Video! Austraalia Sky News: Holland libiseb WEF-i diktatuuri suunas

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

25. juuli 2022 kell 12:26Foto: Sky Newsi ekraanikuva

Austraalia peavoolu uudistekanal Sky News jätkab üllatuslikult julgelt maailmas toimuva kajastamist. Kuigi Austraalia oli koroona tipphetkel läänemaailmas covid-diktatuuri katselabor, rääkis Sky News asjadest nii nagu need tegelikult olid: “valitsused on koroonakriisis rahvast eksitanud” ja “Suurest lähtestamine: maailma juhid kasutavad Covidit julmalt ära kliimamuutuste kava elluviimiseks”. Ka Hollandis toimuvat kajastab Sky News ilustamata, saatejuht Rowan Deani sõnul näib Holland libisevat peaminister Mark Rutte ajal diktatuuri, kuna selle riigi valitsusse on tunginud “Maailma Majandusfoorumi globalistlikud aktivistid”.

 

VAATA VIDEOT:

 

 

Uudistereportaaži transkriptsioon:

Kanada ja Hollandi sarnasus on nii jahmatav kui ka häiriv. Kanada peaminister on Justin Trudeau ja Hollandi peaminister on Mark Rutte, naeruväärselt iroonilise nimega Vabaduse ja demokraatia rahvapartei juht.

Peale selle, et nad jagavad selgelt veidrat vasakpoolset huumorimeelt, on nad Klaus Schwabi ja Maailma Majandusfoorum (WEF) globalistide kuldsed kaanepoisid. Mõni kuu tagasi ründas Kanada valitsus oma kodanikke kõige grotesksemal ja hirmuäratavamal viisil nn rekameeste konvoide mässu ajal.

Kui valitsus põhimõtteliselt näljutas neid, külmutades kõigi isikute pangakontod, kes olid seotud rahumeelse demokraatliku koroonapiirangutele vastuseisuga. See lõppes Trudeaule halvasti, eriti pärast häbiväärset juhtumit, kus Kanada ratsapolitsei trampis üle rahumeelse naissoost protestija. Nad lihtsalt trampisid üle selle naise.

Mullu Davosis toimunud WEF-il kiitles ta Hollandi osaluse üle WEF-i üleilmse toiduinnovatsiooni keskuses, mis muudab aktiivselt toidusüsteeme ja maakasutust.

Tahaksin esile tõsta WEF-i algatust seoses Maailma Toiduinnovatsiooni Keskustega.

Need keskused Aafrikas, Aasias, Lõuna-Ameerikas ja Euroopas võimaldavad ettevõtetel ühendada piirkondlikud sidusrühmad oskuslike uuendustega. Oskuslikud uuendused suudavad lahendada toiduteemadega seotud väljakutseid.

 

Holland võõrustab WEF-i Toiduinnovatsiooni ülemaailmset sekretariaati. Selle eesmärk on toiduainete-ja maakasutuse ümberkujundamine.

Me ei tea, mida see täpselt tähendab, teie oletus on sama hea kui minu oma.

Kuid Hollandi valitsus praegu meeletuid pingutusi kasvuhoonegaaside ja mullas lämmastiksaaste vähendamiseks 2030. aastaks 30–70 või kohati isegi 95%, et täita ELi  “kliimamuutuse rohe-eesmärke”, millele Holland on alla kirjutanud. See tähendab sõna otseses mõttes inimeste taludest välja ajamist.

See on üks viis maakasutust ja toidusüsteeme muuta.

Madalmaade esindajate koda tegi avalduse, milles öeldakse:

“Aus sõnum on see, et mitte kõik põllumehed ei jätka oma tegevust. Kes jätkavad, peavad hakkama teisiti põldu harima.”

 

Töökad Hollandi talupidajad ja teised avaldavad juba massiliselt meelt.

 

Traktorite blokaadid, sõnnikut loobitakse valitsushoonetesse… Hollandi kaitsepolitsei on imbunud meeleavaldajate sekka… sama mängu mängis väidetavalt Trudeau. Milline kokkusattumus! Ja üleöö tekivad ka süüdistused tulistamises. See juhtubki, kui riigi valitsusse satuvad WEF-i globalistlikud aktivistid.

 

Kõlab nagu vandenõuteooria?

Jah, aga kahjuks ei ütle seda mina, vaid 2017. aastal tunnistas Klaus Schwab, millega WEF tegelikult tegeleb.

“Mainin nimesid nagu Merkel, isegi Vladimir Putin jne on kõik WEF-i noored ülemaailmsed juhid. Aga, praegu oleme uhked noore põlvkonna üle nagu peaminister Trudeau, Argentina  president ja nii edasi… Me oleme imbunud valitsustesse. Eile olin vastuvõtul ja tean, et pool sellest valitsuskabinetist või üle poole, on tegelikult meie noored ülemaailmsed liidrid”.

 

Allikas: Sky News Australia Youtube

 

Toimetas Hando Tõnumaa

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt