Suur kohtuasi vanameedia-monopoli vastu seoses COVIDi info tsenseerimisega

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

12. jaanuar 2023 kell 17:57Foto: ekraanikuva

Robert F. Kennedy Jr. ja mitmete teiste 10. jaanuaril 2023 esitatud hagis väidetakse, et Trusted News Initiative’i (TNI, „usaldusväärsete uudiste algatus“) “tööstuse partnerlus”, mille käivitasid 2020. aasta märtsis mitmed maailma suurimad uudisteorganisatsioonid, kes teevad koostööd Big Techi ettevõtetega, on osalenud veebiuudiste kollektiivses tsenseerimises. Otseintervjuus Fox Newsi saates “Tucker Carlson Tonight” teatas Children’s Health Defense’i (CHD) esimees ja kohtuvaidluste peanõunik Robert F. Kennedy juunior, et tema ja mitmed teised hagejad esitasid murrangulise kohtuasja, mis sisaldab monopolivastaseid ja põhiseaduslikke nõuded peavoolumeedia väljaannete vastu.

 

Kohtuasi puudutab Trusted News Initiative’i (TNI) nn ettevõtluse partnerlust, mille käivitasid 2020. aasta märtsis mitmed maailma suurimad uudisteorganisatsioonid, sealhulgas BBC, The Associated Press (AP), Reuters ja The Washington Post jt, kes on kõik hagis kostjatena nimetatud.

USA Texase Põhja ringkonna Amarillo osakonna ringkonnakohtusse esitatud hagis väidetakse, et need meediaettevõtted tegid koostööd mitme Big Techi firmaga, et “kollektiivselt tsenseerida veebiuudiseid”, sealhulgas lugusid COVID-19-st, mis ei ole kooskõlas neid küsimusi käsitlevate ametlike narratiividega, ja 2020. aasta USA presidendivalimiste kajastust.

 

Kes on hagejad

Hagejate hulka kuuluvad CHD, Kennedy, Creative Destruction Media, Trial Site News, Ty ja Charlene Bollinger (The Truth About Cancer ja The Truth About Vaccines asutajad), sõltumatu ajakirjanik Ben Swann, Erin Elizabeth Finn (Health Nut Newsi väljaandja), Jim Hoft (The Gateway Punditi asutaja), dr Joseph Mercola ja kiropraktik Ben Tapper.

Kõik hagejad väidavad, et TNI-ga koostööd tegevad Big Tech ettevõtted tsenseerisid, keelustasid, eemaldasid platvormid, keelustasid või karistasid neid muul viisil, kuna nende avaldatud vaateid ja sisu loeti „desinformatsiooniks” või „väärinformatsiooniks”. Selle tulemuseks oli hagejate nähtavuse ja tulude suur kaotus.

Hagis väidetakse veel, et TNI partneriteks olnud Big Techi ettevõtted põhinesid oma otsustes TNI ühisel otsusel, mis rek

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt