Reuters “faktikontrollib” COVID-iga seotud sotsiaalmeediapostitusi, olles ise Pfizeriga seotud

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

13. detsember 2021 kell 18:01



“Alates pandeemia algusest on sotsiaalmeedia hiiglased, sealhulgas Facebook, Twitter ja Youtube, märgistanud COVID-iga seotud postitused, mida sotsiaalmeedia hiiglased peavad “valeks või eksitavaks”. See ei ole enam mingi uudis – enamik sotsiaalmeedia kasutajaid on sellest teadlikud, eriti hiljutiste pealkirjade taustal, mis viitavad kongressi ja Valge Maja suurenenud survele “vaktsiinide väärteabe” agressiivseks mahasurumiseks. Aga on ka üks vähemtuntud fakt, mida mõned sotsiaalmeedia kasutajad ja veebiuudiste tarbijad ei pruugi teada: Reuters, mis kuulub 40 miljardi dollarile hinnatud rahvusvahelise multimeediaettevõtte Thomson Reuters Corporationile, tegeleb samuti sotsiaalmeediapostituste “faktide kontrollimisega”,” kirjutab Megan Redshaw 8. novembril The Defenderis ilmunud artiklis, mis põhineb suurest Robert Malone’i uurimistööl ja kriitilistel postitustel. Milline Reutersi ja Pfizeri seos täpselt on ja kuidas see on seotud Suure Lähtestamisega, saad lugeda allolevast artiklist.

 

Reuters avaldab oma faktikontrolli kommentaarid internetis formaadis, mis on loodud sarnaselt uute lugudega, mis ilmuvad veebiotsingutes.

Eelmisel nädalal teatas Reuters uuest koostööst Twitteriga, et “pakkuda sotsiaalvõrgustikus kiiremini usaldusväärset teavet, mis on osa püüdlustest võidelda väärinfo leviku vastu”. Veebruaris teatas Reuters sarnasest koostööst Facebookiga, et “kontrollida” sotsiaalmeediapostitusi.

Faktide kontrollimise partnerlusest Facebooki ja Twitteriga teatades ei maininud Reuters siiski asjaolu, et uudisteorganisatsioonil on sidemed Pfizeriga, Maailma Majandusfoorumiga (WEF) ja Trusted News Initiative’iga (TNI), mis on suurte uudiste- ja globaalsete tehnoloogiaorganisatsioonide tööstuskoostöö, mille eesmärgiks on “võidelda kahjuliku desinformatsiooni leviku vastu”.

Reuters ei esitanud ka mingeid kriteeriume selle kohta, kuidas teave määratletakse “väärinfona”, ega avalikustanud nende inimeste kvalifikatsiooni, kes vastutavad faktide ja vale või eksitava “väärinfo” eristamise eest.

 

Arst visati LinkedInist välja, kuna ta kutsus avalikustama Reutersi sidemeid TNI, Pfizeri ja WEFiga

Dr. Robert Malone, arst ning mRNA-vaktsiinide ja RNA-ravimite leiutaja, ütles, et tema arvates peaks igaük

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt