Saksamaa kindlustusfirma müüb äriklientidele kodusõja kindlustust

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

7. aprill 2021 kell 13:25Saksamaa valitsuse kehtestatud koroona sundmeetmed võivad viia massiliste rahutuste või isegi kodusõjani. Sellisele järeldusele tuli hiljuti mainekas uurimisettevõte Verisk Maplecroft oma hiljuti avaldatud riskianalüüsis. Juba pakubki Saksa kindlustuskontsern Allianz oma institutsionaalsetele klientidele kodusõja kindlustust. 

 

Koroonakriisi sundmeetmed, samuti nendest tulenevad tõsised majanduslikud ja eksistentsiaalsed mõjud õhutavad tsiviilrahutusi. Riskianalüüsidele spetsialiseerunud uurimisfirma Verisk Maplecrofti eelduse kohaselt on 75 riigis oodata protestide ägenemist ja enam kui 30 riigis on oodata rahutusi. Ekspertide hinnangul on Ameerika Ühendriigid ja Euroopa kõige ohustatumad piirkonnad, kus eskalatsiooni tõenäosus on kõige suurem.

Juhul kui keegi hoiatab üleriigiliste kodusõja-laadsete ülestõusude eest Saksamaal, läheb kohe lahti laimukampaania teatud seisukohti esindavate ajakirjanike poolt. Kes julgeb sellise uudisega välja tulla, tembeldatakse paanikakülvajaks, populistiks ja vandenõuteoreetikuks. Kõigil nendel, kes ei taha reaalsust tunnistada, on soovitav lugeda Allianz Global Corporate & Specialty (AGCS) poolt avaldatud artiklit ajakirjast Global Risk Dialogue, mis algab järgnevalt:

“Saksamaal ja Euroopas aset leidnud koroonameetmete vastased demonstratsioonid, meeleavaldused “Black Lives Matter” USA-s ja mobiilimastide süütamised Suurbritannias: protestide, vandalismi ja kõikvõimalike tsiviilrahutuste tekitatav kahju ettevõtetele on tänapäeval üheks olulisemaks poliitiliseks riskifaktoriks. Covid-19 pandeemia jätkuv mõju annab sellele tegevusele ilmselt ainult hoogu juurde […].”

 

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt