Video! Covid-süstid ja turbovähk: patoloogilised tõendid Rootsist

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

14. august 2022 kell 16:31Foto: ekraanikuva

Allolevas videos (26 min, rootsi keeles ingliskeelsete subtiitritega) kirjeldab Rootsi patoloog Ute Krüger oma leide rinnavähi ja teiste vähivormide kohta geenipõhiste Covid-süstide ajastul. Ta ütleb, et noorematel patsientidel on tõusnud vähkkasvajate arv, mis on suuremad ning kasvavad kiiremini ja agressiivsemalt juba esmase diagnoosimise ajal. Tema leiud ühtivad teiste patoloogide, näiteks dr Ryan Cole’i aruannetega.

 

Ameerika Ühendriikides elav Ryan Cole on 20-minutilises intervjuus Bright Light Newsile3 avaldanud seisukohta, et talle teadaolevalt pole COVID-19 süsteravimitest kasu. Need on äärmiselt ohtlikud ja võivad kaasa tuua tervisekahjustusi ja isegi surma. Süstide lauspropageerimine on kuritahtlik. Teisiti mõtlevate arstide tagakiusamine, vabaduse nimel võitlevate autojuhtide vahistamine ja tõerääkijate tsenseerimine ei muuda fakti, et COVID-19 süstimiskampaaniad on vägivallakuritegu.

Rootsi Kuningriigi patoloog Ute Krüger selgitab ajakohastes teadusterminites, kuidas vähkkasvajate ilmse suurenemise täpne mehhanism on kaudsetele tõenditele tuginedes seotud immunosupressiooniga (mis ilmneb näiteks vöötohatise suurenenud juhtumite arvus) kui ka mRNA geeniteraapia DNA-koopiate sisestamine peremeesraku kromosoomide DNA-sse.

DNA sisestamist on näidatud in vitro inimese rakuliinis: Alden, M. jt (2022) Pfizer BioNTech COVID-19 mRNA vaktsiini BNT162b2 rakusisene pöördtranskriptsioon inimese maksa rakuliinis. Curr. Küsimused Mol. Biol. 44:1115-1126, https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/?term=35723296

Vaata videot:

Rumble.com video: Ute Kruger: patoloogilised tõendid ingliskeelsete subtiitritega1, 2

 

Allikad ja viited:

 

Tõlkis Sander SoomaaKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt