Telegrami uudised nädal 40: julge kolmedokk, läbipõdemine on vaktsiinist parem ja 2 vahevõitu kohtus

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

12. oktoober 2021 kell 20:39Teie ees on Telegrami uudised ajavahemikust 4.-10. oktoober 2021. Eelmisel nädalal tuli peavoolumeediast taas palju selliseid uudiseid, mida Telegram on kajastanud juba viimased 1,5 aastat, nagu näiteks piirangute mõttetusest ja sellest, et vaktsineerimine pole sugugi nii hea kaitse nagu loomulik läbipõdemine. Lisaks saabus kaks olulist koroonapiirangute-teemalist vahevõitu kohtus!

 

PS. “Telegrami uudised” on heaks vahendiks olla meil ilmuvaga kursis ka neile, kel pole mahti igapäevaselt artikleid lugeda. Kas oled näinud ka eelmisi saateid? Kuidas meeldis?

 

1

https://www.telegram.ee/eesti/peavoolumeedia-on-arganud-piirangud-on-mottetud-raha-jagub-suurlemmikutele-aga-mitte-odedele-riiki-juhib-hullunud-teadusnoukoda

Peavoolumeedia on ärganud: mõttetud piirangud; õdedele kriisis raha ei jagu; riiki juhib hullunud teadusnõukoda

Postimehe arvamustoimetuse juht Martin Ehala kirjutas 4. oktoobril, et koroonapiirangud on kaotanud igasuguse mõtte. Ehala ütleb, et praegu ei ole epideemia plahvatusliku leviku ohtu ja seega vaktsineerimata inimeste represseerimine ei tasu ära.

Ehala ütleb, et üksikud õudsed haigusjuhud pole mitte hoiatav eeskuju, vaid ohutaju moonutav desinformatsioon ning avalikkuse igapäevane teavitamine nakatumisnäitajatest tuleb lõpetada.

Lugupeetud hr Ehala, kas olete selle ettepaneku teinud ka Postimehe toimetusele?

Postimehes majandusajakirjanik Liina Laks kirjutab 5. oktoobril, et valitsus kasutab rahva peal ahistamispoliitikat ning riik tahab moodsa käitumispsühholoogilise strateegia abil saavutada oma eesmärke. Kui mingi tegevus on vabatahtlik, siis ei tohiks rakendada sundi, ütleb Laks ja lisab enesestmõistetava asjana, et pandeemia ajal tuleks raha erandkorras suunata meditsiinisüsteemi, mitte pealesurutud vaktsineerimiskampaaniatele.

Kommunikatsioonibüroo Powerhouse juhataja ja konsultat Janek Mäggi võttis asja Delfis 2. oktoobril ilmunud artiklis kokku: hullunud teadusnõukoja liikmed võtsid valitsuse juhtimise üle!

“Nii eelmise valitsuse kui ka praeguse valitsuse liikmed pugesid esmalt maski taha ning siis kukkusid süstla otsa. Suur osa valitud ja mandaatidega inimesi nägid kriisist välja ainult ühte teed: vägivaldne vaktsineerimine ja ajupesu,” kirjutas ta tabavalt.

Rahvas aga jagunes kaheks: sõnakuulekad, kes uskusid iga sõna, mis valitsusest ja riigiasutustest tuli ning mässumeelsed, kes hakkasid vastu. Tänaseks on petta saanud mõlemad. Viirus elab edasi. Valitsus ei kuula rahvast. Tulemus: kobarkäkk,” võtab ta “olukorra vabariigis” kokku.

 

2

https://www.telegram.ee/eesti/tv3-e-suur-pettumus-sona-saavad-vaktsineerimise-pahupoolega-kokkupuutunud-inimesed

TV3 tegi ajalugu televisioonis: lõpuks ometi julgeti eetrisse lasta saade, milles said sõna ka vaktsineerimise pahupoolega kokkupuutunud inimesed.

4. oktoobril oli eetris kolmedokk “Suur pettumus”, milles arstid ja spetsialistid seavad kahtluse alla Eestis toimuva lausvaktsineerimise. Saates said lõpuks ometi sõna ka vaktsineerimise raskete kõrvalmõjude tõttu Eestis elu kaotanud inimeste lähedased.

 

3

https://www.telegram.ee/eesti/arkadi-popov-tunnistas-etv-saates-et-covid-19-labipodemine-annab-vaktsineerimisest-parema-immuunsuse

Ka koroonalahingute veteran Arkadi Popov oli sunnitud tunnistama, et paljukiidetud vaktsiin on kehvem kaitse kui inimese loomulik immuunsus.

Doktor Popov tunnistas eelmise esmaspäeva õhtul ETV saates “UV faktor”, et Covid-19 läbipõdemisest saadud immuunsus on lõpetatud vaktsineerimiskuurist saadud immuunsuse suhtes ülimuslik.

„Kõige paremini on kaitstud need inimesed, kes on haiguse läbipõdenud ja ühe doosiga vaktsineeritud. Teisel kohal on need, kes on haiguse läbipõdenud. Ja kolmandal kohal on need, kes on kahe doosiga vaktsineeritud. Just selles gradatsioonis need asjad käivadki,” nentis doktor Popov.

Samale järeldusele osutavad ka hiljutise Tartu Ülikooli seireuuringu järjekordse etapi tulemused. Nimelt kinnitas seireuuringu juht, professor Ruth Kalda, et kogutud teabe kohaselt on Covid-19 läbipõdenute seas lõpetatud vaktsineerimiskuuriga isikutega võrreldes koroonaviirusega nakatunuid rohkem kui poole vähem – vastavalt 0,3% ja 0,7% valimisse kuulunud isikutest.

 

4

https://www.telegram.ee/maailm/pfizeri-teadlased-tupfizeri-teadlased-tunnistavad-loomulik-immuunsus-kaitseb-inimest-paremini-kui-vaktsiinnnistavad-labipodemise-jarel-saadud-antikehad-on-tugevam-kaitse-kui-vaktsiin

Seda, et loomulik immuunsus kaitseb vaktsiinist paremini, tunnistasid ka Pfizeri enda vilepuhujad.

Project Veritase salajases videos tunnistasid vilepuhujatest teadlased, et antikehad pakuvad Covid-19 vastu võrdset või paremat kaitset kui vaktsiin.

 

5

https://www.telegram.ee/maailm/rootsis-ja-taanis-peatati-noorte-vaktsineerimine-modernaga-soomes-seda-noormeestele-ei-soovitata

Soomes, Rootsis ja Taanis on aru saadud, et vaktsiinikahjustused võivad olla tõsised!

Rootsi peatas Moderna koroonavaktsiiniga kaitsepookimise neile, kes on sündinud 1991. aastal või hiljem, Soome ei soovita Modernat alla 30-aastastele, Taani peatas Moderna andmise alla 18-aastastele.

Kuidas on Eestis?

 

6

Soome terviseameti peaarst: oleme arutanud, et 2 süsti saanud võiksid end paremaks kaitseks koroonaga nakatada

https://www.telegram.ee/maailm/soome-terviseameti-peaarst-oleme-arutanud-et-2-susti-saanud-voiksid-end-paremaks-kaitseks-koroonaga-nakatada

Iltalehti avaldas videointervjuu Soome terviseameti (THL) ülemarsti Hanna Nohynekiga, kes kommenteeris koroonakriitikute väiteid. Muuhulgas ütles ta, et ka kaks doosi saanud täiesti terved inimesed võivad koroonasse raskelt haigestuda (kuigi enamasti nii ei juhtu), riskirühma kuuluvad inimesed saavad vaktsiinilt madalama kaitse kui terved vaktsineeritud ning mainis, et THL-is on mõeldud võimaluse peale soovitada 2 süsti saanutele end meelega koroonaga nakatada, et saada tugevamat kaitset.

Viimase idee pakkus välja Taani epidemioloog Lone Simonsen väljaandele Science antud intervjuus, öeldes, et kahe doosiga vaktsineeritud võiksid lasta end veel parema immuunsuse saavutamiseks koroonaga nakatada. See võiks toimida n-ö kolmanda vaktsiinidoosina.

 

7

https://www.telegram.ee/eesti/oluline-vahevoit-tallinna-halduskohtu-arvates-on-antikehade-test-piisav-toend-labipodemise-kohta

Eelmisel nädalal tuli Eestis ka kaks olulist vahevõitu kohtus! Antikehade testist piisab läbipõdemise tõendamiseks ja 180-päevane tõend ei ole teadusega kooskõlas

8. oktoobril toimus Eestis koroonakohtuasjadega seoses midagi ajaloolist. Kohus andis esialgse õiguskaitse SARS-CoV-2 viiruse läbipõdenutele, tunnistades antikehade testi piisavaks tõendiks läbipõdemise kohta. Samuti leidis kohus, et 180 päeva piirang läbipõdemise määramisel ei ole kooskõlas ei teaduslike uuringute ega siseriiklike empiiriliste andmetega.

 

8

https://www.telegram.ee/maavaline/video-senaator-rand-paul-paljastab-usa-tervishoiuministeeriumi-sekretari-valed-covidi-ja-immuunsusteemi-osas

Ja lõpetuseks uudiseid välismaalt:

Senaator Rand Paul paljastab USA tervishoiuministeeriumi sekretäri valed Covidi ja immuunsüsteemi osas

USA senaator Rand Paul paljastas „Üllar Lanno vaimse kaksikvenna“ Xavier Becerra valed, mida too rahvale Covid-19 loomuliku immuunsuse kohta on teaduslikke fakte ignoreerides rääkinud.

 

 

Need olid Telegrami uudised möödunud nädalast. Tule kapist välja ka sina, me kõik teame, et see on hoax!

 

Allikad: lingid teksti ja artiklite sees

Videomontaaž: Telegram

Foto: Canva

 

Toimetasid Sander Soomaa ja Mariann JoonasKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt