Itaalia parlamendisaadik Sara Cunial: koroonakriisi eesmärk on saavutada täielik kontroll inimkonna üle

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

30. juuni 2020 kell 9:56Foto: Canva

Sara Cunial on väga populaarne ja isepäine Itaalia poliitik ja parlamendisaadik, kes on nimetanud koroonakriisi algusest peale täielikuks pettuseks. Varem on ta korduvalt sõna võtnud vaktsiinide kahjulikkuse ja 5G teemadel. Cunial eiras ka eriolukorra meetmeid ning sai autoga maanteel sõitmise eest politseilt trahvi.

 

Mais 2020 pidas Sara Cunial Itaalia parlamendis võimsa kõne, milles ta rääkis koroonapettusest kui süvariigi korraldatud massimanipulatsioonist, mille eesmärgiks on saavutada inimkonna üle täielik kontroll. Cunial kutsus oma kõnes valitsust üles arreteerima Bill Gatesi inimkonnavastase kuritegevuse eest.

Avaldame Sara Cuniali kõne lühendatud kujul, täispika video eestikeelsete subtiitritega leiad teksti alt.

 

Sara Cuniali kõne 14. mail

Thomas Hobbes on öelnud, et absoluutne võim ei teki kohustusena ülevalt, vaid läbi indiviidi enda valiku, öeldes turvatunde nimel lahti isiklikust vabadusest ja loovutades selle kolmandatele osapooltele. Sellisel viisil tuimestate te inimmõistust läbi korrumpeerunud massimeedia ja NLP-ga (neurolingvistiline programmeerimine – toim.), kasutades sõnu nagu „režiim“, „laskma“ ja „lubama“ piirini, mis lubab teil reguleerida meie emotsionaalseid sidemeid ja tunded ning tagada nende mõjusus.

/

Niisiis, teine laine pole midagi muud kui esimese laine jätk ja tagakiusamine. Te lihtsalt muutsite selle nime, nagu te tegite ka Euroopa Stabiilsusmehhanismiga.

Me teame kindlalt, et inimesed ei sure ainult selle viiruse tõttu.

Tänu teile ja teie seadustele lubatakse inimestel surra ja kannatada viletsuse ja vaesuse käes. Ja nagu on kombeks „parimates” režiimides: süü lasub ainult kodanike õlul. Te võtate meilt vabaduse ja ütlete, et see oli meie endi soov.

/

Jaga ja valluta. Meie lapsed kannatavad siin üle kõige, nad on vägistatud hinged.

Sellisel viisil, et koolis käia lubatakse ainult jälgimisvõru kandes, harjutades neid tingimisi karistuse, orjuse, pealesurutud ravimeetodite ja virtuaalse ladustamisega.

Kõike seda vahetusena tõukeratta ja tahvelarvuti vastu.

Kõike seda selleks, et rahuldada finantskapitalismi huve, mida kannustab huvide konflikt – konflikt, mida esindab hästi WHO, kelle peamine rahastaja on teada-tuntud „filantroop ja maailmapäästja” Bill Gates.

Me kõik teame seda nüüd.

Bill Gates ennustas pandeemiat juba aastal 2018, pandeemiat, mida simuleeriti oktoobris 2019 üritusel „Event 201“, Davosis, Lõuna-Šveitsis.

/

Juba aastakümneid on Gates töötanud rahvastiku vähendamise ja diktaatorlike kontrolliplaanide nimel globaalses poliitikas, lootes haarata esikohta põllumajanduses, tehnoloogiaarenduses ja energiavaldkonnas.

Tsiteerin Bill Gatesi: „Kui me teeme head tööd vaktsiinidega, tervise ja paljunemisega, on meil võimalus vähendada maailma rahvastiku hulka 10–15%. Ainult genotsiid saab maailma päästa.”

Oma vaktsiinidega on Gates suutnud steriliseerida miljoneid naisi Aafrikas, põhjustada lastehalvatuse epideemia 500 000 lapsel Indias, ja isegi täna DTP-ga (difteeria, läkaköha, teetanuse vaktsiin) põhjustab Gates rohkem surmasid kui haigus ise, ja teeb seda sama ka steriliseeriva mõjuga GMO-ga, mis on välja arendatud Monsanto poolt ja „lahkelt annetatud” abivajavatele rahvastele.

Samal ajal mõtleb ta välja viise, kuidas levitada vaktsiinide kaudu kvanttätoveeringut inimeste tuvastamiseks ja mRNA vaktsiine kui immuunsüsteemi programmeerimise tööriistu.

Lisaks sellele teeb Gates koostööd mitmete rahvusvaheliste firmadega, kes omavad 5G rajatisi USA-s.

/

Siin laual on kogu süvariik Itaalia-pärases kastmes: Sanofi koos Glaxoga (ravimifirmad – toim.) on sõbrad Ranieri Guerra (WHO asedirektor – toim.), Ricciardi (Walter Ricciardi – Itaalia rahvatervisepoliitika juht – toim.) ja hästi tuntud viroloogiga, kellele me maksame esitluste eest Rai’s (Itaalia telekanal – toim.) 2000 eurot iga kümne minuti tagant (kõneleja mõtleb ilmselt Roberto Burionit – toim.).

/

Sanofi ja Glaxo allkirjastavad lepingud meditsiiniringkondadega, et dresseerida tulevasi arste, naeruvääristades nende autonoomset otsustusvõimet ja nende antud vannet.

Tehnoloogiafirmad tegutsevad selle nimel, et kontrollida ja hallata meie isiklikke terviseandmeid kooskõlas elektroonilise identifitseerimise Euroopa Agenda ID2020-ga, mille eesmärk on kasutada massvaktsineerimist, et omandada digitaalne platvorm digitaalse ID jaoks.

See on jätk andmevahetusele IBM-iga, mida alustas Renzi (Matteo Renzi on Itaalia poliitik, kes oli 2014–2016 Itaalia peaminister – toim.)

(Süvariigi laua taga) on Aspeni inimesed nagu Sassoon ja Colao, kes oma 4-leheküljelise, 800 eurot tunnis maksva mitteteadusliku arvustusega dikteerib poliitilisi otsuseid. Bilderbergi kindralina püsib ta ise lahinguväljalt eemal.

Itaalia panus rahvusvahelisse koroonavõitlemise liitu saab olema 140 miljonit eurot, millest 120 miljonit antakse Gavi The Vaccine Alliance’ile, mittetulundusühingule, mis on loodud Gatesi fondi poolt.

See on ainult osake 7,4 miljardist, EL rahastusest, et leida vaktsiin koroonaviirusele – vaktsiinid, mida kasutatakse eesmärkidel, mida mainisin siin varem. Mitte mingit raha ei eraldata muidugi seroteraapia jaoks, mis on üliodav. Raha ei eraldata ennetuseks, päris ennetuseks, mis kaasab meie elustiili, toitu ja suhet keskkonnaga.

/

Tõeline eesmärk on saavutada täielik kontroll. Absoluutne võim inimolendite üle, muutes meid katsejänesteks ja orjadeks, rikkudes õigust iseseisvusele ja vabale tahtele.

Kõike seda teie trikkide ja pettuste tõttu, mis on maskeeritud kui poliitilised kompromissid.

/

Härra president Conte, järgmine kord, kui Te saate telefonikõne filantroop Bill Gatesilt, edastage see otse rahvusvahelisse kriminaalkohtusse inimsusevastaste kuritegude eest. Kui Te seda ei tee, kuidas peaksime teid nimetama? „Sõbralik jurist”, kes täidab kurjategija käsku.

Tänan Teid.

 

 

Toimetas Taniel Kasemägi

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt