Pooled USA elektrisõidukite omanikest kavatsevad naasta sisepõlemismootoriga auto juurde

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

3. juuli 2024 kell 14:45Ameerika Ühendriikide elektrisõidukite laadimisjaamu ehitavate ettevõtete seas läbi viidud uuringust selgus, et kolm neljast ei leia piisavalt elektrit, et oma jaamu elujõuliseks muuta.

 

President Joe Bideni eesmärk tuua järgmisel kümnendil enamik inimesi elektrisõidukite juurde, on leidnud autoostjate poolset vastuseisu, kuna nad seisavad silmitsi elektrinappuse tegelikkusega.

Peaaegu pooled USA elektrisõidukite omanikest plaanivad soetada oma järgmise auto bensiinimootoriga, selgub konsultatsioonifirma McKinsey & Company uuest ülemaailmsest uuringust. Uuringust selgus ka, et 3 kümnest elektriautoomanikust üle kogu maailma ostavad tõenäoliselt oma järgmise sõidukina gaasimootoriga auto.

Elektriautode omanike rahulolematuse peamiseks põhjuseks on uuringu järgi see, et avalik laadimisinfrastruktuur ei vasta nende vajadustele ning auto pidamise kulu on liiga kõrge. Vaid 9% peab praegust laadimisinfrastruktuuri piisavaks.

Selle probleemi lahendamiseni võib kuluda palju aega. Eraldi elektrisõidukite laadimisjaamu ehitavate ettevõtete seas läbiviidud uuringust selgub, et kolm neljast väidab, et nende jaamade jaoks piisava elektrienergia leidmine on nende ehitamisel suureks takistuseks.

McKinsey and Company 

Palun oota...

Tegemist on tasulise artikliga, edasi lugemiseks palun logi sisse või hakka liikmeks.

    Telegram.ee tavaliige Telegram.ee kuldliige
Ava galerii

10.88€
1 kuu

(130.56€ 1 aasta)

50€
6 kuud

(8.33€ 1 kuu)

188€
1 aasta

(68€ aasta / 5.66€ kuu +*) Võimalik tasuda kolmes osas
Telegrami 1g kuldplaat
* väärtus 120€, limiteeritud kogus!
Kõik artiklid
Kõikide artiklite kuulamisvõimalus
Kõik videod
Kõik koolitused
Kõik podcastid
Telegram Mastermindid veebis
Kohtumised Telegram.ee toimetusega näost näkku
-10% allahindlus Telegram.ee veebipoes (ka kuldplaadilt)
 TelliTelliTelli


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt