinipassi kontseptsioon.

 

Postimees teeb jälle Telegrami – Priit Sibul: valitsuse valeinfo kiirendab viiruse levikut

Isamaa fraktsiooni kuuluva poliitiku Priit Sibula sulest sündinud kirjutisest: “Valitsuse valeinfo kiirendab viiruse levikut” saab välja lugeda, et “ka vaktsineeritud inimene on nakkusohtlik”, “koroonapass ei tähenda nakkusohutuse tõendamist” ja “selline valitsuse valeinfo levik tuleb kiiremas korras peatada”.

Riigikogu liiget paneb ka hämmastama, kuidas on teadusnõukoda kogu seda teatrit saanud pealt vaadata, tegemata ühtegi märkust koroonapassi totruse kohta. Kas teadusnõukojas ei olegi koos siis meie helgemad pead, mõtiskleb Priit Sibul…

Aitäh, hr Sibul, julgustame teid jäneseurus veel sügavamale piiluma!

 

Leedus protestis koroonameetmete vastu ligi 10 000 inimest

10. septembril protestis Vilniuse keskväljakul ligi 10 000 inimest, politsei sulges samal ajal kõik sissesõidu teed nii linna kui platsile, nii et veel tuhanded inimesed üldse meelt avaldama ei pääsenudki.

Vilniuse keskväljakul seisti koroonameetmete vastu, nagu koroonapassid, näomaski kandmise kohustus koolides jne.

Nimelt jõustuvad Leedus esmaspäevast uued korraldused, millega piiratakse oluliselt nende kodanike elusid, kes vaktsineerimispassi ei oma.

 

Uus meeleavaldus? 14. septembril Riigikogus sundvaktsineerimise kriminaliseerimise eelnõu!

Teisipäeval, 14. septembril läheb Riigikodus esimesele lugemisele eelnõu, millega soovitakse kriminaliseerida sundvaktsineerimine. Juba aga käivad jutud, et õiguskomisjon ja mitu erakonda plaanivad eelnõu päevakorrast maha hääletada, mistõttu oodatakse kõiki, kes eelnõud pooldavad, riigikogu ette meelt avaldama.

ISTUNG ALGAB TEISIPÄEVAL 10.00 ning saadikuid võib oodata juba alates 09.00. Tulge ja võtke neil nööbist kinni ning las annavad aru oma tegevuse ja plaanide osas!

 

Miljonär Grant Cardone: Kas vaja on uut 9/11, et rahvas tuleks kokku?

Ärimees kirjutab oma Instagaramis, et miljoneid inimesi ähvardatakse vallandada, sest nad ei soovi endasse süstida testimisfaasis olevat vaktsiini.

“Seekord ei ole Lähis-Idas mingit habemikku, kelle peale näpuga näidata – vaata hoopis nende suunas, kes sinuga sarnased ja kes üritavad teha sinust lollikest, sest nemad on “targemad” kui sina,“ ütleb Cardone, lisades, et vaenlane ei ole see, kellega meil on erimeelsusi vaid see, kes meid lõhestada üritab.

 

Need olid Telegrami uudised eelmisest nädalast. Tule ka sina kapist välja, me kõik teame, et see on hoax!

 

Allikad: lingid teksti ja artiklite sees

Videomontaaž: Telegram

Foto: Canva

 

Toimetasid Sander Soomaa ja Mariann Joonas

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt