Video! Dr Dolores Cahill: koroonavaktsineerimine on ohtlik geeniteraapia (eestikeelsed subtiitrid)

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

9. aprill 2021 kell 14:55Koroonapettuse paljastamise üks suurimaid nimesid on Saksamaalt pärit tipp-advokaat dr Reiner Fuellmich. Siin videos uurib Fuellmich doktor Dolores Cahillilt, miks on mõnedel inimestel tekkinud peale koroonavaktsineerimist kohutavad kõrvalmõjud, sh kontrollimatu kehatõmblemine/halvatus.

 

Dolores, miks selline asi juhtus? Miks tekkis selline reaktsioon, kas see on normaalne ja juhtub vaktsineerimisega kogu aeg või on see ebatavaline, kas sel võib olla midagi pistmist sellega, et väidetavalt polegi tegemist vaktsineerimise vaid geneetilise eksperimendiga?

See ei vasta tegelikult (vaktsineerimise) kriteeriumidele, arvan, et kõrvalnähte on mitut liiki. Ühed on esimesel nädalal, nt anafülaksia. Siis ei tohiks neid vaktsiine manustada teise annusega. Tean, et mitmed neist on planeeritud kahe vaktsiinina. See geeniteraapia või meditsiiniseade seadistab kroonilise autoimmuunhaiguse. See põhjustab seda.

See on nagu inimestele pähklite süstimine, sa jääd haigeks ja saad kõrvalnähud. Kõrvaltoime algab anafülaksiast, mis on allergiline reaktsioon. Kui sa saad selle, mille iganes vastu mRNA on, oled stimuleerinud oma immuunsüsteemi kerge autoimmuunhaiguse vastu. Sul ei ole immuunsust iseenesest, sest mRNA eraldab viirusvalku.

Teed ennast geneetiliselt muundatud organismiks. Immuunsüsteem on mõeldud viiruste või bakterite tõrjumiseks, aga nähes sed

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt