CDC tunnistab, et PCR test võib näidata kolm kuud valepositiivseid tulemusi

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

3. jaanuar 2022 kell 12:22Pärast kaks aastat kestnud libapandeemiat tunnistab USA Haiguste Kontrolli ja Tõrje Keskuse (CDC) direktor Rochelle Walensky seda, millest alternatiivmeedia on kirjutanud uue ajastu algusest alates: PCR-test näitab valepositiivseid tulemusi, sest testiga ei saa eristada aktiivseid viiruse osakesi juba läbi põetud viiruse fragmentidest.

 

Möödunud aasta lõpus teatas CDC juht “Good Morning America” otse-eetris, et peale karantiinis olekut ei ole enam vaja uuesti PCR-testi teha, sest see test võib näidata kuni kolm kuud valepositiivseid tulemusi, vahendavad ABC ja CBS.

Juba möödunud suvel teatas CDC, et 1. jaanuarist 2022 tuleb kasutusele uus PCR-test, mis on võimeline eristama grippi koroonast. Kas selle käiguga tunnistati, et kogu senise “pandeemia” jooksul loeti ka gripp koroonaks?

Kokkuvõttes hakkab tõde tulema ilmsiks igast uksest ja aknast ning seda fakti ei suuda enam ka peavoolumeedia varjata – kaks aastat kestnud libapandeemia püsis ainult PCR-testide najal, millega õigustati (sund)vaktsineerimist, maske, hirmutamist, lukustusi, sotsiaalset distansteerumist jne. Ära ei tasu unustada ka enneolematut 3000 lisasurma Eestis, mis selle vaktsineerimiskampaania saatel Eestis suudeti tekitada.

“Kui lõpetada täna testimine, on homme pandeemia läbi”, hüüdsid vandenõuteoreetikuteks ja lamemaalasteks sildistatud isemõtlevad olendid viimased kaks aastat.

Kogu olukord on enam kui piinlik.

 

Allikad: lingid artikli sees

Foto: ABC7 ekraanikuva

 

Toimetas Hando Tõnumaa

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt