WHO teatas koroonajuhtumite arvu ülemaailmsest vähenemisest

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

13. veebruar 2021 kell 19:19Levinud on arvamus, et koroonaviiruse levik on kasvanud hüppeliselt, suur protsent elanikkonnast on nakatunud, viirus juba mutanteerub järgmiseks veel ohtlikumaks tüveks ning kõige hirmsam on alles ees. Nõnda räägivad valitsuses ja kõikvõimalikud riigi nõustajatest koroonaeksperdid paljudes riikides. Kuid ometi langeb koroonajuhtumite arv kõigil mandritel, sõltumata kõigist eelpool mainitud teguritest. Miks?

 

Oma viimases iganädalases COVID-19 aruandes teatas Maailma Terviseorganisatsioon (WHO) koroonaviirusesse nakatumisse uute juhtumite püsivast langusest kogu maailmas. See arv langes eelmise nädalaga võrreldes 17%, mis on 15 nädala madalaim näitaja. Samuti vähenesid n-ö koroonasurmad 10%.

Ilmselt toimub selline trend sõltumatult kohalikest kasutusele võetud meetmetest: kõik WHO piirkonnad teatasid uute juhtumite vähenemisest, kusjuures viies kuuest piirkonnast oli langus üle 10%.

Ülemaailmsetesse andmetesse, nagu nakkusandmetesse üldiselt, tuleks suhtuda ett

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt