Postimees teeb jälle Telegrami – Priit Sibul: valitsuse valeinfo kiirendab viiruse levikut

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

12. september 2021 kell 9:11Foto: isamaa.ee + Canva

Poolteist aastat pooltõdede ja lausvaledega rahvast terroriseerinud Margus Linnamäele kuuluvas propagandameediumis Postimees on hakanud puhuma uued tuuled. Juba mitmendat nädalat järjest ilmub varasemalt koroonaterrosmile keskendunud hirmuportaalis artikleid, millel on korralik “vandenõu”-maik juures. Isamaa fraktsiooni kuuluva poliitiku Priit Sibula sulest sündinud kirjutisest: “Valitsuse valeinfo kiirendab viiruse levikut” saab välja lugeda, et “ka vaktsineeritud inimene on nakkusohtlik”, “koroonapass ei tähenda nakkusohutuse tõendamist” ja “selline valitsuse valeinfo levik tuleb kiiremas korras peatada”.

 

Valitsus valetab!

Priit Sibul kirjutab, et kui 30. juulil teatas valitsus, et nakkusohutuse tõendamiseks tuleb näidata koroonapassi, siis see on lausvale, mis tuleb koheselt peatada, sest rahva seas on loodud võltsturvatunne, kuna ka vaktsineeritud inimene on nakkusohtlik.

See tähendab, et valet levitavad nii peaminister Kaja Kallas, Tanel Kiik, Üllar Lanno ja terviseamet, kui ka veebileht kriis.ee, mille eesmärk on koroonaviiruse kohta tõest ja selget infot jagada.

Seetõttu on kõik seadusekuulekad koroonatõendit nõudnud ürituste korraldajad, restoranid, klubid, kinod, teatrid, loomaed, vaba aja veetmise keskused jne tõmmatud haneks, sest see tõend ei tõesta nakkusohutust.

Usun, et Priit Sibul mõistab ka, et valitsuse tõttu on riigis loodud veel suurem lõhestumine ning kõik koroonapassi nõudvad ettevõtjad on ärides kannatajad, sest väga suur arv inimesi pole selle hullusega kaasa läinud, st. nende rahast jäävad ärid ilma.

“Selle võltsturvalisuse tekitamises on süüdi valitsus ja selle valelik kommunikatsioon.” – Priit Sibul.

Kuna ka vaktsineeritud inimene on nakkusohtlik, siis pole midagi imestada, et ka positiivsete testide arv üha suureneb. Sibul kirjutab, et tekkinud on absurdne olukord, kus vaktsineerimata ja testitud inimesed on nakkusohutumad, kui nakkusohutuks kuulutatud vaktsiini kätte saanud inimesed, kellelt testi ei nõuta.

See tähendab, et koroonapass praegusel kujul on kaotanud igasuguse mõtte ja seda just valituse valeinfo tõttu.

Kas Postimehele ja Isamaa erakonnale on hakanud kohale jõudma koroonapettus, mille kaasosalised nad mõlemad on olnud või jahivad nad vastavalt ainult klikke ja valijate hääli, jääb esialgu saladuseks.

Riigikogu liiget paneb ka hämmastama, kuidas on teadusnõukoda kogu seda teatrit saanud pealt vaadata, tegemata ühtegi märkust koroonapassi totruse kohta. Kas teadusnõukojas ei olegi koos siis meie helgemad pead, mõtiskleb Priit Sibul.

Aitäh, hr Sibul, julgustame teid jäneseurus veel sügavamale piiluma!

 

Hando Tõnumaa

 

Loe Priit Sibula arvamuslugu Postimehest.

Foto: isamaa.ee + Canva

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt