Kas Terviseamet ka manipuleerib? USA tervishoiuministeerium (CDC) kinnitab andmetega manipuleerimist koroonavaktsiinide efektiivsuse näitamiseks

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

26. mai 2021 kell 15:56



Foto: By James Gathany, Centers for Disease Control and Prevention, Public Domain, Wikimedia Commons

USA Haiguste ja Kontrolli Tõrje Keskus (CDC) on muutnud oma andmete registreerimise ja Covid-19 testimise tavasid, et näidata, kuidas eksperimentaalsed geeniteraapia “vaktsiinid” väidetavat haigust ennetavad. Vaktsiinipoliitika muudatustest teatas CDC hiljuti oma kodulehel ning hoolimata ümmargusest jutust võib aru saada, mis on selliste “muudatuste” tegelik eesmärk. Nimelt, kogu tants käib nüüd ümber inimeste, kes on täielikult “vaktsineeritud” SARS-CoV-2 vastu, aga kes saavad ikkagi nakkuse: kui vanad reeglid suurendavad vaktsineerimata inimeste juhtumite arvu, siis uus poliitika minimeerib haigestumist vaktsineeritute hulgas ehk tühistab nn läbimurdeinfektsioonid.

 

Juba ammu on kõik tähelepanuvõimet omavad inimesed mõistnud, et koroona puhul on tegemist planeeritud pandeemia ehk plaandeemiaga, mis tugineb kahele aspektile. Esiteks, valepositiivsed testid. Ebausaldusväärse PCR-testi abil saab tsükliläve muutmisega manipuleerida suure hulga valepositiivsete andmete esitamiseks ehk statistika on petlik. Teiseks, üles pumbatud juhtumite arv. Covidi-juhtumite uskumatult lai määratlus, mida kasutatakse kogu maailmas, loetleb “Covid-19 juhtumina” üles kõik positiivsed testid, isegi kui sellise testi andnud inimesel ei ole kunagi mingeid sümptomeid esinenud.

 

Vaktsineeritud inimeste teste käsitletakse teisiti

Ilma nende kahe poliitikata ei oleks pandeemiat saanud välja kuulutada. Nüüd aga on CDC kehtestanud kaks muudatust koroonapoliitikas: eelnenu ei kehti enam need vaktsineeritud inimeste suhtes. Kõigepealt vähendatakse “läbimurdeinfektsiooni” ehk vaktsineeritud inimeste proovide testimisel tsüklite arvu.

Alljärgnev lause pärineb CDC juhistest riiklikele tervishoiuasutustele “võimalike läbimurdeinfektsioonide” käitlemise kohta (juhised on üles laaditud CDC veebilehele aprilli lõpus: “Teadaolevate RT-PCR tsükli läve väärtusega juhtumite jaoks esitage sekveneerimiseks CDC-le ainult need proovid, mille tsükli läve väärtus on ≤28. (Järjestamine ei ole kõrgemate tsükliläve väärtuste korral teostatav).”

Kogu “pandeemia” ajal on olnud normiks 35–45 tsüklit ja ka Eesti terviseamet ja SYNLAB on kinnitanud, et kasutavad testimisel 40 tsüklit.

Mida see siis tähendab? Põhimõtteliselt tegid laborid positiivse tulemuse saavutamiseks läbi niipalju tsükleid kui vaja, vaatamata ekspertide hoiatusele, et see on mõttetu (isegi Fauci ise on öelnud, et üle 35 tsükli proovi testida on mõttetu). 

(Nimelt, kirjutasime septembris The New York Timesi artikli põhjal, et PCR-test võimendab viiruse geneetilist materjali tsüklitena; mida vähem on tsükleid vaja, seda suurem on proovis sisalduv viiruse kogus. Mida suurem on viiruse kogus, seda suurem on oht, et patsient nakkust levitab. Viiruse tuvastamiseks vaja minevat tsüklite arvu kutsutakse lävetsükliks, kuid seda ei lisata kunagi tulemuste hulka, mis saadetakse arstile või patsiendile, kuigi see võiks anda teavet, kui nakkavad on patsiendid.)

Kuid NÜÜD, täielikult vaktsineeritud inimeste puhul aktsepteerib CDC ainult neid proove, mis on saadud 28-st või vähemast tsüklist. Selle taga kumab selgelt välja soov vähendada ametlikult registreeritud “läbimurdeinfektsioonide” arvu.

 

Lisaks ei registreerita enam asümptomaatilisi inimesi Covidi juhtumite alla

Just nii! Isegi kui madala, 28 tsükliga kogutud proovi saab sekveneerida viirusesse, mis väidetavalt põhjustab Covid-19, ei pea CDC enam “läbimurdeinfektsioonide” arvestust, millega ei kaasne haiglaravi ega surma.

CDC kodulehelt saab lugeda:

Alates 1. maist 2021 läks CDC üle kõigi teatatud vaktsiini läbimurdejuhtumite jälgimiselt, et keskenduda ainult haiglas või surmaga lõppenud juhtumite tuvastamisele ja uurimisele mis tahes põhjusel. See nihe aitab maksimaalselt kliiniliselt ja rahva tervisega seotud juhtumite kohta kogutud andmete kvaliteeti maksimeerida. Varasemad juhtumite loendid, mida viimati värskendati 26. aprillil 2021, on saadaval ainult viitamiseks ja neid edaspidi ei uuendata.

Nii lihtne see ongi, asümptomaatilisi või väheste sümptomitega juhtumeid ei arvestata enam “Covidi juhtumiteks”, aga seda ainult juhul, kui oled vaktsineeritud.

CDC on kehtestanud uue poliitika, millega on loodud tõhusa diagnoosimise astmeline süsteem. See tähendab, et nüüdsest on vaktsineerimata inimestel Covid-19 diagnoosimine palju lihtsam kui vaktsineeritud inimestel.

 

Lihtsad näited:

Inimene A ei ole vaktsineeritud. Talle tehakse 40 tsükliga test ja ta saab positiivse tulemuse, ka olenemata sellest, et tal pole sümptomeid, loetakse ta ametlikult “koroonajuhtumiks”.

Inimene B on vaktsineeritud. Temale tehakse 28 tsükliga test ja ta saab positiivse tulemuse, aga olenemata sellest, kas tal on ka palavik ja ta pidi olema mitu nädalat voodis pikali, ei läinud ta arvesse kui “koroonajuhtum”, sest ta ei läinud oma murega haiglasse ega surnud ka ära.

Inimene C oli samuti vaktsineeritud, aga suri haiglas, kus ta veetis oma viimased päevad kõrges palavikus hingamisaparaadi all. Aga kuna talle tehti PCR-test 29 tsükliga, siis ka tema ei kuulu ametlikult “COVID-juhtumi” statistikasse.

Ehk CDC demonstreerib “koroonahaiguse” ilu, mis võib ilmneda või kaduda sõltuvalt sellest, kuidas seda mõõdetakse.

Selguse huvides: kui need uued poliitikad oleksid alates 2019. aasta detsembrist olnud üldine lähenemine Covidile, poleks “pandeemiat” välja kuulutatud.

Kui rakendada uusi reegleid ainult vaktsineeritutele, kuid säilitada vaktsineerimata inimestele vanad reeglid, võib ainus võimalik tulemus olla see, et ametlikes andmetes on „Covid” viimaste hulgas palju levinum kui esimeste hulgas.

Selline poliitika on kehtestatud selleks, et suurendada ühte numbrit (mittevaktsineeritute haigestumist) ja minimeerida teist (vaktsineeritute haigestumist).

Kas see pole mitte ilmne ja tahtlik pettus?

 

Allikas: offGuardian

Tõlkis Hando Tõnumaa

 



Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt