Koomik Jim Carrey kaotab oma relvavastasuse pärast fänne

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

1. aprill 2013 kell 18:39 

carreyPopulaarne Hollywoodi koomik Jim Carrey on avalikult karmimate relvaseaduste poolt ning on sellega ära teeninud paljude ameeriklaste sügava pahameele. Eriti hulluks läks asi siis, kui internetis ilmus naljamehe viimane video, mis pilas kuulsat näitlejat ja relvapooldajat Charlton Hestonit.

 

Tegemist on muusikavideoga, kus Carrey laulab muuhulgas sellest, et Heston vajas relvi, et kompenseerida oma väikest meheau.

Üks end solvatuna tundnud fänn pani selle peale eBays müüki Carrey autogrammiga pildi ning kirjutas sinna juurde, et müüb pildi, et endale relv osta. Pilt, mis muidu maksaks umbes 10 dollarit, kogus oksjonil 850 dollarit. eBay palus kasutajal viide relvaostule eemaldada, kuid selleks ajaks oli lahti läinud juba tõeline epideemia ning müüki ilmus suur hulk Carrey pilte ning muid esemeid, mida Carreyga seostati.

Carrey ise kommenteeris oma Twitteri kontol, et paljudel müügil olevatel esemetel pole temaga mingit seost, nii et nali käib hoopis nende ostjate ja müüjate pihta.

 

Allikad: UPI.com, Examiner 

Toimetas Maarja Aljas

 

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.