Twitteri “spioonifailid” paljastavad sotsiaalmeediaplatvormi suhteid USA luureagentuuridega

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

28. detsember 2022 kell 17:21Pilt: ekraanikuva / taibbi.substack.com

USA-s kütab kirgi Twitteri  “spioonifailide” teema, mis paljastab, kuidas meedia luureagentuuridega koostööd teeb. Ameerika ajakirjanik, Substacki uudiskirja TK News väljaandja Matthew Colin Taibbi annab Twitteri ja tema “luurepartnerite” teemast üksikaasjaliku ülevaate. Pärast Twitteri failidest ilmunud raporteid tegi FBI avalduse, mis ei lükanud luurekoostöö kohta tehtud väiteid ümber, vaid taunis “vandenõuteoreetikuid”, kes avaldavad “desinformatsiooni”, mille “ainsaks eesmärgiks” on agentuuri diskrediteerimine.

 

Failidest nähtub, et FBI tegutseb uksehoidjana suures sotsiaalmeedia jälgimis- ja tsensuuriprogrammis, mis hõlmab asutusi üle föderaalvalitsuse – välisministeeriumist Pentagoni ja CIA-ni. See operatsioon on palju ulatuslikum kui välismõjude töörühma (FITF) 80 liiget, mis hõlbustab ka paljude väiksemate osalejate taotluste esitamist – kohalikest politseinikest meedia ja osariigi valitsusteni.

FITF-i ja FBI San Francisco välisosakonna kaudu

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt