Dr Mercola: Covid-pandeemia loodi ümbermuudetud meditsiiniterminitele toetudes

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

30. november 2021 kell 16:57Suured tervishoiuorganisatsioonid kogu maailmas on muutnud mitmete meditsiiniliste terminite tähendusi, sealhulgas mõisteid “vaktsiin”, “karjaimmuunsus” ja “pandeemia”, mis praegu mõjutavad oluliselt meie igapäevaelu, kirjutab dr Mercola. “USA Haiguste Kontrolli ja Tõrje Keskus (CDC) kaalub nüüd “täielikult vaktsineeritud” määratluse muutmist. Iisrael ja Austraalia on juba eesmärgile jõudnud. Kodanikud peavad saama korduva vaktsiini (tõhustusdoosi) kuus kuud pärast teist süsti, vastasel juhul kaotavad nad “vabaduse passi”.” Kui Maailma Terviseorganisatsioon (WHO) poleks 2009. aastal pandeemia määratlust muutnud, poleks me praegu sellises segaduses. Sarnaselt seagripiga poleks SARS-CoV-2 kvalifitseerunud pandeemiaks, kui WHO poleks definitsioonist kustutanud paar märksõna. Loe, kuidas ja miks me ülemaailmselt sellisesse olukorda jõudnud oleme ja millist rolli mängib kõiges selles WHO. Allpool dr Mercola veebilehel avaldatud artikli tõlge (originaalartikkel pole praegu enam kättesaadav, sest tsensuuriga võideldes kustutab dr Mercola oma kirjutised, et ta veebisait saaks olla avatud). 

 

Austraalia peaminister Daniel Andrews on isegi väitnud, et edaspidi on vaktsineeritute elu “vaktsineerimisstaatuse säilitamine”. “Täielikult vaktsineeritud” määratluse uuendamisel on ka soodne pinnas suremuse statistika moonutamiseks, mis annab valitsusele veel ühe võimaluse valeväidete jaoks. Meile on korduvalt öeldud, et oleme praegu vaktsineerimata inimeste pandeemias ja selle vale mõju kasvab veelgi, kui täielikult vaktsineeritud inimesed langevad taas kuus kuud pärast viimast annust vaktsineerimata inimeste kategooriasse. USA Tööohutuse ja Töötervishoiu amet (OSHA) räägib COVID-19 vaktsiinireegli laiendamisest, nii et ka alla 100 töötajaga väikeettevõtetelt võidakse nõuda oma töötajate kaitsepookimist või neid ähvardab karm trahv.

 

Kuidas meditsiinitermineid muudetakse

Viimastel aastatel ja eriti pärast COVID-i pandeemia algust 2020. aastal on suuremad tervishoiuorganisatsioonid üle maailma muutnud mitmete meditsiiniterminite tähendust, mis omakorda mõjutab oluliselt igapäevaelu.

Tegelikult, kui Maailma Terviseorganisatsioon (WHO) poleks 2009. aastal pandeemia määratlust muutnud, poleks me praegu sellises segaduses. Sarnaselt seagripiga poleks SARS-CoV-2 kvalifitseerunud pandeemiaks, kui WHO poleks definitsioonist kustutanud paar märksõna. Enne 2009. aastat oli pandeemia ametlik määratlus järgmine: 1,2 “… kui ilmub uus gripiviirus, mille vastu elanikkonnal puudub immuunsus, mille tulemuseks on mitu samaaegset epideemiat kogu maailmas tohutu arvu surmade ja haigustega.”

2009. aastal eemaldas WHO raskusastme ja kõrge suremuse kriteeriumid (“tohutu arv surmajuhtumeid ja haigusi”), jättes pandeemia määratluse “ülemaailmseks haiguseepideemiaks” 3. Eemaldades kõrget haigestumust põhjustava raske haiguse piiravad kriteeriumid ja jättes pandeemia ainsaks kriteeriumiks geograafiliselt laialt levinud nakkuse, on WHO-l võimalus kuulutada välja pand

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt