Viroloog Andrew Hilli dilemma: 40 miljonit dollarit Gatesi toetust kaalus üles pool miljonit inimelu?

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

31. detsember 2021 kell 13:14Foto: Wikimedia Commons / Fvasconcellos (joonisel on kujutatud ivermektiini toimemehhanismi)

Viroloog Andrew Hill on Liverpooli ülikooli farmakoloogia vanemteadur, kelle põhiuuringud on seotud retroviirusevastase raviga arengumaades. Hill on ühtlasi Billi ja Melinda Gatesi fondi ning Clintoni fondi nõustaja. Ivermektiini hindava WHO teadlasena avaldas Hill suurt mõju selle ravimi rahvusvahelise kasutusjuhendi koostamisel. Ühes Zoomi kõnes tunnistas Hill, et tema uuringu avalikustamine võib viia poole miljoni inimese surmani. Kaitstes oma seisukohta ivermektiini tõhususe osas COVID-19 ravis, ütles ta, et on vastavat artiklit kirjutades pandud väga keerulisse olukorda. Kõnealust juhtumit kirjeldatakse Robert Kennedy jr raamatus “The Real Anthony Fauci: Bill Gates, Big Pharma, and the global war on Democracy and Public Health”.

 

Hill oli eelnevalt koostanud ivermektiini analüüsi koroona ravimeetodina, mis leidis, et ravim on valdavalt tõhus. 6. jaanuaril 2021, enne USA riikliku terviseameti COVID-19 ravijuhiste ekspertide koosolekut (NIH COVID-19 Treatment Guidelines Panel) toetas ta entusiastlikult ivermektiini kasutamist. Kuu aega hiljem leidis ta aga end keerulisest olukorrast, mida ta Zoomi vestluses kirjeldab. Nimelt, oma sponsorite survel avaldas Hill ivermektiini kohta ebasoodsa uuringu. Iroonilisel kombel kasutas ta samu allikaid, mida algses uurimuseski, ainult et nüüd olid järeldused muutunud.

 

Zoomi vestlus Tess Lawrie’ga

Vahetult enne teise uuringu avalikustamist võttis Hilliga ühendust sõltumatu meditsiiniuurimisfirma juht Tess Lawrie, kes selle kohtumise salvestas. Kennedy raamatust leiate selle vestluse protokolli lehekülgedel 137–143, kus Hill tunnistab, et tema manipuleeritud uuring tõkestaks tõenäoliselt ivermektiini kasutuselevõtu Ühendkuningriigis ja Ameerika Ühendriikides, lisades, et loodab selle elupäästva ravimi aktsepteerimise edasilükkumist umbes kuueks nädalaks ja pärast seda on ta valmis ravimi kasutuselevõttu hoopis toetama. Hill möönab, et kuna sel ajal suri 15 000 inimest päevas, oleks ivermektiini kasutamise korral ellu jäänud umbes 504 000 inimest!

Lawrie ei suutnud Hilli veenda oma meeskonnaga liituma ja Hill avaldaski oma manipuleeritud uuringu. Neli päeva enne selle avalikustamist kandis Hilli sponsor, ülemaailmne tervisealgatus Unitaid Hilli tööandjale Liverpooli ülikoolis üle 40 miljonit dollarit – selgub, et Unitaid oli ka Hilli uuringu järelduste autor.

Lawrie kritiseeris Hilli uuringut, nimetades seda “vigaseks, kiiruga tehtud, lohakalt koostatud h

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt