CDC: Täielikult vaktsineeritute seas on surmade ja haiglajuhtumite arv kasvanud kuu ajaga KOLM korda

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

10. juuni 2021 kell 13:25Ajavahemikus 1. jaanuar kuni 30. aprill 2021 teatati USA Haiguste Kontrolli ja Tõrje Keskusele (CDC), et 46 osariigis on 10 262 inimest saanud SARS-CoV-2 “läbimurdeinfektsiooni”, mille all peetakse silmas, et haigestuvad täielikult vaktsineeritud inimesed, vahendab LifeSiteNews. Nn Covid-19-surmad ja Covid-haiglaravi on viimase kuu jooksul USA-s täielikult vaktsineeritud inimeste seas kolmekordistunud. CDC andmetel suurenes haiguse vastu täielikult vaktsineeritud inimeste Covidi surmade arv 160 inimeselt (30. aprilli seisuga) 535-le (1. juuni seisuga).

 

Ajavahemikus 1. jaanuar kuni 30. aprill 2021 nakatus 10 262  SARS-CoV-2 vastu täielikult vaktsineeritud inimest uuesti koroonasse ehk “läbimurdeinfektsiooniga”, seisab CDC 28. mail avaldatud aruandes.

Ligikaudu 10% (995) patsientidest, kes haigestusid pärast vaktsineerimist enne 30. aprilli, hospitaliseeriti ja keskuse sõnul on nad saanud teateid 160 täielikult vaktsineeritud patsiendi surmast, kelle surma põhjuseks on Covid.

Vaid mõni päev hiljem teatati CDC veebilehel, et 3016 patsienti, kes olid täielikult vaktsineeritud Covid-19 vaktsiiniga, on hospitaliseeritud või surnud. Läbimurdenakkuse tõttu surnud inimeste arv tõusis 1. juuni seisuga 535-ni, võrreldes kuu varem teatatud 160 surmaga.

CDC Covidi vaktsiini-äpi loonud tarkvaraarendaja Joel Kallman (54) suri 25. mail väidetavasti pärast kaotust võitluses Covid-19 põhjustatud viiruse vastu, kuigi ta oli selle haiguse vastu vaktsineeritud 26. märtsil.

Eelmisel kuul teatas koomik Bill Maher, et tema Covid-19 test oli positiivne hoolimata sellest, et ta sai mõni nädal varem kaks koroonaviiruse vaktsiini annust.

CDC ei arvesta enam vaktsiinijärgseid juhtumeid

“Hoolimata vaktsiini tõhususe kõrgest tasemest tekib väikesel protsendil täielikult vaktsineeritud inimestest (st nad said kõik FDA poolt lubatud Covid-19 vaktsiini) sümptomaatilised või asümptomaatilised infektsioonid Covid-19 põhjustava viirusega SARS-CoV-2,” teavitas CDC mais.

CDC lisas, et alates 1. maist loendatakse pärast vaktsineerimist ainult neid Covid-19 ju

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt