Video! Koroonaviiruse varajase ravi fondi asutaja: Pfizeri vaktsiin tapab rohkem inimesi kui päästab

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

23. september 2021 kell 19:48Foto: Skirsch

USA toidu- ja ravimiameti (FDA) ekspertide nõukogu lükkas ülekaalukalt tagasi taotluse Pfizeri koroona-revaktsineerimise heakskiitmiseks, väljendades kahtlusi selle ohutuse suhtes. Nõukogu istungi esitluse ajal teatas ettevõtja, kes on muu hulgas asutanud fondi koroonaviiruse varajaseks raviks, Steve Kirsch, et Pfizeri vaktsiin tapab rohkem inimesi kui päästab.

 

USA Toidu- ja Ravimiameti (FDA) ekspertide nõukogu lükkas pärast enam kui kaheksa tundi kestnud veebikoosolekut (16 häält vastu – 2 häält poolt) tagasi laiema taotluse Pfizeri vaktsiini revaktsineerimisplaani (tõhustusdooside) kinnitamiseks kõigile 16-aastastele ja vanematele, mida võiks kasutada kuue kuu pärast täielikku vaktsineerimist.

Nõukogu liikmed väljendasid kahtlust revaktsineerimise ohutuse osas noorematel täiskasvanutel ja noorukitel ning avaldasid muret, et puuduvad andmed tõhustusdooside ohutuse ja pikaajalise efektiivsuse kohta.

Vaata Steve Kirshi esitlust FDA veebikoosolekul, mis algab 10.28:

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt