Üllar Lanno paljastab, et koroona on pettus ja täielik nali

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

9. jaanuar 2021 kell 18:20Oleme korduvalt kirjutanud, et koroona fenomeni puhul on tegemist intelligentsuse testiga. Meil on nüüd varsti aasta jagu teaduslikke tõendeid, et massid ei ole intelligentsed olendid. See, kuidas rahvas (sh äride omanikud) nagu muuseas valitsuse koroonaõnge läks on nüüd nagu aamen kirikus: ammu on lollilegi selge, et mitte mingit pandeemiat ega mingeid laibahunnikuid kusagil pole. Terviseameti enda statistika samuti kinnitab, et suremused ja haigestumised ei ole suuremad, kui varasematel aastatel.

 

Mõned vähesed veel mäletavad, et keskmiselt on Eestis iga inimene kord aastas 1-2 nädalat haige. Organismis käib talvine suurpuhastus, mille käigus väljastab keha aastaga kogunenud toksiinid. Toksilist keha soodustab elustiil, sh toksiline toit, mõtted, sõnad ja vahel ka tegevused; lisaks stress ja vähene puhkus.

Iga inimene kogeb seda puhastust erinevalt, mõni on lausa mitu nädalat pikali maas ja tarbib antibiootikume, teine saab paari päevaga hakkama – sõltub inimesest ja tema üleüldisest meeleseisundist ja immuunsusest. Mõni nimetab seda gripiks, teine lihtsalt külmetuseks.

Kuid enamus olendeid, keda me nimetame inimesteks, ei mäleta seda, et nad olid ka möödunud aastatel paar nädalat aastas haiged. Veidi häguselt on neil meeles selline termin nagu ‘gripilaine’.

Seda seetõttu, et massid on vabatahtlikult viimased 10 kuud jälginud iga päev telekat, kuulanud raadiot ja tarbinud sopameediat, kus pasundatakse nonstop, et meil levib pandeemia. Seda nimetatakse ajupesuks. Selleks, et ajupesu toimiks, ei ole vaja asitõendeid, sest nagu juba varaseamalt sai mainitud, asitõendid kinnitavad, et mingit pandeemiat pole.

Ajupesu õnnestumiseks on vaja lihtsalt korrata, korrata ja veelkord korrata sõnumit: pandeemia, viirus, mask, pese käsi, hoia vahet, püsi kodus… Isegi need vähesed, kes eelpool nimetatud meediakanaleid ei tarbi, on neid debiilseid sõnumeid kuulnud või näinud sadu, kui mitte tuhandeid kordi. Massid aga tõenäoliselt juba kümneid tuhandeid kordi. Kaubanduskeskuste kõlarid pasundavad seda jama iga 5 minuti tagant juba ligi aasta aega.

Aga kas see saab siis tõesti olla nii lihtne, et massid ei mäletagi enam, et vanasti oli gripp ka olemas? Saab küll ja just seda sama kinnitaski Terviseameti juht Üllar Lanno Kanal-2, kui talt küsiti: Mis juhtus gripiviirusega?

Originaalvideo pärineb Kanal 2-st. Eritänud inimesele, kes selle filmis ja kokku lõikas!

 

Üllar Lanno:

Gripp tõenäoliselt läks inimestel meelest ära või siis..

ei jõudnud Eestisse välja, sest käsi pesti nii usinasti ja ennast kaitsti nii usinasti.

Riides käidi korralikult.

Õnneks ilm oli ka natukene meile abiks, see gripp seekord meile ei jõudnud..

Koroonaviirus oli nii massiivne, et tõmbas ka meie endi kogu tähelepanu ära

Kui peale sellise video vaatamist inimene endiselt ei saa aru, et koroona on pettus, siis on tegemist vaimselt haige inimesega (süsteemi poolt traumeeritud). Kui testida ainult koroonaviirust, siis loomulikult sa avastadki ainult koroonaviiruse. Kõik teised avastused oleksid ekstreemsed üllatused, sest kuidas sa avastad B, kui su test on häälestatud avastama ainult A? Sellepärast nad ei avastagi enam grippi, aga see ei tähenda, et grippi enam ei eksisteeriks. See on kolmanda klassi tase! Ärimudeli nimi on koroona, mitte tavalised gripiviirused. Ja selle tõttu nad tellisid meile spetsiaalselt ohtliku vaktsiini, et meile heameelt valmistada.

Üllar Lanno võtab täiesti ausa näoga selle koroonajama kokku oma esimese mõttega:

Gripp tõenäoliselt läks inimestel meelest ära!

Kuna inimestel läks gripp meelest ära, siis selle tõsiasja ettekäändel laseb valitsus terve riigi majanduse kokku kukkuda, piirab inimõiguseid ja loob ühiskonna, mille kõrval tundub George Orwell kohati isegi softcore.

Omamoodi irooniline selle kõige juures on see, et süsteem isegi ei ürita (või ei suuda) paremini oma jama maha müüa. Aga üllataval kombel massid ei vajagi enamat.

Üllar Lanno puhul on tegemist väga madala tasemega näitlejaga, nagu seda on enamus meie eksperdid ja poliitikud. Professionaalid nimetavad selliseid näitlejaid amatöörideks.

Kuna süsteemi tase on niivõrd madal, siis peaks see justkui meie töö tegema lihtsaks, sest asitõendid on 100% meie poolel. Aga meie töö teeb raskeks see, et nagu varem sai mainitud, massidele piisab täielikust amatööri tasemel nonsensist.

Mis tähendab, et ükskõik kui hästi ka meie oma “ekspert”-tasemel koroonat ka ei paljasta, jäävad massid endiselt amatööri tasemele.

See on nagu koerale male mängu õpetamine – ükskõik, kui hästi me teda ka ei õpeta, ei hakka see koer mitte kunagi malet mängima. See ei ole tema funktsioon siin ühiskonnas. Mulle tundub, et massidega on sama olukord, kui rääkida koroonast..

Seega peab Telegram nüüd mõtlema välja plaani, kuidas süsteemi vastu võitlemiseks leida oma arsenali madalama tasemega relv amatööride jaoks. 😊

Hando Tõnumaa

 

Foto: CanvaKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt