Telegrami uudised, nädal 37: vaktsiinilepingute varjamine, süst kui kohtu tööriist ja ülemaailmne protest

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

20. september 2021 kell 21:46Teie ees on Telegrami uudised 13.-19. septembrini 2021. Eelmisel nädalal tuli Soomest mitu põnevat uudist vabanevast olukorrast “koroonarindel“, samuti olid nii Eestis kui ka Soomes suure tähelepanu all lepingud koroonavaktsiini tootjatega.

 

PS. “Telegrami uudised” on heaks vahendiks olla meil ilmuvaga kursis ka neile, kel pole mahti igapäevaselt artikleid lugeda.

 

Soomes on tehtud ligi 11 000 koroonavaktsiini kõrvaltoimete teadet, nende läbivaatamiseks palgati lisatööjõudu

Soomes on tehtud ligi 11 000 koroonavaktsiini kõrvaltoimete teadet, nende läbivaatamiseks palgati lisatööjõudu
Selgus ka, et Soome ravimiametile Fimea on tulnud niipalju teateid kõrvaltoimetest, et nad ei jõua neid enam läbi vaadata ja tuli värvata lisatööjõudu! Teateid on tulnud ka raskete kõrvaltoimete, näiteks südamepõletiku kohta, mis on nõudnud haiglaravi. Soomes on raskeid juhtumeid seoses koroonavaktsiinidega registreeritud praeguseks 2394.

 

Infoleke: Soomes avaldati lepingud vaktsiinitootjatega

Kolmas suur uudis Soomest oli eelmisel nädalal see, et Soome alternatiivmeedia portaal UMVLehti.net avaldas kolm salastatud lepingut ELi ja koroonavaktsiini tootjate vahel. See infoleke sisaldab Euroopa Komisjoni salajasi lepinguid Pfizeri, Moderna ja AstraZenecaga, mis kehtivad ka liikmesriikidele.
Telegram avaldab lekkedokumendid ekspertidele läbivaatamiseks!

 

Sotsiaalministeerium ei anna konfidentsiaalsusele viidates välja lepinguid vaktsiinitootjatega

Eestis teatas sihtasutusele Pere ja Traditsiooni Kaitseks (SAPTK) sotsiaalministeeriumi kantsler, et kuna Eestis kasutusel olevate koroonavaktsiinide osas on tootjatega lepingud sõlminud mitte riik, vaid Euroopa Komisjon ning lepingutes on konfidentsiaalsusklauslid, ei saa riik lepinguid täielikult avalikustada.
Komisjoni kodulehel on avaldatud osaliselt kinnikaetud lepingud viie vaktsiinitootjaga. Komisjon on ka ärisaladuse argumendiga tugevalt kärbitud tekstide avaldamist esitlenud avatuse ja läbipaistvuse ilminguna.
Kriitikute sõnul on koroonavaktsiinid osaliselt avalikest vahenditest rahastatud ning tootjad lõikavad nende pealt liigkõrgeid kasumeid.
Miks peaks neid lepinguid muidu varjama?

Uuel aastal asendab riik viiruse tuvastamisel PCR-testi antigeeni testiga

Head aega, PCR-test!
Järgmisel aastal hakatakse PCR-testide asemel Covidisse nakatumist kindlaks tegema antigeeni testidega, et raha mitte „raisata“. Kas söandatakse varsti tunnistada ka seda, et PCR-testid olidki üldse üks suur raha tuuldeloopimine?

 

Videod! Dr Mercola: kellel on õigus elule? Kas vaktsiinisüst on muutumas kohtusüsteemi tööriistaks?

USA-s on paljud kohtunikud hakanud kasutama Covid-võtteid preemia- ja karistusvahendina. Nii näiteks võeti ühelt emalt ära vanemlikud õigused, sest ta ei vaktsineerinud end tervislikel põhjustel koroona vastu. Aga kas ravi valimine või sellest loobumine peaks tõesti määrama kellegi võimalused kohtusüsteemis õiglast kohtlemist saada?
Selle ema puhul küll jabur otsus tühistati, aga vaktsineerimata inimeste diskrimineerimise tendents jätkub. Valitsusametnike ja meedia kasutatav retoorika on selgelt mõeldud hirmu ja vaenulikkuse õhutamiseks vaktsineerimata inimeste vastu, kirjutab dr Mercola.

 

Mis mõtet on vaktsiinidel? Audru kool saatis vaktsineeritud õpetajad koroonapuhangu tõttu koju

Audru koolis aga oli koroonapuhang, mille tulemusena saadeti terve kooli õpilased distantsõppele ja koju saadeti ka enamik õpetajatest. See juhtum näitab järjekordselt, et vaktsiinid on mõttetud.
Ja kuigi haridusministeerium kinnitab nagu papagoi, et sel aastal distantsõppeid tegema ei hakata ning nakatumise puhul jääb koju ainult haige, lähevad koolid üksteise järel distantsõppele – mis toimub?

 

Miljonid inimesed tänavatel 18. septembril, 4. ülemaailmsel meeleavaldusel vabaduse eest

2021. aastal on toimunud midagi erakordset – juba neljal korral on üle maailma inimesed täpselt samal päeval astunud tänavatele, et üheskoos seista koroonakriisis kannatada saanud vabaduse ja inimõiguste eest.
18. septembril tulid kõikjal maailmas taas tänavatele miljonid inimesed.

 

Need olid Telegrami uudised möödunud nädalast. Tule kapist välja ka sina, me kõik teame, et see on hoax!

 

Allikad: lingid teksti ja artiklite sees

Videomontaaž: Telegram

Foto: Canva

 

Toimetasid Sander Soomaa ja Mariann JoonasKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt